320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sa vaata ega sul neid Sopcaste ja Flashgette samal ajal liiga palju lahti ei ole, mis võrgu üle koormavad ja ei lase brauseril normaalselt töötada. Pane kõik muud netti tarbivad asjad kinni ja proovi siis surfata.

    Näiteks, kui ma TVU-ga mängu jälgin, siis samal ajal on mul ka veebilehitseja suht aeglane ja pean aeg-ajalt refreshima.
    "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

    RocknRolla (2008)

    Kommentaar


      Ee... selline asi siis. Keegi on oma telefoninumbri minu omale suunanud, aga ma tõesti ei viitsi enam öelda, et vale number. Mida ma teha saan?

      Kommentaar


        kontakteeru oma operaatoriga äkki

        Kommentaar


          Äkki keegi oskab öelda, mis selle kunstniku nimi oli, kes printis välja suure eesti lipu ja kirjutas sinna TÜRA ja PUTS peale.

          Kommentaar


            Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
            Äkki keegi oskab öelda, mis selle kunstniku nimi oli, kes printis välja suure eesti lipu ja kirjutas sinna TÜRA ja PUTS peale.
            Leonhard Lapin oli vist

            Kommentaar


              öelge mõni hea mäng mida saab võrgus mängida
              half-life ja counter strike juba käivad pinda
              wolfenstein samuti
              Слава Україні! Героям слава!

              Kommentaar


                Football Manager

                Kommentaar


                  p e s

                  Kommentaar


                    Algselt postitas laurenzo Vaata postitust
                    Leonhard Lapin oli vist
                    habe pettis ära praegu, siiski Raul Meel oli see. ja ei printind, vaid maalis mu mälu järgi ikka.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                      öelge mõni hea mäng mida saab võrgus mängida
                      half-life ja counter strike juba käivad pinda
                      wolfenstein samuti
                      Kui arvutit jätkub, siis UT3. Paremuselt teine (minu arvamuse kohaselt loomulikult) on UT classic ehk 99 aastal ilmunud variant, mida peaks ka praegu üsna mitu inimest võrgus mängima.
                      "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                      RocknRolla (2008)

                      Kommentaar


                        quake võib ka sobida

                        Kommentaar


                          Q3 on jah üsna mõnus, mängitakse ka endiselt päris kõvasti.

                          Kommentaar


                            Meil lastakse koolis vahetundide ajal pidevalt Quake 2-e. Seda siis niikaua kuni arvutiõpetaja võrgu maha otsustab võtta.

                            Kommentaar


                              kes on selle loo autor?ehk keegi oskab aidata http://www.youtube.com/watch?v=oeKiz...eature=related
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                                kes on selle loo autor?ehk keegi oskab aidata http://www.youtube.com/watch?v=oeKiz...eature=related
                                Mr. Happyman & Mari-Leen - Kõikide Laps

                                autoritest ei oska ma sulle paraku midagi rääkida

                                Kommentaar

                                Working...
                                X