320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Miks budu ja eston ei kasuta algustähte?
    slimm.ee

    Kommentaar


      üra a led ingi oomik ä?

      Kommentaar


        kuidas eston alati minuti või kahega kohal on kui temast jutt?

        Kommentaar


          est a len pämmirobot!

          Kommentaar


            Algselt postitas zaz Vaata postitust
            telekat vist ei saa kudiagi vaadata nii, et mul antenni taga pole vms?
            (otsin võimalusi tänast kossuülekannet vaadata )
            vähe hiline, aga kunagi aitas minu arust kreisiraadio hädast välja. tuli helistada vist numbrile 044 ja broo. Jaanes oli päris tihti eetris oma küsimustega- patareid jne.. meenub mingid lambad oma kaevurite lampidega, et öösel näeks rohtu süüa. äkki proovid sinna?
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
              üra a led ingi oomik ä?
              Näh, võtsid tähed näpust.

              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              kuidas eston alati minuti või kahega kohal on kui temast jutt?
              Ren, kõigile küsimustele pole vastuseid.
              Supplies!

              Kommentaar


                Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                sooviks näha Jay Jay okocha löödud väravat
                aasta oli siis 1993
                Okocha mängis Eintracht Frankfurti eest
                ja vastaseks oli Karlsruhe
                värava lõi ta Ollie Kahnile
                Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

                Kommentaar


                  kuidas too trullakas Slide-Fifty kitarrimees nii kõhnaks ühtäkki sai?
                  uue video link ka:
                  Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.
                  olgem kristlased, vabandused on esitatud

                  Kommentaar


                    Ta sõi pool aastat ainult vatti.

                    Kommentaar


                      ... minu rumal küsimus seisneb selles et mis saab edasi - laupäeval sõitis vend autoga Haanjas kraavi (täpsemalt tema pruut); pühapäeval sõitis täditütar autoga kõrval teelt Linnut teele autole küljepeale ette nii et haigasse ja auto mahakandmisel, täna hommikul sõitis naise õemees Õika ringil autoga teisele autole tagant sisse (mahlad välja ja staged lömmi), täna lõunal sõideti fänn Päts`ul küljepealt sisse ..... Kas mitte liialt palju 4 päeva jooksul - kas mitte mingi nõiaring ei koondu minu ja minu sugulaste ka heade tuttavate ümber - kas mitte mina ei ole järgmine - või hoopis SINA????????????
                      RummaBastards!

                      Kommentaar


                        kas on mingit inglis keelset tõlget sellele laulule Juanes - A Dios Le Pido ?

                        Kommentaar


                          google.ee - A Dios Le Pido english - möötmatu hulk tulemusi. See on ju nii lihtne
                          Tulemused 1 - 10 ligikaudu 842,000-st otsingule A Dios Le Pido english. (0,03 sekundit)

                          Kommentaar


                            Algselt postitas jansa Vaata postitust
                            ... minu rumal küsimus seisneb selles et mis saab edasi - laupäeval sõitis vend autoga Haanjas kraavi (täpsemalt tema pruut); pühapäeval sõitis täditütar autoga kõrval teelt Linnut teele autole küljepeale ette nii et haigasse ja auto mahakandmisel, täna hommikul sõitis naise õemees Õika ringil autoga teisele autole tagant sisse (mahlad välja ja staged lömmi), täna lõunal sõideti fänn Päts`ul küljepealt sisse ..... Kas mitte liialt palju 4 päeva jooksul - kas mitte mingi nõiaring ei koondu minu ja minu sugulaste ka heade tuttavate ümber - kas mitte mina ei ole järgmine - või hoopis SINA????????????
                            ära täna autoga tartu tule eks

                            Kommentaar


                              kes või mis on "Ren"? Või mida see tähendab?

                              Kommentaar


                                läks meelest ära selle laulu nimi, mida Piperal pühapäeval laulis, äkki aitate meelde tuletada

                                Kommentaar

                                Working...
                                X