320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas daywalker Vaata postitust
    Unustasin õlu ööseks sügavkülma. Kui ta nüüd ülesse sulab, kas on sellest joogist veel korralikku asja? =)
    on joodud ka jääs õllesi, kärab küll .

    Kommentaar


      Algselt postitas Devil Vaata postitust
      on joodud ka jääs õllesi, kärab küll .
      Devil, kõik pole sellised nagu sina
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Devil, kõik pole sellised nagu sina
        Et joovad harvem kui sina? . Aga tegelikult kah on lürbitav .

        Kommentaar


          einoh see peab ikka eriti lahja õll olema mis lõhki ei külmunud. Samas võib su sügavkülm ka lahja oll

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            einoh see peab ikka eriti lahja õll olema mis lõhki ei külmunud. Samas võib su sügavkülm ka lahja oll
            Mis mõttes nagu? Kuidas on seotud omavahel õlle kangus ja selle lõhki külmumine?
            Pigem sõltub see ikka taarast (klaas, plekk, plastik).
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              ega sa ometi tõsiselt oma küsimust mõelnud...Tra õllesepeaga ei tohi õlle puudutavatele küsimustele vastata.

              Einoh tegelikult ei tea mina midagi taara lõhkemikoefitsentidest ja muust. Aga llihtsalt tähelepanekud elust enesest näitavadseda, ettegelikult mida lahjem alko seda kiiremini külmub. Ja seega ei pidi tal mingi 10 volline vägijook seal olema (mida mina igatahes õllek ei pea) või siis tõesti mingi plastikus parmuõlu. Või siis 2 eelnevat korraga :S

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                ega sa ometi tõsiselt oma küsimust mõelnud...Tra õllesepeaga ei tohi õlle puudutavatele küsimustele vastata.

                Einoh tegelikult ei tea mina midagi taara lõhkemikoefitsentidest ja muust. Aga llihtsalt tähelepanekud elust enesest näitavadseda, ettegelikult mida lahjem alko seda kiiremini külmub. Ja seega ei pidi tal mingi 10 volline vägijook seal olema (mida mina igatahes õllek ei pea) või siis tõesti mingi plastikus parmuõlu. Või siis 2 eelnevat korraga :S
                No see oli küll väga rumal vastus.
                Nii kanget õlut ma küll ei tea mis ära ei külmuks. 40 volline viin tõesti ei külmu, aga 10 volline õlu külmub iga kell. Ning edasi sõltub tõesti kõik taarast mille sisse õlu on villitud. Plastik annab piisavalt järgi ja ei külmu sul kuidagi lõhki. Erinevalt klaastaarast. Plekipurgi kohta küll peast ei oska vastata, aga tõenäoliselt ei külmu ka see lõhki.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  No see oli küll väga rumal vastus.
                  Nii kanget õlut ma küll ei tea mis ära ei külmuks. 40 volline viin tõesti ei külmu, aga 10 volline õlu külmub iga kell. Ning edasi sõltub tõesti kõik taarast mille sisse õlu on villitud. Plastik annab piisavalt järgi ja ei külmu sul kuidagi lõhki. Erinevalt klaastaarast. Plekipurgi kohta küll peast ei oska vastata, aga tõenäoliselt ei külmu ka see lõhki.
                  külmub ka 40 volline viin, usun, et oled isegi seda näinud.

                  Kommentaar


                    millega .bin faile lahti pakkida
                    winrar ei söö seda
                    Слава Україні! Героям слава!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                      millega .bin faile lahti pakkida
                      winrar ei söö seda
                      winiso näiteks. või daemon tools.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        No see oli küll väga rumal vastus.
                        Nii kanget õlut ma küll ei tea mis ära ei külmuks.
                        leneb kaua ta eal külmas on ja mis temperatuuril ju

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          leneb kaua ta eal külmas on ja mis temperatuuril ju
                          Jutt käis sügavkülmast. Seal peaks olema temperatuur -18 ning ajaks oli terve öö. Selle ajaga külmub iga õlu jääks.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                            winiso näiteks. või daemon tools.
                            Magic ISO sai siis
                            pole varem sellise asjaga kokku puutunud
                            panen open file,seejärel mida?
                            Make Multi-Boot CD/DVD Image?

                            E: sain juba
                            Слава Україні! Героям слава!

                            Kommentaar


                              Õluks oli siis 5.2 voline Saku Originaal ning just avasin selle. Kärab juua küll.
                              plekkpurk oli muidu ilge pinge alla läinud jah.
                              Joga Bonito!!!

                              Kommentaar


                                Palju Õllesummeril joogid maksta võiks? Õlu ja siider.
                                "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                                RocknRolla (2008)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X