320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Abi\'

    Algselt postitas daywalker


    Mis selle varakult ära ostmise point on? Ega neid niikuinii ju ühe päevaga läbi ei müüda ma usun. Või on hind parem.... või mis point on ääääääää

    edit - ja krt...ma olen ka sportlandi püsiklient! Kus minu sõnum on ah?
    Need ikka ostetakse päris kiiresti. Mina tean.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Abi\'

      Nüüd tuleb üks lollimaid küsimusi vist...miks on nii, et kui vahest kasutades \"Edit\" funktsiooni ei saa uut lisada ilma, et vana automaatselt samas koguses maha ei kustutataks? (lisades tähemärgi võtab kohe ühe ära, mitte ei lükka kogu uuele tähemärgile järgnenud teksti edasi)
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Abi\'

        jube keeruliselt püstitatud probleem, aga pakun, et hellita nuppu \"insert\" ning jälgi mängu.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Abi\'

          Algselt postitas Daz Booob


          jube keeruliselt püstitatud probleem, aga pakun, et hellita nuppu \"insert\" ning jälgi mängu.
          Ei mõista.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Abi\'

            nii karm mees, et sõna \"hellita\" jäi arusaamatuks?
            daz booob viitas sellele, et \"insert\"-klahvile oled klaviatuuri peal pihta läinud kogemata kombel. proovi uuesti minna ja vaata, mis juhtub.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Abi\'

              Algselt postitas vincent


              nii karm mees, et sõna \"hellita\" jäi arusaamatuks?
              daz booob viitas sellele, et \"insert\"-klahvile oled klaviatuuri peal pihta läinud kogemata kombel. proovi uuesti minna ja vaata, mis juhtub.
              Vaevalt olen seda nuppu näppinud, sest antud probleem esineb mul tihti(kuid mitte alati). Või seda nuppu vajutades panen ma mingid settingud valesti paika ja siis on probleem korduv ja jätab mulje nagu probleem tuleneks mujalt. Keeruline.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Abi\'

                Nii, sain endale mp3 mängija uue.
                Inovix 86B
                Seal on kirjas, et mingi MTV Video Playback. Mida see tähendada võiks?
                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Abi\'

                  Tere. Äkki keegi juhtus nägema pühapäeva õhtul mingit muusikaauhindade jagamist TV 3-st? NSeal esines Tanel Padar & The Sun koos poistekooriga ja esitati lugu Kuu On Päike. Igati vägev värk oli Egas keegi ei tea kas see asi ka kusagil internetis ringleb? Kohe väga tahaks seda asja veel kuulata
                  olgem kristlased, vabandused on esitatud

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Abi\'

                    Ma pakun väkja, et kui Toru foorumist keegi seda just ei lindistanud, siis suht vaevaline leida seda

                    Soovitan uurida Muusika REQ/OFFER alateemat
                    308

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Abi\'

                      On kellelgi olnud kokkupuudet ühisomandis oleva keldripinna jaotamisega korteriomanike vahel ja/või keldripinna väljaehitamisega? Et mis protseduurid tuli läbida ja palju maksma läks?

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Abi\'

                        Algselt postitas orbitaaljaam


                        On kellelgi olnud kokkupuudet ühisomandis oleva keldripinna jaotamisega korteriomanike vahel ja/või keldripinna väljaehitamisega? Et mis protseduurid tuli läbida ja palju maksma läks?
                        Kerge kokkupuude on ühisomadi jaotamistega. See on väga keeruline asi. Kõige õigem kohe võtta advokaat ja temaga arutada kuidas ja mida teha.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Abi\'

                          mul siuke jama et, win media player 10 on installitud, aga firefox avab kõik videofailid, mis on nähtavad brauseriaknas(ntx aegmaha´s) ikka selle vana media player 6´ga. Kas seda kuskilt settingutest saab muuta?
                          Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Abi\'

                            hull kabemängimise isu tuli. kui ise otsisin, siis leidsin mingid imelikud kahtlaste reeglitega(võib-olla isegi õigetega). ehk siis kes teab mingit kohta, kus saaks kabet mängida võiks linke anda...
                            ½121½

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Abi\'

                              Algselt postitas Markko


                              Ma pakun väkja, et kui Toru foorumist keegi seda just ei lindistanud, siis suht vaevaline leida seda

                              Soovitan uurida Muusika REQ/OFFER alateemat
                              Kasutaja ma seal eiole ja regeda ka ei lasta...

                              jääb vist saamata see tore lugu
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Abi\'

                                Igatahes ma esitasin selle palve ise foorumisse. Eks lähipäevil saa teada, kas see kellelgi on ja annan siis teada
                                308

                                Kommentaar

                                Working...
                                X