320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    üks suvi tegime metsa sõpradega... 5 nädalat 4500 eeksi nädal... mustalt(ja kellelgi ei olnd traktori lube)

    samuti käisin ühe reklaami tarbeks setti ehitamas 100 tund.. 2 nädalaga 10 kilo

    aga siukeseid asju saab aint siis teha, kui poel mingeid kohustusi.. praegu epab stabiilset tööd tegema

    Kommentaar


      Ja kui tahad kuhugi kandideerida, ei saa CV-sse mitte essugi märkida, kui oled mustalt koguaeg tööl käinud. Tööstaasi pole, enamus töökohti nõuab ka eelnevat töökogemust, nii et see on kahe otsaga asi.
      Lõvi helistab põlevale ringile:
      «Kuule, ma hüppan õhtul läbi!»

      Kommentaar


        Algselt postitas taku* Vaata postitust
        üks suvi tegime metsa sõpradega... 5 nädalat 4500 eeksi nädal... mustalt(ja kellelgi ei olnd traktori lube)

        samuti käisin ühe reklaami tarbeks setti ehitamas 100 tund.. 2 nädalaga 10 kilo

        aga siukeseid asju saab aint siis teha, kui poel mingeid kohustusi.. praegu epab stabiilset tööd tegema
        persse, otsi mulle ka siuke töökoht. mulle kõlbab kuus ka 10 000.
        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

        Kommentaar


          no kuule.. palun ütle mulle, kui palju on sellest kasu seal kuradi cv's kui sa oled keska ajal ja/või ülikooli esimesel aastal kuskil portjee, kelner või turvamees olnd. jube staaš küll....

          Kommentaar


            evu, pane mind enda msni... ma räägin sulle paar asja ja annan ühe tel. nr.

            Kommentaar


              Algselt postitas Evu Vaata postitust
              persse, otsi mulle ka siuke töökoht. mulle kõlbab kuus ka 10 000.
              võtaks ka osa, lepiks ka vähemaga

              Kommentaar


                suvel on nii palju väljundeid noortele ju.. kui midagi teha oskad ja totaalne kobakäpp ei ole, siis ei tohiks probleemi olla.. igast haljastustööd, ehitused ja igast paska on... 7-8 kuus teenid ei tohiks eriline probleem olla... kui just juhm ja laisk ei ole:S

                Kommentaar


                  Homseks on vaja uurimustöö moodi asjake teha Backstreet Boysi kohta. Kui keegi juhtumisi täna kontsertil käis, viitsimist on, ja lugusid mäletab, võiks neid siin loetleda.

                  Kommentaar


                    sa tahad piletit ka saada mult vä?

                    Kommentaar


                      Gairi käest peaksin saama kohe varsti, kesklinna on liiga pikk järgi tulla, sest homseks on vaja ju. Aga lugudest küll ära ei ütleks.

                      Kommentaar


                        ma ei tea, ma ei käinud seal

                        Kommentaar


                          Küsi oma tüdruku käest, ta on kindlasti suur fänn ja teab peast.

                          Kommentaar


                            Kas kuskilt (loe:jalkaliidu kodukalt) möödunud hooaegade madalamate liigade protokolle on leida?

                            Kommentaar


                              Segan korraks teie tähtsale jutuajamisele vahele. Nimelt mure on selline, et kas on keegi Tartust, kellel oleks Olev Reimi "Lõvide lugu" ja kes oleks nõus seda umbes nädalaks laenama?

                              Ja kui kellelgi on ükskõik millist materjali või infot vms Eesti jalgpalli kohta okupatsiooniperioodil, siis äkki viitsiks teada anda kas pm-i teel või näiteks teele@soccernet.ee.

                              Aitäh!

                              Kommentaar


                                üks hea raamat on sellest ajast mingi... Jalgpall: minevikust tänapäevani. Lembit Koik on autor, ilmus mingi 1970 vist.
                                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X