320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Abi\'

    TYPE I
    200 Switching to Binary mode.
    PASV
    227 Entering Passive Mode (213,35,156,35,255,180)
    Opening data connection IP: 213,35,156,35,255,180 PORT: 65460.
    RETR Football Manager 2005 (Multi-Language Version) (PC).iso
    550 Permission denied.
    wtf? on valesti

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Abi\'

      Algselt postitas Devil
      PORT: 65460.
      ????
      Torust tõmbamine käib läbi port: 21
      ...ja üleslaskmine läbi port: 8080.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Abi\'

        Algselt postitas Revolucion


        Algselt postitas Devil
        PORT: 65460.
        ????
        Torust tõmbamine käib läbi port: 21
        ...ja üleslaskmine läbi port: 8080.
        no see kisub sinna ise see pole see port.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Abi\'

          Krt noh, nyyd on küll abi vaja... Kuidas ma suudan winXP adminni parooli endale muretseda? ... putsi nii ei saa elada ju kui midagi teha pole ja mänge kah ei saa mängida/osasi

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Abi\'

            Kas kellelgi oleks järgmiseks nädalalõpuks anda/rentida (sümboolse tasu eest) suurt ja pikka köit köieveo jaoks. Või teab kus kohast võiks sellist köit saada?

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Abi\'

              punu ise :P

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Abi\'

                Algselt postitas Devil


                punu ise :P

                Sain tegelt juba.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Abi\'

                  Ei tea kas see on kõige õigem koht aga abi on tõepoolest vaja.

                  Asi sellest, et oleks vaja saiti, kust leida Eesti vutikoondise tulemused läbiaegade või noh 95 aastast piisab ka, Eesti parimal jalgpalli leheküljel soccernet.ee-l millegipärast sellist sektsiooni ei ole, või mina ei leia või midagi

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Abi\'

                    Algselt postitas Epic

                    Asi sellest, et oleks vaja saiti, kust leida Eesti vutikoondise tulemused läbiaegade või noh 95 aastast piisab ka, Eesti parimal jalgpalli leheküljel soccernet.ee-l millegipärast sellist sektsiooni ei ole, või mina ei leia või midagi

                    voila
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Abi\'

                      Algselt postitas fittibaldi


                      Algselt postitas Epic

                      Asi sellest, et oleks vaja saiti, kust leida Eesti vutikoondise tulemused läbiaegade või noh 95 aastast piisab ka, Eesti parimal jalgpalli leheküljel soccernet.ee-l millegipärast sellist sektsiooni ei ole, või mina ei leia või midagi



                      voila
                      suured tänud

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Abi\'

                        Mul on üks küsimus, et kui ma tahan lehele counterit panna, aga ei taha seda esilehele panna(ei ole sellele lärakale kusagil nagu ruumi), et kas ma võin selle ka mõnele teisele lehele panna ja ta loendab ikka.(ärge valesti aru saage! Teisele lehele all mõtlen ma seda, et kui ma ei taha teda index.htm\'ile panna, et kas ma võin ta maolenlahe.htm\'ile näiteks panna ja ta loendab ikkagi sõltumata sellest, et maolenlahe.htmile keegi ei satu, samas index.htmi külastatakse?)

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Abi\'

                          ei.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Abi\'

                            Algselt postitas Indrec


                            Mul on üks küsimus, et kui ma tahan lehele counterit panna, aga ei taha seda esilehele panna(ei ole sellele lärakale kusagil nagu ruumi), et kas ma võin selle ka mõnele teisele lehele panna ja ta loendab ikka.(ärge valesti aru saage! Teisele lehele all mõtlen ma seda, et kui ma ei taha teda index.htm\'ile panna, et kas ma võin ta maolenlahe.htm\'ile näiteks panna ja ta loendab ikkagi sõltumata sellest, et maolenlahe.htmile keegi ei satu, samas index.htmi külastatakse?)
                            kauntereid on võimalik peita

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Abi\'

                              ahah ma kasutan siis seda varianti.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Abi\'

                                Algselt postitas Indrec
                                Mul on üks küsimus, et kui ma tahan lehele counterit panna, aga ei taha seda esilehele panna(ei ole sellele lärakale kusagil nagu ruumi), et kas ma võin selle ka mõnele teisele lehele panna ja ta loendab ikka.
                                Ma kardan, et see tuleb üks äraütlemata KOLE leht. Parem jäta ta sinnapaika. :P





                                DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                                Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                                AD e. Andekas Disainer...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X