320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas 17 Vaata postitust
    Eelmisel aastal Superstaari saates Nele Kirsipuu poolt esitatud "Rocca Al Mare" laulu pole kellelgi pakkuda?
    Juutjuubis oli see üleval küll. Otsi.

    ...aga ta laulis seda nii mööda, et valus oli kuulata.

    Kommentaar


      Algselt postitas yheksa Vaata postitust
      Juutjuubis oli see üleval küll. Otsi.

      ...aga ta laulis seda nii mööda, et valus oli kuulata.
      muidu kena tüdruk ja ilusa häälega, aga selle laulu valik oli tõesti hämmastav, kuidagi läbi nina inises seda. Mis mind kõige rohkem hämmastab, et ega ta üksi seda laulu ei valinud, Maikenid ja asjad juhendasid ju
      AILTON

      Kommentaar


        Tegelikult endal ka abi vaja.

        Kuna mina olen omas peres selline paharet et igasuguse spordi korral hõivan ma teleri puldi enda kätte ja teistele liikmetele see ei meeldi, eriti EM ja MMid . Niisiis on plaan osta endale teler ja panna SAT sisse, aga ma ei taha mingit Viasati või Zuumboxi osta, st et tahaks asjad( tuuner, antenn) ise osta ja endale mingi SATi vennaga koostöös programmi lasta teha. On keegi sellist asja ette võtnud või tunneb kedagi Tartu kandis kedagi kes sellega tegeleb?

        EDIT: Üks asi veel!
        Kas Ebay-st midagi ostes on hinna sees saatmine ka? Ma tean et selle toote juures on lisanduv hinnakulu USA-sse saates, aga muust maailmast ei ole midagi räägitud.
        AILTON

        Kommentaar


          uurijaks veel, aga kes prokuröriks tahab saada, sel peab küll raudne närv olema või see üldse puuduma
          AILTON

          Kommentaar


            Jeti88 ja Mikk4 palun põhjendage!
            olgem kristlased, vabandused on esitatud

            Kommentaar


              no minu arust peab närvi olema, sest prokurör ju on süüdistaja ja nõuab mingit karistust. kui ta on mingi kõrilõikaja suutnud 10 aastaks vangi saata, siis peab ta ka öösiti saama rahulikult magada, mõtlemata et 10 aasta pärast( või varemgi) välja saav killer võib hakata kätte maksu otsima. oled põhjendusega rahul?
              AILTON

              Kommentaar


                mhmh

                Ja sellisel juhul kohtuniku töö on täiesti väljakannatamatu?
                Aga Eestis vist puuduvad igasugused juhtumid, kus mõni killer oleks prokurörile kallale tikkunud kättemaksuks vms või kuidas on lood, teab keegi? Ennast hakkas ka huvitama kohe
                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                Kommentaar


                  no kohtunik peab kõigest otsuse tegema. toon näite. Sul on vend(prokurör) kes nõuab et sinu taskuraha vähendataks ja ema(kohtunik) teebki seda. Ütle kumma peale oleks sina vihane?
                  AILTON

                  Kommentaar


                    Algselt postitas dannar Vaata postitust
                    Selline kiire küsimus, et minu mäletamist mööda juhtus ühel superstaari-neiul riietusega kerge aps ning rinnanibu kukkus vups välja ja slolehe fotograaf rabas selle kohe pildile. Et kas see oli Birgit või Luisa? Teab ja mäletab keegi? Martin?
                    Birgit. Raudselt. Ärge küsige, kust mul see meelde jäi.
                    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zaz Vaata postitust
                      mhmh

                      Ja sellisel juhul kohtuniku töö on täiesti väljakannatamatu?
                      Aga Eestis vist puuduvad igasugused juhtumid, kus mõni killer oleks prokurörile kallale tikkunud kättemaksuks vms või kuidas on lood, teab keegi? Ennast hakkas ka huvitama kohe
                      prokurör ja kohtunik ei ole sama isik


                      mis põhjendust sa soovid? selgitan meeleldi
                      Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                      Kommentaar


                        Ons kellelgi jagada järgmist lugu: ÕIP - Mina ja maailm

                        Suured tänud ette

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                          prokurör ja kohtunik ei ole sama isik
                          tegelikult kaa?
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zaz Vaata postitust
                            tegelikult kaa?
                            kui sa oled filme vaadanud, siis kindlasti oled tähele pannud et saalis on kohtunik see kes pukis istub ja puidust haamriga vehib ning 2 tähtsat tegelast veel, üks kes on süüaluse kaitsja ja teine kes on süüdistaja ehk prokurör. kas hakkab koitma
                            AILTON

                            Kommentaar


                              NOH!!! kas birgiti tissist pilti ka saab??

                              Kommentaar


                                Algselt postitas taku* Vaata postitust
                                NOH!!! kas birgiti tissist pilti ka saab??
                                Selline pisike roosa nibu oli. Aga ma nägin ka seda koosoleku ajal SLolehte sirvides ei mäleta kahjuks, millal see oli seal.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X