320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Uus teema. LaRaBla või keegi - ma ei saa üldse nendest narkoteemade karistustest aru vm.

    Et oletame kui plastic siin nii efektiivselt mõtleb ja mahuga koju ostaks koka 50G puhast, siis ongi karistus 2,5 a tingimisi või. Ja kas see reaalne praktika?. Noh nagu see Kalju lohh sai (kuidagi trend neil) just.

    Samal ajal uudised, et mingil vennal oli 5g 5 kotti ja ilmselt 20% puhast ja lugu ka juures, kus oleks 1000 inimesele joobe tekitanud koos 6 kuuga vm.

    Et mis keiss seal on ühesõnaga.

    Kommentaar


      Täna oli uudis "SEKSIKAS KLÕPS. Kristina Pärtelpoeg heitis riided seljast ja poseeris pesus" .

      Tekitas kohe küsimuse -

      Kas keegi teab kedagi, kelle arust on see tegelane seksikas või atraktiivne?

      Boonusküsimus - kes tra ta üldse on nüüd kui ta pole enam BSH hõimlane või sõbranje?
      Nagu ma saan aru, BSH'l on mingisugune X-faktor, suudab bravuuritseda lolli mängida, näidelda ja hetketi isegi semi-teravlmeelne olla.
      Vigur on hea ja meigiga näeb isegi üsna püss välja... aga see Pärtelpoeg on ju konkreetne labidas? Ja kui suu lahti teeb siis see mis sealt välja tuleb on ka täiesti mittetähelepanuväärne.

      Mu meelest Ari Matti ütles kunagi mingis bitis, et Pärtelpoeg on seltskonnas ainult selleks, et BSH võrdlusmomendina eriti hea välja näeks ...

      Kommentaar


        Raskemeelsetele meestele meeldivad jämedama kondiga naised.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          1. Kas see medal iluuisutamises on mingi reaalne asi ka? Või mingi lühiraja ujumise EM või Saskia võit poole distantsi pealt olümpial?
          2. Kui reaalne, siis mis kuupäevaks peavad õigele eestlasele kõikide tehnikate nimetused selged olema ning mis kuupäevast eksperdiks hakkame?

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic Vaata postitust
            1. Kas see medal iluuisutamises on mingi reaalne asi ka? Või mingi lühiraja ujumise EM või Saskia võit poole distantsi pealt olümpial?
            2. Kui reaalne, siis mis kuupäevaks peavad õigele eestlasele kõikide tehnikate nimetused selged olema ning mis kuupäevast eksperdiks hakkame?
            Kui vaadata eelmise aasta MM tulemusi, siis seal tõesti pigem valitsevad Aasia ja P-Ameerika tegelased, Selevko mahuks esikümnesse, tänast eneseületust naljalt muidugi oodata ei osanud. Naistes kahjuks Petrõkina vigane, temal juba niisama eeldused maailma top10-neks + EM medal.

            Kommentaar


              kus tänapäeval oma täiesti korralikku ja mitte väga vana Eestis toodetud suurt mööblit (diivan, voodi) müüa saaks? on veel Tallinnas mõni mööbli komisjonipood uuskasutuskeskuste ja hilbutäikade kõrval?

              Kommentaar


                Siin foorumis ringleb ka igatsugu kirjanikke ja ajakirjanikke,et kas äkki suudaks nad välja peilida ka mõne riigikogulase,kes on rõõmus ja õnnelik,et teda Vabariigi aastapäevale ei kutsutud!?
                Invest In Africa

                Kommentaar


                  Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                  Siin foorumis ringleb ka igatsugu kirjanikke ja ajakirjanikke,et kas äkki suudaks nad välja peilida ka mõne riigikogulase,kes on rõõmus ja õnnelik,et teda Vabariigi aastapäevale ei kutsutud!?
                  Noh, eks ole aega kellelgi punkte koguda ning mõista presidendi kantselei otsust.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas El President Vaata postitust
                    kus tänapäeval oma täiesti korralikku ja mitte väga vana Eestis toodetud suurt mööblit (diivan, voodi) müüa saaks? on veel Tallinnas mõni mööbli komisjonipood uuskasutuskeskuste ja hilbutäikade kõrval?
                    FB Marketplace.
                    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                    Kommentaar


                      Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                      Siin foorumis ringleb ka igatsugu kirjanikke ja ajakirjanikke,et kas äkki suudaks nad välja peilida ka mõne riigikogulase,kes on rõõmus ja õnnelik,et teda Vabariigi aastapäevale ei kutsutud!?
                      Kas just õnnelik, aga on mitmeid kelle jaoks on see olnud lihtsalt tüütu kohustus ja pigem veedavad selle õhtu kodus perega.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas El President Vaata postitust
                        kus tänapäeval oma täiesti korralikku ja mitte väga vana Eestis toodetud suurt mööblit (diivan, voodi) müüa saaks? on veel Tallinnas mõni mööbli komisjonipood uuskasutuskeskuste ja hilbutäikade kõrval?
                        Ega Uuskasutused kah enam eriti ei taha,valjhäälselt reklaamivad küll,aga enne uuritakse suht põhjalikult mida pakud. Kõike nad ei taha ja nad on suht palju oma mööblivärki koomale tõmmanud!
                        Kui lihtsalt tahad lahti saada,pane Ostasse kuulutus ja müü seal. Muidugi tuleb arvestada transpordi ja mööbli lahtivõtuküsimustega jne...
                        Invest In Africa

                        Kommentaar


                          Algselt postitas maamesilane Vaata postitust

                          Ega Uuskasutused kah enam eriti ei taha,valjhäälselt reklaamivad küll,aga enne uuritakse suht põhjalikult mida pakud. Kõike nad ei taha ja nad on suht palju oma mööblivärki koomale tõmmanud!
                          Kui lihtsalt tahad lahti saada,pane Ostasse kuulutus ja müü seal. Muidugi tuleb arvestada transpordi ja mööbli lahtivõtuküsimustega jne...
                          Ma olen oma vana mööbli Ostas maha ärinud.

                          Kommentaar


                            aitäh soovituste eest. eks FBs või ostas müümine ilmselt ongi ainsad variandid tänapäevad. kuigi ma ise vist sealt suurt mööblit ei ostaks.

                            Kommentaar


                              Kuidas ma saaksin Apple TV-d läbi Chromecasti näha? Mis see kõige mugavam variant on? Osta uus telekas mis näitab kõike või mingi Chromecasti taolise jubina?
                              Слава Україні! Героям слава!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                                Kuidas ma saaksin Apple TV-d läbi Chromecasti näha? Mis see kõige mugavam variant on? Osta uus telekas mis näitab kõike või mingi Chromecasti taolise jubina?
                                2. põlvkonna Chromecast jubin maksab umbes 40 Eurot, uuem põlvkond veits kallim ja toimib ilusti.



                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X