320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    osta uus arvuti.

    Kommentaar


      ma isegi ei viitsi sind putsi saata
      arvuti on uus, 3 kuud vana
      millest see tuleneb, et system memory isnt enough
      Слава Україні! Героям слава!

      Kommentaar


        osta mälu juurde, pulkadena müüakse. tead küll vast.
        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

        Kommentaar


          Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
          ma isegi ei viitsi sind putsi saata
          arvuti on uus, 3 kuud vana
          millest see tuleneb, et system memory isnt enough
          vistast
          aga noh reeglina minnakse taoliste muredega ju hinnavaatluse vms foorumisse, siin saabki estoni ja jürvi taolisi vastuseid
          olgem kristlased, vabandused on esitatud

          Kommentaar


            RAMi on 2 giga, ja nüüd tahate öelda, et et mul on vaja juurde osta, et manager käima läheks
            suck my fuck
            kamm on milleski muus ja ma sooviks teada, et kas kellelgi on varem selliseid probleeme olnud
            Слава Україні! Героям слава!

            Kommentaar


              Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
              RAMi on 2 giga, ja nüüd tahate öelda, et et mul on vaja juurde osta, et manager käima läheks
              suck my fuck
              kamm on milleski muus ja ma sooviks teada, et kas kellelgi on varem selliseid probleeme olnud
              kui vista peal ja FM 2009, siis võib ju küll väheks jääda (et graafika jookseb ka vahemälust vms). Kuna kummagiga kokkupuudet pole, siis ei tea täpselt kaa. Mina pakun igaljuhul sedapsi...
              olgem kristlased, vabandused on esitatud

              Kommentaar


                Algselt postitas zaz Vaata postitust
                kui vista peal ja FM 2009, siis võib ju küll väheks jääda (et graafika jookseb ka vahemälust vms). Kuna kummagiga kokkupuudet pole, siis ei tea täpselt kaa. Mina pakun igaljuhul sedapsi...
                FM2009 ja vista indeed, kuid varem pole olnud mingeid probleeme. on jooksutanud ilusti ja kiiresti
                kuid enam ei loe mängu välja
                loadib poole peale ja siis viskab ette teksti, et vähe system memoryt
                Слава Україні! Героям слава!

                Kommentaar


                  minu vastus oli siiras. oleks võinud kohe täpsustada, et uus arvuti on, mis näkku nussib. mina vaene, kes kasutab arvutit, mis on umbes 10 aastat vana, ei saa selle sajandi mänge näiteks mängida, sest ei ole võimalust iga 6 kuu takka arvuteid osta. ok, lähen söön võid kahe vorsti vahel edasi. tsaupakaa!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                    RAMi on 2 giga, ja nüüd tahate öelda, et et mul on vaja juurde osta, et manager käima läheks
                    Mis videokaart aparaadis on muidu?

                    Tasuks task managerist vist vaadata, et mis programmid sul seal mälu söövad. Võib-olla kannataks sul pooled neist mängimise ajaks kinni lükata vms.
                    Joga Bonito!!!

                    Kommentaar


                      NVIDIA GeForce 8600M GT
                      ja ei saagi lahendust sellele hetkel, ei lähe käima ja kõik
                      task manageris ei ole midagi üleliigset, explorer võtab mingi 35K ja sidebar 12K
                      ülejäänud jäävad juba alla 5K
                      Слава Україні! Героям слава!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                        there is not enough system memory
                        mida tegema peab, et oleks enough
                        Have you tried to turn it on and off again ... Vaata kas uus arvuti sul kõike seda 2GB rami tunnistab ka. Mis selle FM-i requirements on?

                        -e- Pane kõik andmed kirja. Mis op sys, mis arvuti mudel, mis mäng jne, siis on lootust saada ka ammendav vastus.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Mis pop-up see kohati foorumis tekkida tahab?

                          Kommentaar


                            Mõningates filmides on olukordi, kui kedagi röövides asetatakse talle mingi ainega koos olev rätik hingamisteedele ja ta kaotab meelemärkuse. Sooviks teada, mis selle aine nimetus on

                            Kommentaar


                              Kes on Aats ja mis juhtus Sats1-ga?
                              "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                              RocknRolla (2008)

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Obatsaba Vaata postitust
                                Mõningates filmides on olukordi, kui kedagi röövides asetatakse talle mingi ainega koos olev rätik hingamisteedele ja ta kaotab meelemärkuse. Sooviks teada, mis selle aine nimetus on
                                Peaks äkki olema tegemist kloroformiga?
                                "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                                RocknRolla (2008)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X