320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    "Chariots of Fire"
    Voh, suurepärane. Suured tänud!
    20 LEGEND

    Kommentaar


      seuke küsimus , et kust s aab osta saalis mängimiseks neid jalatseid , ma ei mõtle saaliputsasi vaid neid noh , viisud ?

      Kommentaar


        Kommentaar


          Algselt postitas Calva Vaata postitust
          seuke küsimus , et kust s aab osta saalis mängimiseks neid jalatseid , ma ei mõtle saaliputsasi vaid neid noh , viisud ?
          Ma arvan, et poest

          Kommentaar


            miks Eesti Loto kodukale ei saa?

            Kommentaar


              Algselt postitas siim990 Vaata postitust
              Ma arvan, et poest
              EHEEHEEHE ütle siis poe nimi ka jub

              Kommentaar


                Tulge appi:
                Septembris ostetud Creative Zen V'l läks joysticku kate katki ja nüüd on väga ebamugav kasutada seda. Läksin Ordisse, kust ma selle ostsin aga seal ei osata midagi teha. Äkki keegi teab kuhu minna, mida teha.

                Võrdluseks:

                Kommentaar


                  Kuidas .avi formaadis videoid iPod Classicule söödavaks teha? Manuaalis on kirjas, et iPodis töötavad vaid need videod, mida QuickTime mängida suudab, aga see ei suuda mul .avi mängida. Kuidas tegutseda?

                  Kommentaar


                    konverteeri ümber. mp4 formaat peaks sobima.
                    Googelda "avi to mp3" ja usun et mure lahendatud

                    edit: http://www.iclarified.com/entry/index.php?enid=840

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Calva Vaata postitust
                      EHEEHEEHE ütle siis poe nimi ka jub
                      Otepääl kaubanduskeskuses alles oli, aga ei tea kas ka enam on. Tallinnast pidi ka kuskilt turult saama, Evu teab äkki. Jaa mingi mees müüs ka neid atribuutika teema all, võta ühendust.

                      Kommentaar


                        Teema on juba korra siit läbi käinud, ent küsin üle igaks juhuks, et näha, kas olen õigesti aru saanud.

                        Mul on liisinguauto. Kas sõber võib roolis olla, kui mina istun kõrval? Või vaja liisingult volikirja? Krt vaja tallinnas ära käia homme ja endal jalg tuksis, karkudega liigun. Manuaaliga ei vea nii just eriti edukalt välja.

                        Tänud ette


                        Edit: Või on keegi, kes liigub homme Tallinnast Pärnu poole ja on nõus ühe paki kaasa võtma? Eesti post ja Cargo ju homme puhkavad

                        Kommentaar


                          Aidake veelkord iPodi võhikust lolli. Kui sünkroniseerin muusikat, kustutab ta kõik filmid ära. Kui sünkroniseerin filme, kustutab kõik muusika ära. On ses iTunesis üldse kainet mõistust või on tegu debiilide järjekindluse proovikiviga?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Juveman Vaata postitust
                            Teema on juba korra siit läbi käinud, ent küsin üle igaks juhuks, et näha, kas olen õigesti aru saanud.

                            Mul on liisinguauto. Kas sõber võib roolis olla, kui mina istun kõrval? Või vaja liisingult volikirja? Krt vaja tallinnas ära käia homme ja endal jalg tuksis, karkudega liigun. Manuaaliga ei vea nii just eriti edukalt välja.

                            Tänud ette
                            Volikiri tõestab, et sa pole autot varastanud - nii olen mina sellest aru saanud, seega kui teh passis olev tegelane istub autos, peaks kõik korras olema.

                            Kommentaar


                              sünkroniseeri kogu kompott korraga...

                              Kommentaar


                                Tra lõpuks õnnestus, aga iTunesi krdi looja söögu sitta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X