320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mitu postitust sixtysix-i 279-st sisaldavad sõna duubeldan?

    Kommentaar


      Valetad...

      Kommentaar


        Miks Lääne-Sahara FIFAsse ei kuulu? Peaks ju iseseisev riik olema...

        Kommentaar


          Algselt postitas Shermann Vaata postitust
          Miks Lääne-Sahara FIFAsse ei kuulu? Peaks ju iseseisev riik olema...
          kas ta ka mitte siia alla ei kuulu??http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?t=6220
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Ei ole iseseisev riik ju. Maroko ei kavatse sealt ilmselt jalatäitki maad kellelgi teisele anda, veel vähem siis sellel maa-alal tervenisti iseseisvuda lasta.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              kas lubadel on kirjas ka A kategooria puhul see 25kw asi, kui ma näiteks 19-aastaselt load teen? või on lihtsalt A kategooria seal olemas ja mendid kontrollivad vanust, et selgitada välja, kas ma võin sõita võimsama mootorrattaga kui 25kw ? ehk siis...kui ma kunagi 21 saan, kas pean jälle laskma load ära vahetada või võin kohe hakata võimsamatega sõitma ?
              ½121½

              Kommentaar


                Algselt postitas Hughes Vaata postitust
                kas lubadel on kirjas ka A kategooria puhul see 25kw asi, kui ma näiteks 19-aastaselt load teen? või on lihtsalt A kategooria seal olemas ja mendid kontrollivad vanust, et selgitada välja, kas ma võin sõita võimsama mootorrattaga kui 25kw ? ehk siis...kui ma kunagi 21 saan, kas pean jälle laskma load ära vahetada või võin kohe hakata võimsamatega sõitma ?
                nii palju kui mina aru sain, siis juhiloal tehakse lisaandmete lahtrisse vastav märge, kas tohid juhtida 25+kw tsikleid või mitte. igatahes vaata riigiteatajat
                AILTON

                Kommentaar


                  oli vist aasta 87 kui sai oldud võsu pioneerilaagris ja seal näidati üht usa filmi vist oli pealkiri kui mälu ei peta Lühis.aga kas oleks seda filmi kuskilt leida???või kellegil endal on,oli vist mingi robotitest
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Hughes Vaata postitust
                    kas lubadel on kirjas ka A kategooria puhul see 25kw asi, kui ma näiteks 19-aastaselt load teen? või on lihtsalt A kategooria seal olemas ja mendid kontrollivad vanust, et selgitada välja, kas ma võin sõita võimsama mootorrattaga kui 25kw ? ehk siis...kui ma kunagi 21 saan, kas pean jälle laskma load ära vahetada või võin kohe hakata võimsamatega sõitma ?
                    juhilubadel on kaks A kategooriat küll märgitud... üks on A1 ja teine A, see esimene peakski see rookiede oma olema
                    olgem kristlased, vabandused on esitatud

                    Kommentaar


                      A1 kategooria saab teha 16-aastaselt. Tsikli võimsus võib olla kuni 11 kW. 18-aastaselt saad teha load tsiklile, mille võimsus küündib 25 kW-ni ning märge peaks olema lubades. 21-aastaselt saad sa teha load, mis lubavad sul sõita kõikide kaherattalistega. Esmakordselt lube tehes tuleb teha kogu kompott: teooria, plats, linn. Kui A1 on olemas ja tahad piiratud A'd, siis tuleb ainult sõit teha. Kui piiratud A on olemas ja tahad 21-aastasena sõita kõikide tsiklitega pead samuti sõidu uuesti tegema. Nii on lood hetkeseisuga minu mälu järgi.
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        tänud, sain siit vastused oma küsimustele ja rohkemgi veel.
                        ½121½

                        Kommentaar


                          Lihtsaim võimalus bänni saamiseks ?
                          Algselt postitas Maekas
                          Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Põnn Vaata postitust
                            Lihtsaim võimalus bänni saamiseks ?
                            saada moded kuhugi ebapopulaarsesse kohta
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Moded mingu tagumikku !
                              Algselt postitas Maekas
                              Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Põnn Vaata postitust
                                Lihtsaim võimalus bänni saamiseks ?
                                mõnd etnilist/religioosset rühma küttematerjalina propageerida, näiteks. saad ehk enamgi kui pelgalt bänni.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X