320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    tänava nimesid?

    Kommentaar


      Algselt postitas z3ro Vaata postitust
      Töötajale:
      Töötuskindlustus 0,6%
      Pensionikindlustus 2%
      Maksuvaba miinimum 2250
      Tulumaks 21%
      Tööandjale:
      Sotsiaalmaks 33%
      Tööandja töötuskindlustus 0,3%
      neile, kes koolivaheajal pappi tahavad teenida, soovitan kindlasti mustalt tööle minna... pappi jagub palju rohkem

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        tänava nimesid?
        Sõpruse pst,
        Tedre,
        Pae,
        jne
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Sõpruse pst,
          Tedre,
          Pae,
          jne
          Sest nimed peaksid olema millegi järgi antud. Ehk siis mille tänav, mitte mis tänav. vist

          Kommentaar


            Aga Pikk Tänav, Lai Tänav
            ja neid on veel, ehk kõik ei ole omastavas ;D .

            Kommentaar


              Algselt postitas taku* Vaata postitust
              neile, kes koolivaheajal pappi tahavad teenida, soovitan kindlasti mustalt tööle minna... pappi jagub palju rohkem
              Siis peab olema ka usaldusväärne tööandja, vastasel juhul ei ole välistatud võimalus, et tööd tehti "vabatahtlikuna".
              "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

              RocknRolla (2008)

              Kommentaar


                Oleksin väga tänulik kui keegi jagaks Ivo Linna - Tean ei tea.

                Kommentaar


                  Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                  Aga Pikk Tänav, Lai Tänav
                  ja neid on veel, ehk kõik ei ole omastavas ;D .
                  On jah.
                  Sõnastan küsimuse ümber- Miks on osad tänavad omastavas ja osad nimetavas käändes?
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    On jah.
                    Sõnastan küsimuse ümber- Miks on osad tänavad omastavas ja osad nimetavas käändes?
                    Julgen välja pakkuda, et osadele tänavatel on antud nimi omadussõna järgi. Näiteks seesama Pikk tänav, Lai tänav. Suht loogiline, et neid ei hakata käänama. Aga kui on tänavale antud nimisõnast koosnev nimi, siis pannakse ka käändesse: Sõpruse puiestee, Laagri tee jne.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas taku* Vaata postitust
                      neile, kes koolivaheajal pappi tahavad teenida, soovitan kindlasti mustalt tööle minna... pappi jagub palju rohkem
                      Tuludeklaratsiooniga saab enamus makstud rahast aasta lõpus tagasi? Või olen valesti aru saanud? :/
                      Joga Bonito!!!

                      Kommentaar


                        mina Eesti riiki ei usaldaks
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Sain kevadel terve eelmise suve tulumaksu ilusti tagasi.

                          Kommentaar


                            tagasi saate jah siis, kui teenite vähe.. aastas oli mingi 20-30 kilo vms.. siis saad palju tagasi... aga kui käid normaalselt aastaläbi tööl ja teenid normullilt, siis tagasi saad sitaks vähe.

                            ma sain kuludesse kanda suht palju igast koolituskulusid jne... sain tagasi mingi 4-5 tonni... aga maksin ikka sitaks sitaks rohkem ära.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas taku* Vaata postitust
                              tagasi saate jah siis, kui teenite vähe.. aastas oli mingi 20-30 kilo vms.. siis saad palju tagasi... aga kui käid normaalselt aastaläbi tööl ja teenid normullilt, siis tagasi saad sitaks vähe.

                              ma sain kuludesse kanda suht palju igast koolituskulusid jne... sain tagasi mingi 4-5 tonni... aga maksin ikka sitaks sitaks rohkem ära.
                              eks ta ole pigem jah kulumaks, mitte tulumaks.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas taku* Vaata postitust
                                tagasi saate jah siis, kui teenite vähe.. aastas oli mingi 20-30 kilo vms.. siis saad palju tagasi... aga kui käid normaalselt aastaläbi tööl ja teenid normullilt, siis tagasi saad sitaks vähe.

                                ma sain kuludesse kanda suht palju igast koolituskulusid jne... sain tagasi mingi 4-5 tonni... aga maksin ikka sitaks sitaks rohkem ära.

                                Järelkult on mõttetu suvel mustalt tööd teha, palju sa ikka nende kahe-kolme kuuga teenid.
                                Algselt postitas Cule
                                Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                                Kommentaar

                                Working...
                                X