320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas välismeedias ka meie kohalikke valimisi kajastati?

    Kommentaar


      Algselt postitas Triklosan Vaata postitust
      Plaanis soetada uus läptop. Oskab keegi midagi soovitada?

      Võiks vedada mõnda uuemat mängu ka.
      minu soovitus on , et uut ostes, osta võimalusel garantiid juurde, nii palju kui võimalik.
      AILTON

      Kommentaar


        Oma arvutiga mingi jama viskab sellise asja ette:
        NTLDR is missing

        Kommentaar


          palun öelge, kus sadama lähedal oleks tasuta parkimine või mingi odav variant?
          homme vaja terveks päevaks soome minna aga ei viitsi miljon maksta parkimise eest.

          Kommentaar


            Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
            palun öelge, kus sadama lähedal oleks tasuta parkimine või mingi odav variant?
            homme vaja terveks päevaks soome minna aga ei viitsi miljon maksta parkimise eest.

            Siis kui seal toll oli, siis oli vähemalt Uus-Sadama 19/13 (D-terminali vahetu lähedus) juures vist tasuta (vähemalt mingi osa tolli klientidele või midagi sellist). Nüüd tegutsevad selles majas vist ainult punase koridori operaatorid, seega karta on, et seal tasuta parkimist ei võimaldata.

            Ka on variant panna tasuta näiteks Sikupilli parklasse ja trammiga sadama lähedusse kulgeda. Siis on kuluks trammipilet linna ja tagasi. Kui Russalka juurest viitsid sadamasse jalutada, siis saad 0-ga ka hakkama.
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              Kommentaar


                väga hea, suur tänu!

                Kommentaar


                  Kas ma olen ainus, kellel orkutisse minnes on nähtav ainult ülemine kolmandik? Ja kas kuidagi on võimalik see tagasi normaalseks saada?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas TeeleS Vaata postitust
                    Kas ma olen ainus, kellel orkutisse minnes on nähtav ainult ülemine kolmandik? Ja kas kuidagi on võimalik see tagasi normaalseks saada?
                    Sa oled ainuke. Ära serverile sõõrikut anna.

                    Kommentaar


                      millist brauserit kasutad? Restartida proovisid seda?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas krissu04 Vaata postitust
                        Oma arvutiga mingi jama viskab sellise asja ette:
                        NTLDR is missing

                        Sealt saad cd, sellega boodid arvuti üles, valides ühe valikutest, vastavalt sellele pead ka hiljem oma bootfaili muutma. Kogu õpetus on eelkirjutaud lingil.
                        Üldiselt on probleemi põhjuseks see, et su arvuti süsteemifail on pihta saanud ning katki ja vihjab vägisi vigasele kõvakettale, seega valmistu varsti sama vea kordumiseks ning halvemal juhul andmekaoks - varunda tähtsad failid (muule kõvakettale või DVD-dele). Kontrolli või lase targematel kontrollida kõvaketast ning vajadusel asenda see.
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          Kuhu on Viasatist ETV ja TV3 korraldatud? ETV-st ma saaksin aru, mingid jutud olid, et kaob, aga TV3? Väga kahtlane. Peab seda 15 minutiks juhe seinast teooriat praktiseerima?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Epic Vaata postitust
                            Kuhu on Viasatist ETV ja TV3 korraldatud? ETV-st ma saaksin aru, mingid jutud olid, et kaob, aga TV3? Väga kahtlane. Peab seda 15 minutiks juhe seinast teooriat praktiseerima?
                            Kas sul on nad nimekirjast kadunud või on neil pilt must? Mul eile sama asi.

                            Kommentaar


                              Nimekirjast kadunud.

                              Ei toimunud see 15 minuti asi.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Epic Vaata postitust
                                Nimekirjast kadunud.

                                Ei toimunud see 15 minuti asi.
                                Võta menüüst seaded ja sealt need lemmikkanalite seaded ning sealt nimekiri üks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X