320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    markko kudu,
    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

    Kommentaar


      Algselt postitas daywalker Vaata postitust
      Töpa õpsid peavadki karmid olema!
      Ja minu kunagine tööõpetuse õps oli ka napsusõber
      sama siin...
      Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

      Kommentaar


        Aga minu eelmine töpa õps näitas lastele läbi akna kolmandat näpu vasakult poolt ja paremalt on ta ka kolmas.
        Algselt postitas Maekas
        Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

        Kommentaar


          Nonii poisid, plaanis on minna kolmapäeval milanosse inter-roma mängu vaatama. Lugu selles, et sinna saab odavalt 1525 otse Tallinnast estonian airiga aga tagasi tulemine on probleem. Kas keegi oskab öelda, kuda ma tagasi sealt saan, sest eesti õhk ütleb tagasi tuleku hinnaks 5kilo?
          “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

          Kommentaar


            Algselt postitas Pealik Vaata postitust
            Nonii poisid, plaanis on minna kolmapäeval milanosse inter-roma mängu vaatama. Lugu selles, et sinna saab odavalt 1525 otse Tallinnast estonian airiga aga tagasi tulemine on probleem. Kas keegi oskab öelda, kuda ma tagasi sealt saan, sest eesti õhk ütleb tagasi tuleku hinnaks 5kilo?
            Easyjet

            Milan - Berlin 60 euri
            Berlin - Tallinn 60 euri

            mingid maksud tulevad ka vist veel peale.
            Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

            Kommentaar


              kus näeks täna oscarite gaalat
              Слава Україні! Героям слава!

              Kommentaar


                Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                kus näeks täna oscarite gaalat
                Pro 7 näiteks.

                Kommentaar


                  samuti nelonen
                  aga neid pole mul kumbagi
                  mingi vene telekanal äkki?
                  Слава Україні! Героям слава!

                  Kommentaar


                    Mul on kaks rumalat küsimust :P

                    1. Egotrip miks sa seda Oscarite jagamist nii väga näha tahad? Maga parem samal ajal

                    2. Kas u-pop nimetas ennast ringi spin fm'iks?
                    Joga Bonito!!!

                    Kommentaar


                      asi selles, et pean nagunii 6st ärkama, ning mõtlesin hoopis 5st ärgata ja tunnike gaalat kuskilt vaadata
                      ega otsesest vajadust ei olegi, aga ikka on huvitav
                      Слава Україні! Героям слава!

                      Kommentaar


                        Jah, nimetas küll.
                        slimm.ee

                        Kommentaar


                          Mis laul on Elke auto reklaamis? See reklaam, mis räägib, et autodel on lõputult lugusid.
                          "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                          RocknRolla (2008)

                          Kommentaar


                            kas häkkerid on lõpuks youtubile ära teinud või on lihtsalt vidote arv liiga suur?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas juhmard Vaata postitust
                              Aga minu eelmine töpa õps näitas lastele läbi akna kolmandat näpu vasakult poolt ja paremalt on ta ka kolmas.
                              Meie töpa klass on keldris ja aknad on pm maaga samal tasandil, ükskord kehalise ajal tegi õps akna lahti ja ütles Sander on gay,(Nime vahetasin ära) ja näitas keskmist sõrme. Lihtsalt nii.
                              Meie suurim hirm on kartus oma mõõtmatu tugevuse ees.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sir Tamme Vaata postitust
                                Meie töpa klass on keldris ja aknad on pm maaga samal tasandil, ükskord kehalise ajal tegi õps akna lahti ja ütles Sander on gay,(Nime vahetasin ära) ja näitas keskmist sõrme. Lihtsalt nii.
                                Aitäh, et nime ära vahetasid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X