320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    fakk...täna ilma piimata oli see ju obviously
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Vaatan TV6 pealt Simpsoneid. Miks need mollid seal nii koledad ja kõverad on? Teised joonistajad vms? Igatahes silmal on valus

      EDIT: kõrval ka valus, hääled ka teised.

      Kommentaar


        Mingi väga vana osa vist.
        20 LEGEND

        Kommentaar



          päris palju on nede tegelastega pildikesi. Kuidas neid kolle nimetatakse? Ei oska ühegi märksõna järgi googeldada:S

          Edit: Väikse vihie sain pildilt: Jeff Thomas

          Kommentaar


            Pon ja Zi on need tüübid.
            If you're in the penalty area and don't know what to do with the ball, put it in the net and we'll discuss the options later.

            Kommentaar


              mis hinnaga saaks kõige odavamalt los angelesse või las vegasesse? äkki saab suunata keegi?
              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

              Kommentaar


                tänks, võta retsepti

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  Vaatan TV6 pealt Simpsoneid. Miks need mollid seal nii koledad ja kõverad on? Teised joonistajad vms? Igatahes silmal on valus

                  EDIT: kõrval ka valus, hääled ka teised.
                  TV 6 jooksvad osad peaks olema minu arust 97-98 aasta osad
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    ei oska öelda, aga alles ükspäev tuli sealt täiesti normaalne asi. Olen kunagi tv3 pealt ka seda "sitta" näinud. Vend mul oli tähele pannud, et lõpu tiitrites olid teised nimed ka olnud seal. Ainult see Nancy Cartwright vms oli sama olnud. Isegi vist Matt Groeingu nime ei olnud

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      ei oska öelda, aga alles ükspäev tuli sealt täiesti normaalne asi. Olen kunagi tv3 pealt ka seda "sitta" näinud. Vend mul oli tähele pannud, et lõpu tiitrites olid teised nimed ka olnud seal. Ainult see Nancy Cartwright vms oli sama olnud. Isegi vist Matt Groeingu nime ei olnud
                      ei ole nii eriti vaadanud aga nagu mina olen arusaanud et joonistajad peaks enamuses samad olema ja näitlejad ka.alles ju oli neil päris kõva palgatõus
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        einoh ma räägingi, et need nn sitad odad on mingid vanemad ikka. TV 3 pealt olid minut aastat tagasi need juba

                        EDIT:



                        Normaalne

                        Kommentaar


                          Laul filmi Klass lõpus - ma ei sure teie kiuste. On selle mp3-e kellelgi?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            einoh ma räägingi, et need nn sitad odad on mingid vanemad ikka. TV 3 pealt olid minut aastat tagasi need juba

                            EDIT:



                            Normaalne
                            kle kas need mitte ei ole need mingi 80ndate lõpu tegelased.nüüd on ikka nati asjalikumad
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              jah see pilt on esialgne variant neist. http://en.wikipedia.org/wiki/The_Tracey_Ullman_Show

                              Aga eks need siis äkki lidki 80ndate osad äkki või midagi. Igatahes silm ja kõrv nuttsid

                              Kommentaar


                                Mul on.
                                If you're in the penalty area and don't know what to do with the ball, put it in the net and we'll discuss the options later.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X