320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Äkki alustaks helikaardile draiverite paigaldamisest?
    Hello! I´m mentaly ill.

    Kommentaar


      tõmba k-lite codec pack, see peaks kõik vajaliku pakkuma. või parandagu keegi targem. endal see vähemalt, vist.
      How does Freddy Kruger wipe his butt?

      Kommentaar


        Algselt postitas boobek Vaata postitust
        Äkki alustaks helikaardile draiverite paigaldamisest?
        No kurat, ei leia kusagilt seda plaati. Kas kuskil netist ei pruugu seda leida? Helikaardi kohta ei oska ka peast mingit infot jagada, aga leiab seda kusagilt arvutist?

        Kommentaar


          Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
          No kurat, ei leia kusagilt seda plaati. Kas kuskil netist ei pruugu seda leida? Helikaardi kohta ei oska ka peast mingit infot jagada, aga leiab seda kusagilt arvutist?
          kui juhuslikult ei ole eraldi helikaardiga arvut, siis viimastel astatel on emaplaadi küljes olev helikaart suuremalt jaolt olnud Realteki esindaja.



          muidugi tuleb kasuks ka teadmine, et mis arvutiga sul tegu PC või NB?

          Kommentaar


            Sõbrad, aidake välja.

            Oskab keegi öelda, kus Tallinnas võiks olla selline koht (ilmselt käsitöö tuba/müügikoht), kus lähed kohale, saad välja valida mõne tassi või ehte, seda ise modifitseerida (peale joonistada/kirjutada/kujundada), siis pandaks ta vajadusel ahju ja varsti oleks tulem käes? Kunagi oli üks selline pood Gonsiori ja Narva mnt. vahel Maneezi paralleelis (see kust 60 sõidab), ent enam seal seda pole.

            Tänud ette!

            Kommentaar


              Läpakas on ja ma arvasin ise ka, et helikaart on ilmselt intregeeritud. Eks ma uuri seda Realteki.

              Kommentaar


                Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                Läpakas on ja ma arvasin ise ka, et helikaart on ilmselt intregeeritud. Eks ma uuri seda Realteki.
                ostuarvet pole käepärast, seal võiks olla kirjas mis heliga tegu... või siis guugeldada läpaka nime järgi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                  Läpakas on ja ma arvasin ise ka, et helikaart on ilmselt intregeeritud. Eks ma uuri seda Realteki.
                  mudelit oskad öelda? vähemalt tootjat ja ehk leiad mingi ID läpaka põhjalt?
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    ML N760 on vist. Leidsin mingi sellise koha ja panin audio sealt installima, aga nüüd on mingi kala sees, ei lähe üle ühest kohas. Nõuab et ma mingi olemati file locate'iksin.

                    Edit: Tegelikult ma sain kõllid mingi asjaga tööle. Ma arvan, et ehk juba selle Realtekiga. Tänud kõigile.
                    Last edited by Saarlane; 28.12.09, 16:50.

                    Kommentaar


                      Kas sel aastal Aastalõputurniiri ei näitagi kuskilt?

                      Kommentaar


                        TV14 näitab Meistriliiga oma.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                          Kas sel aastal Aastalõputurniiri ei näitagi kuskilt?
                          TV14 teeb otseülekande kõikidest mängudest.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                            Kas sel aastal Aastalõputurniiri ei näitagi kuskilt?

                            Kommentaar


                              Keegi oskab/viitsib anda linki mingist Keskerakonna videost kus taga on vist lugu "Put your hands up for Detroit" ?

                              See video on kuskil siin foorumis ka läbi käinud.

                              Kommentaar


                                Mõned nädalad juba läptopi (poolteist aastat vana Latitude D531) jahutus töötab vahetipidamata ja on muidu aeglaseks jäänud. Peale formati veel mõni mõsitlik lahendus on? Pole midagi eriti installinud selle, ega kõvaketast täis toppinud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X