320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis häda nendel Võrumaa kodanikel pähe lõi? Kellegi soolo või tugev diskrimineerimine käib seal?

    Kommentaar


      Algselt postitas nonoh Vaata postitust

      Liisingut pakub vähemalt SEB-s küll mu meelest hoopis eraldi üksus, ehk see plaan võib läbi minna küll.

      Ja kui kodulaenulepingul allkiri all, siis ega seda ju tagasi ei võeta, kui liisingut taotled.

      Samas, liisingutaotluses pead märkima igakuised finantskohustused... Et siis peaks seal luiskama?
      Plaan oligi tegelt nii, et kodulaenu leping ühes pangas allkirjastada ja siis kohe mõnes teises pangas liisinguga asjad ära vormistada. Kas mõni teine pank näeb, et olen kodulaenu lepingu allkirjastanud ilma, et see selleks ajaks veel mu konto väljavõttes kajastuks?

      Kommentaar


        Kindlasti ei näe. Ainuke oht on, et lepingutasu võetakse kohe maha. Aga kui oled diili teinud ilma lepingutasuta, siis on eriti lebo.

        Kommentaar


          Ei näe, kuniks ei ole positiivset krediidiregistrit. See aga teatavasti tuleb. Osa lepingutest sisaldab nt ka teavitamiskohustust, juhul kui võtad täiendavaid kohustusi, samuti on ilmselt ette nähtud teatud sanktsioonid nendeks juhtudeks, kui oled jätnud õiged andmed esitamata. Need tasuks ilmselt üle lugeda.
          20 LEGEND

          Kommentaar




            Kas see on satiir?
            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

            Kommentaar


              Kas see parandams iivet, kui keelustataks koerapiltide laikimine ja kohustataks inimesi instas beebipilte rohkem laikima?

              Kommentaar


                Keskkond omab inimesele, ühiskonnale suurimat mõju.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Kas see parandams iivet, kui keelustataks koerapiltide laikimine ja kohustataks inimesi instas beebipilte rohkem laikima?
                  iivet vast mitte, aga pedod oleks sillas

                  Kommentaar


                    Otsin Internetist kohta, kust oleks näha kinnistu piiripunktide info. Kas piiripunkt on metallvai, betoonpost vm. Ma olen seda näinud paar kuud tagasi, kas Maaametis või EHRis, aga praegu lihtsalt ei leia seda kohta üles enam. Abige mind palun.

                    Kommentaar


                      Keegi hiljuti passi/ID kaardi järgi on käinud Tammsaare teeninduses? Kaua aega läheb kui pole aega bronnitud?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        Keegi hiljuti passi/ID kaardi järgi on käinud Tammsaare teeninduses? Kaua aega läheb kui pole aega bronnitud?
                        ei ole, sorry.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          Keegi hiljuti passi/ID kaardi järgi on käinud Tammsaare teeninduses? Kaua aega läheb kui pole aega bronnitud?
                          Käisin Pinnas ,fotod ja sõrmejäljed kuskil 20 mintsi siis suunati koju arvuti ette ja sain hakkma! 30 inimest oli sabas.Oleks paroolid kaasas olnud oleks näitsik aidanud sealsamas ära teha!
                          Invest In Africa

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            Keegi hiljuti passi/ID kaardi järgi on käinud Tammsaare teeninduses? Kaua aega läheb kui pole aega bronnitud?
                            Käisin hiljuti ühel argipäeva ennelõunal Pinnas ID-kaardil järel, ei pidanud ootama kauem kui 5 minutit, kuigi rahvast oli palju. Eelnevalt aega polnud broneerinud. Abiks oli, et sai veidi enne kohale jõudmist juba internetis end n-ö live järjekorda panna (minu jaoks oli see uus võimalus, mille otsa kogemata koperdasin).

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Andres. Vaata postitust

                              Abiks oli, et sai veidi enne kohale jõudmist juba internetis end n-ö live järjekorda panna (minu jaoks oli see uus võimalus, mille otsa kogemata koperdasin).
                              mismoodi see käib?

                              Kommentaar


                                1980-ndate aastate lõpus põlesid süütamise tõttu Rocca al Mare vabaõhumuuseumis maha mitu hoonet, teiste seas ka Hiiumaalt pärit haruldane lauda aida rait. Kui Sassi-Jaani talu taastati juba 90-ndatel, siis lauda aida raidi taastamiseni jõuti alles nüüd.


                                mis asi on lauda aida rait või aida lauda rait (artiklis on mõlemat pidi, korra isegi lauda-aida-rait)?

                                ja kas peaks käänama rait - raidi asemel rait - raidu või rait - raida? ÕSi ja seletava sõnaraamatu andmetel on vist kaks viimast varianti õiged.

                                tundub, et toimetajal joooksis ka juhe kokku...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X