320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kes on seni olnud foorumi kõige vihasem esimese päeva liblikas, ehk kes on oma esimesel foorumipäeval kõige enam postitusi postitand? Kas on seda võimalik teada saada? Ma usun, et SergoV on üritamas rekordit.

    Kommentaar


      Terase 8 on üks klaasitöökoda, kus ma olen paar korda käind. Ruutmeetri hind aga kõikus küll eri tootjate materjali vahel kordades, nii et oleneb peamiselt, palju fürka välja raatsid käia.
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        Algselt postitas Shaq Vaata postitust
        Nujaah, eks ma pean ise ikka guugeldama oma uurimustöö jaoks

        Ega soccernetil jutukat pole juhuslikult?
        siin väljapakutud anelkad ja bellamyd on lapsemäng. inglismaa madalamates liigades ja ilmselt ka mujal maailmas leidub mängijaid, kes on mänginud 15-20 klubi eest. oma uurimustöös peaksid ilmselt mingi piirangu seadma nt. a-koondise vähemalt 10 mängu mänginud jorsid or smth.

        Kommentaar


          Algselt postitas Epic Vaata postitust
          Punkari soeng.
          ei. mohikaanlase soeng.

          Kommentaar


            Algselt postitas fitti Vaata postitust
            Terase 8 on üks klaasitöökoda, kus ma olen paar korda käind. Ruutmeetri hind aga kõikus küll eri tootjate materjali vahel kordades, nii et oleneb peamiselt, palju fürka välja raatsid käia.
            aga milline võiks olla ligikaudne ruutmeetri hind
            200 midagi?

            Kommentaar


              Algselt postitas ek Vaata postitust
              aga milline võiks olla ligikaudne ruutmeetri hind
              200 midagi?
              Isiklikult soovitaks Tšehhimaa klaasivabrikut Sans Souci.

              Kommentaar


                sõjaministeeriumi kaudu on ilmselt võimalik ka kollaka varjundiga klaasi odavalt saada.

                Kommentaar


                  hilisemaid pretensioone seoses suitsukonidega vastu ei võeta .

                  Kommentaar


                    loen siin foorumis ja imestan kui abivalmis siin ikka inimesed on,keegi soovib midagi teada,siis kari affe hakkab mingit sajoobi ajama,selle asemel et aidata,minge taguge jalkapallid pähe puruks omale mardid

                    Kommentaar


                      puhas kuld!
                      olgem kristlased, vabandused on esitatud

                      Kommentaar


                        Mis te sellest gaasitülist arvate? Ma kahtlustan, et Venemaal pole lihtsalt midagi müüa.
                        Lähiajal (märtsis?) korrigeeritakse gaasi hinda, Venemaa huvides on selleks ajaks nafta hind üles ajada ja kindlasti on igasugune ebastabiilsus tarnetega neile kauplemisel abiks.

                        Kommentaar


                          Chupacabra - Lilleline Liblikas

                          Kellegil on jagada või kas keegi teab, kust seda kuulata või tirida saab?
                          Tänud ette ära juba!

                          Kommentaar


                            Küsimus oleks siis selles, et kui hetkel tellida internetist VIASAT (koos selle 3 LNBga), et kas nende eest ei pea siis maksma, ainult kuutasu+liitumismaks?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                              siin väljapakutud anelkad ja bellamyd on lapsemäng. inglismaa madalamates liigades ja ilmselt ka mujal maailmas leidub mängijaid, kes on mänginud 15-20 klubi eest. oma uurimustöös peaksid ilmselt mingi piirangu seadma nt. a-koondise vähemalt 10 mängu mänginud jorsid or smth.
                              Eks jah, krt 14-ks peab juba valmis olema, täna tegin kiiruga miski 8lk ära, et homme oleks midagigi ette näidata. Uurimustööst jääb asi ikka väga võõraks Rohkem on niisama infot ja erinevaid tabeleid.

                              Kommentaar


                                Päris masendav, et selline teema LÄBUS on
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X