320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tahaks surra.
    Algselt postitas Maekas
    Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

    Kommentaar


      Tra need kellad tõmblevad siin off-topicu teemades?

      Kommentaar


        kes ? 22
        Algselt postitas Maekas
        Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

        Kommentaar


          jou.......
          Algselt postitas Maekas
          Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

          Kommentaar


            Algselt postitas Põnn Vaata postitust
            Tahaks surra.
            ava rahulikult aken,soovitatavalt ela kõrgemal kui esimene korrus,vaata et kedagi maandumis kohal ees ei ole ja siis hüppa sujuvalt aknast välja,maanduda ei ole soovitav pehmesse kohta,võite vaid vigastada saada.
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Türa, mu aknast on meeter maapinnani...
              Algselt postitas Maekas
              Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

              Kommentaar


                Algselt postitas Põnn Vaata postitust
                kes ? 22
                kas sa jood?

                Kommentaar


                  Olen 2x proovinud ja nüüd teen vähemalt aastase pausi. Täna pole võtnud.
                  Algselt postitas Maekas
                  Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Põnn Vaata postitust
                    Türa, mu aknast on meeter maapinnani...
                    mine sis katusele ja katus peaks hetkel mõnusalt libe ka olema
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      einoh ma räägingi, et need nn sitad odad on mingid vanemad ikka. TV 3 pealt olid minut aastat tagasi need juba

                      EDIT:



                      Normaalne
                      kle peangi sinuga nõustuma,need simpsonid mis hetkel tv6st tulevad on jah päris esimesed osad,peaks mainima et päris koledad.

                      kust oleks näha vaid neid alguse klippe kokku miksitult?
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Miks jääääääääb kõigile mu nimi ette?Kurvaks teeb meele.
                        i don t like u u don t like me

                        Kommentaar


                          nimi jääb ette, kuna pilti pole

                          Kommentaar


                            rõve nimi on noh, on raske aru saada

                            Kommentaar


                              Kas keegi teab mõnda inimest, kes on pidanud korduva liiklusrikkumise tõttu arestikambris mõned päevad/nädalad veetma? Tore oleks selle inimesega kontakti saada.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                                Kas keegi teab mõnda inimest, kes on pidanud korduva liiklusrikkumise tõttu arestikambris mõned päevad/nädalad veetma? Tore oleks selle inimesega kontakti saada.
                                Neil pole õnnestunud mind veel teolt tabada...
                                DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                                Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                                AD e. Andekas Disainer...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X