320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mr Self Destruct Vaata postitust
    Miks tugeva tormiga vesi muutub meres soojemaks ?
    Miks puurimisel puur soojeneb ?
    Miks on jäämineku ajal järve ääres jahedam kui eemal ?
    Kui talvel hakkab lund sadama , siis ilma läheb soojemaks . Miks ?

    ette tänades .
    Kui tormi ajal lööb ka äikest, siis äike kütab vett.
    Sest tekib hõõrdumine.
    Sest segane küsimus on.
    Ei kujuta ette ka.
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Algselt postitas taku*
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mr Self Destruct Vaata postitust
      Miks tugeva tormiga vesi muutub meres soojemaks ?
      Miks on jäämineku ajal järve ääres jahedam kui eemal ?
      Kui talvel hakkab lund sadama , siis ilma läheb soojemaks . Miks ?

      ette tänades .
      Üldiselt on nii, et vee pealmine kiht on alati soojem kui alumine ning kui tuul on mere poolt, siis on rannas alati soojem vesi, sest laine toovad soojema vee randa. Samas kui tuul on maa pealt merele on rannas vesi külmem.

      Jäämineku aeg on üldiselt juba ilmad soojemad ja vesi (järv) on veel jääs ja sellepärast ongi järve ääres jahedam, sest järv on jäätud ja see hoiab külma. Sama point on ka näitesks Saaremaa ja Hiiumaaga. Suvel on seal jahedam kui mandril, sest neid ümbritseb külm mervesi (vesi ei ole jõudnud veel talvest üles soojeneda)mis teeb ilma jahedamaks. Talvel on aga vastupidi merevesi ei lase külmal nii kiiresti mõjuma hakata(suve jooksul soojenenud vesi ei jahtu kohe maha ja hoiab soojemat ilma).

      Madal ja kõrgrõhkkonnast oled kuulnud?
      Kõrgrõhkkond tähendab alati päikesepaistelist ilma ja madalrõhkkond pilves ilma. Suvel tähendab kõrgrõhkkond selget ja sooja, talvel aga selget ja külma ilma. Madlarõhkkond tähendab suvel pilves ja jahedat ilma, talvel aga pilves ja soojemat ilma.


      Puuri küsimus on nii rumal, et ma ei viitsi vastama isegi hakata.
      Üldiselt vastasin nii lihtsalt kui oskasin. Kui midagi arusaamatuks jäi, siis küsi üle.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Miks teemade perse keeramine viimasel ajal nii tohutult moodi on läinud siin foorumis ? Kas seda kuidagi ohjeldada ei saa ? Vist mitte. Hõissa vabadus ja läbu.

        Kommentaar


          Algselt postitas -Marko- Vaata postitust
          Miks teemade perse keeramine viimasel ajal nii tohutult moodi on läinud siin foorumis ? Kas seda kuidagi ohjeldada ei saa ? Vist mitte. Hõissa vabadus ja läbu.
          Ma mötlesin hommikul sama küsimust küsida, aga ei leidnud sobivat teemat.

          See nö uuskasutajate kallal irisemine hakkab ära tüütama. Vanad olijad - vötke rahulikult, rääkige oma klubi teemas vms.

          Löpuks ei ole isegi enam naljakas. Auka!

          Kommentaar


            Algselt postitas -Marko- Vaata postitust
            Miks teemade perse keeramine viimasel ajal nii tohutult moodi on läinud siin foorumis ? Kas seda kuidagi ohjeldada ei saa ? Vist mitte. Hõissa vabadus ja läbu.
            Minu arust on asi nii, et kasutaja Eston on nagu meeleheitel koduperenaine. Endal on päevad siis peab teistele sitasti ütlema.

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              Minu arust on asi nii, et kasutaja Eston on nagu meeleheitel koduperenaine. Endal on päevad siis peab teistele sitasti ütlema.



              üldiselt ma olen juba ammu tahtnud teatud vendadele öelda, et kuradi kvaliteetpostitajad, ärge kiunuge nii palju. üks teine laseb ka bännide teemas iga nädal vähemalt korra hala lahti, vaadake parem mõnikord peeglisse ja mõelge, kui palju ja kas üldse teie enda postid foorumile juurde annavad. pinnud-palgid, junõu.


              päikest.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                ma juba ootan, millal vincent ykskord ka normaalse postiga hakkama saab ...


                tulevik on sakuliselt tume.

                Kommentaar


                  Kus nüüd tulid moralijüngrid välja.
                  Persse, selliseid natuke napakaid (nagu Eston) ja selliseid veidi roppe (nagu mina ) postitajaid peab ka olema. Kas kõik peab olema nagu üks hall mass? Ei pea!!! Teistest erinevad postitajad lisavad foorumile ainult vürtsi

                  Piiisss, tropid
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vincent Vaata postitust



                    üldiselt ma olen juba ammu tahtnud teatud vendadele öelda, et kuradi kvaliteetpostitajad, ärge kiunuge nii palju. üks teine laseb ka bännide teemas iga nädal vähemalt korra hala lahti, vaadake parem mõnikord peeglisse ja mõelge, kui palju ja kas üldse teie enda postid foorumile juurde annavad. pinnud-palgid, junõu.


                    päikest.
                    minu omad ei anna eriti midagi.
                    aga sitta peab ka keegi tootma ju

                    Kommentaar


                      Algselt postitas taku* Vaata postitust
                      minu omad ei anna eriti midagi.
                      aga sitta peab ka keegi tootma ju
                      no sind ma ei ole näinud ka nutmas, et bännige eston, seega fair deal
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Tagasi teemasse, rahvas!

                        Kas Hispaania meie ID-kaarti aktsepteerib?
                        Supplies!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                          Tagasi teemasse, rahvas!

                          Kas Hispaania meie ID-kaarti aktsepteerib?
                          Miks ei peaks aktsepteerima?
                          Helista välisministeeriumisse ja uuri järgi.
                          Neil peaks seal olema 24 h valvesekretärid.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Oskab keegi öelda miks Postimehe kodulehele ei ole võimalik saada?
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              Miks ei peaks aktsepteerima?
                              Helista välisministeeriumisse ja uuri järgi.
                              Neil peaks seal olema 24 h valvesekretärid.
                              Ei viitsi, paar inimest on öelnud, et saab.
                              Supplies!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Oskab keegi öelda miks Postimehe kodulehele ei ole võimalik saada?
                                Kodulehele saada, kodulehel saada?! Keegi ei tea, miks sa Postimehe kodulehel ei saa. Võib-olla on elu24 sind ära rikkunud, seal saad sa ju alati?!
                                DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                                Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                                AD e. Andekas Disainer...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X