320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sooviks näha 31.märtsil 2004. a peetud Eesti - Põhja-Iirimaa vahelist mängu. Äkki on kellegil DVD või teab, kust oleks võimalik saada.

    Kommentaar


      Algselt postitas Scooter Vaata postitust
      Tartu Lennujaam kaotatakse ära...
      vaevalt küll. miks sa seda arvad ?
      ½121½

      Kommentaar


        Miks Nunes TVMK vastu kunstmuruputsadega mängis?

        Kommentaar


          kas kovalainen on pildil nii finn kui other?

          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            no vaevalt, mõlemad on mclareni piloodid ja vasakpoolne on kindlasti alonso teisel pildil. alonso on mclarenis vaid ühe hooaja teinud ja seda eelmisel aastal koos hamiltoniga.

            e: tegemist peaks olema 2007 USA Grand Prix´ga
            ½121½

            Kommentaar


              Algselt postitas Hughes Vaata postitust
              olen ka sama kuulnud, aga mingi eelis arvatavasti riigiametitesse tööle minevatele noortele siiski jääb. just mõtlengi seda, kas Tartu Lennujaaama töötajad kuuluvad ka sinna alla ?
              Püha püss - kui see Tartu Lennujaam kuulub riigile vöi siis KOV'le, siis jah - su õppelaenu maksab tagasi riik vöi KOV. Intresse maksad muidugi ise, laenu põhiosa maksab riik vöi KOV.
              Ja kindlasti ei tee paha uurida kohe otse sealt lennujaamast vöi mönelt töötajalt vöimidagisarnast. Ausalt - soccerneti foorumist ei saa köiki vastuseid.

              Kommentaar


                Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                Püha püss - kui see Tartu Lennujaam kuulub riigile vöi siis KOV'le, siis jah - su õppelaenu maksab tagasi riik vöi KOV. Intresse maksad muidugi ise, laenu põhiosa maksab riik vöi KOV.
                Ja kindlasti ei tee paha uurida kohe otse sealt lennujaamast vöi mönelt töötajalt vöimidagisarnast. Ausalt - soccerneti foorumist ei saa köiki vastuseid.
                ma lihtsalt ei kannatanud oodata kuna saan õigete inimestega rääkida ja siit on ju hea lihtne küsida. tänud
                ½121½

                Kommentaar


                  kui ma ütlen SAISis ühele asjale "jah", siis lähevad teised automaatselt "ei" ? ma tean, ma olen nii rumal.
                  ½121½

                  Kommentaar


                    Algselt postitas buub Vaata postitust
                    Miks Nunes TVMK vastu kunstmuruputsadega mängis?
                    Duubeldaks.
                    i don t like u u don t like me

                    Kommentaar


                      sest ta on väljamaalane.


                      tegelt küsiks, et miks www.soccernet.ee avalehel ei ole suurt uudist tänasest karikamängust kus kohtuvad portaali lemmikklubi fcs ja endine eesti koondis fc toompea. super mäng, super elamused

                      Kommentaar


                        Algselt postitas taku* Vaata postitust
                        super mäng, super elamused
                        Ja super tulemused... 8:1 FCS võidab.
                        DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                        Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                        AD e. Andekas Disainer...

                        Kommentaar


                          scooter lööb 6!

                          Kommentaar


                            kõik teisel poolajal

                            Kommentaar


                              lisaajal!

                              Kommentaar


                                võin ette öelda, et tarmo kink oli mannetu seal mängus. selle ühe karistuslöögi pärast seal mängus tal nii pikk paus oligi koondises.
                                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                                Kommentaar

                                Working...
                                X