320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JanK Vaata postitust
    Kuidas vältida habemeajamisel sisselõikamist?
    Ära aja õldse habet.
    See peaks kah aitama
    Tundmatu - ehk mida mina ka tean

    Kommentaar


      Algselt postitas JanK Vaata postitust
      Kuidas vältida habemeajamisel sisselõikamist?
      sul ju ei kasva habet veel

      Kommentaar


        Ta tahab hea laps olla ja aitab vanaissit selliste asjadega .
        Algselt postitas Maekas
        Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

        Kommentaar


          Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
          sul ju ei kasva habet veel
          Kasvab-kasvab.
          slimm.ee

          Kommentaar


            mul üks tuttav oli 9.klassis juba jõuluvana eest
            kõik oleneb inimesest.
            sisse mitte lõikamine oleneb ikka nahast, sileda naha puhul on ikka väga raske sisse lõigata. minule näiteks just meeldib ühekordsetega ajada, kuna mu karvkate on suht pehme, siis ei teki probleeme. kui habe on nagu traataed, siis muidugi ei ole ühekordsest tolku.
            AILTON

            Kommentaar


              Algselt postitas JanK Vaata postitust
              Kasvab-kasvab.
              Sinusugusele aitab sellisest asjast kui määrid habet pealt meega ja seest kanasitaga.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas ballack
                nahui sa pidid talle nii vastama?

                Naahui sa venelasi vihkad?
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Sinusugusele aitab sellisest asjast kui määrid habet pealt meega ja seest kanasitaga.
                  mis seee pidi nüüd olema mingi esimese kategooria nali?.inimene küsib ilusti abi,ja sa hakkad teravat kohe panema.IDIOOOOT.
                  i don t like u u don t like me

                  Kommentaar


                    Algselt postitas BeHappy Vaata postitust
                    mis seee pidi nüüd olema mingi esimese kategooria nali?.inimene küsib ilusti abi,ja sa hakkad teravat kohe panema.IDIOOOOT.

                    Palun vabandust. Vastan uuesti siis. Nii JanK ile, sulle kui ka teistele noortele kellel habe veel ei kasva.

                    Sisse ei lõika endale siis kui sa hakkad habet ajama alles siis kui ka midagi ajada on. Niisama palja naha peale ziletti vedades lõikabki endale sisse.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      vikatiga tuleb ajada

                      Kommentaar


                        Algselt postitas JanK Vaata postitust
                        Kuidas vältida habemeajamisel sisselõikamist?
                        Mache vms. tänapäevast kasutades on küll peaaegu võimatu sisse lõigata. Või üritasid mingit vanakooli nuga kasutada?
                        Rise and rise again until lambs become lions!

                        Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                        Kommentaar


                          Kõige lihtsam variant on kusjuures veel pakkumata. Kasuta kuuma käterätikut. Detailsete instruktsioonide saamiseks pöördu kasutaja vandersell poole.
                          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                          Kommentaar


                            vene sõjaväes aetakse habet tiku/välgumihkli ja märja käterätikuga

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zaz Vaata postitust
                              ehk keegi raatsiks toda Epliku lugu jagada, mis saate "Kaks kanget" tunnusmuusikakski on
                              habeme ja häbeme karvkatte probleemide kõrvalt kordaks oma pisikest palvet...

                              ehk konkreetselt siis: Vaiko Eplik ja Eliit - Sylvester Otsustab Surra

                              aitähh nüüd, kamooon!
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar


                                Algselt postitas zaz Vaata postitust
                                habeme ja häbeme karvkatte probleemide kõrvalt kordaks oma pisikest palvet...

                                ehk konkreetselt siis: Vaiko Eplik ja Eliit - Sylvester Otsustab Surra

                                aitähh nüüd, kamooon!
                                Võta. Ja häbene et sul seda laulu varem polnudki

                                Kommentaar

                                Working...
                                X