320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis te neist nõmedatest snes mängudest ikka mängite
    Vanad head dos pelid on üle prahi ikka - http://www.abandonia.com/index.php
    "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

    RocknRolla (2008)

    Kommentaar


      pole tänu väärt. endal oli ka kunagi hea meel, kui selle avastasin

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        tore. Enne vaata Itaalia jalgpalli ikka
        Täna pole midagi rohkem vaadata, Juve juhib ja Roma on kaotamas Genoale
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Mul läks muidu enne meelest mainida, aga igast vanu mänge eri platvormide kaupa koos emulaatoritega saab leida siit (juhul kui kedagi huvitab): http://www.classic-gaming.net/games/order/system/
          "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

          RocknRolla (2008)

          Kommentaar


            kes laulab seda elton john sacrifice uuemas versioonis mis tuli uunost üks päev?

            Kommentaar


              Kas olla või mitte olla?
              i don t like u u don t like me

              Kommentaar


                john elton

                Kommentaar


                  Kas SK Jõgeva Tähe mängib tuleval hooajal Läti meistriliigas?
                  edit. jah http://www.floorball.lv/

                  Kommentaar


                    Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                    Kas SK Jõgeva Tähe mängib tuleval hooajal Läti meistriliigas?
                    Netist otsida üldse ei viitsi?
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Aidake mind palun! Kust leida Eesti seadused autori õguste kohta vene või inglise keeles, elektrooniline või kirjalik varijant. Tänan!

                      Kommentaar


                        Mul vaja umbes 500sõnaline kirjand kirjutada teemal "Ükskõiksus on kuritegu". On kellegil mõnd head mõtet mida kirja panna? Endal hetkel mälukas

                        Kommentaar


                          kirjuta sellest kuidas Dima ja Sergei kaklesid pimedal tänaval ja sul oli pohh ja kõndisid edasi..ning järgmisel päeval said teada et Dima on surnud.

                          Kommentaar


                            Vajaks teie abi, ühe väga raske ülesandega, nimelt kuulsin eile üht laulu(lasti telefonist minu kõrval)...Laul tundus kuidagi tuttav, olin seda hiljuti ka kuskil kuulnud, vb taustana. Aga vot ei tule meelde kus ja mis laulu sõnad olid. Igas tahes tundus suht pop laul olevat, midagi 70-80 aastatest äkki.
                            Äkki keegi teab mõnda lühikogumikku(youtube vms), kus on nt 70-date populaarsemate laulude refräänid vms...Oleks väga tänulik, või äkki oskab kohe keegi ära öelda mis laulu ma mõtlen

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                              Vajaks teie abi, ühe väga raske ülesandega, nimelt kuulsin eile üht laulu(lasti telefonist minu kõrval)...Laul tundus kuidagi tuttav, olin seda hiljuti ka kuskil kuulnud, vb taustana. Aga vot ei tule meelde kus ja mis laulu sõnad olid. Igas tahes tundus suht pop laul olevat, midagi 70-80 aastatest äkki.
                              Äkki keegi teab mõnda lühikogumikku(youtube vms), kus on nt 70-date populaarsemate laulude refräänid vms...Oleks väga tänulik, või äkki oskab kohe keegi ära öelda mis laulu ma mõtlen
                              Boney M-ilt midagi?
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Ossa poiss, leidsin isegi üles.
                                culture club - karma chameleon

                                Kommentaar

                                Working...
                                X