320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Päeval, mil Eric läks Jimile esimest vasakukäelise kitarri viima, oli viimane ennast täis oksendanud.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      olen vasakukäeline ja mängini pilli ka vasakukäe pilliga.
      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

      Kommentaar


        eino sesmõttes on nii kehv, et teised nagu ei saa mängida...Aga no samas jälle hea, peab kauem vastu ka

        Kommentaar


          jah, see probleem on küll. kellegi juures on kitarr, aga mängida ei saa. võinoh, ma põhiakorde oskan nüüdseks ka paremakäeliste peal mängida.
          forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

          Kommentaar


            ma mõtlengi, et kui ma nagunii sittagi ei oska, siis oleks mõistlikum kohe õppida parema käega mängima...vaatamata sellele, et testpidi palju mõnusam seda käes hoida on. Eks peab vaatama kas viitsin osta ja jebida.

            majandussurutis kidra hindu ka alla surunud?

            Kommentaar


              ma proovisin ka alguses paremakäelist õppida, väga ebamugav oli. vasakukäeline on juba nii ära harjunud. pilli hinnad ei ole ausalt öeldes langenud, kui osta siis osta kasutatud. poes on valik hea, aga hind on väga rõve.

              kitarr.astar.ee/forums - sinna võid kiigata, abistavaid teemasi on palju.
              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                keegi siin vasakukäeline on ja kidrat mängib? Kas keeled on vastupidi või mängite nii nagu paremakäelised?
                Mängin nagu paremakäeline, ei oskaks teistpidi praegu. Samas areng tundub jube aeglane ja kahtlustan et oma osa on selles paremakäelise pillil

                Kommentaar


                  aga kui raske üldse on kidrat mängima õppida? No ütleme et tahan mängida mingit tuttavad lugu ja kusagilt netist võtan noodid või akordid vms? kaua ma pean umbes harjutama et selline muda-tase saavutada?

                  Kommentaar


                    oleneb laulust, akordidega pole nii väga raske. tabiga on raskem, see oleneb laulust ka.
                    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                    Kommentaar


                      Algselt postitas elevant Vaata postitust
                      Samas areng tundub jube aeglane ja kahtlustan et oma osa on selles paremakäelise pillil
                      Eks arengu määrab ikka ära see kui palju ja tihti sa harjutad, eksole
                      olgem kristlased, vabandused on esitatud

                      Kommentaar


                        Äkki kellelgi on kogemust mõne odava Helsinki hotelli-motelliga? Päris 1500 öö eest plekkida ei tahaks, et äkki oskab keski soovitada?

                        Kommentaar


                          agaa miks vahest on poolkuu ja vahest kuu on täis?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas dannar Vaata postitust
                            Äkki kellelgi on kogemust mõne odava Helsinki hotelli-motelliga? Päris 1500 öö eest plekkida ei tahaks, et äkki oskab keski soovitada?
                            http://www.omena.com/ 1080 eek.-
                            siis ma tean on suht odavad eurohostel, ja soome punase risti majas, Tehtaankatu 1.

                            Kommentaar


                              Seda küsid vöi? - Kuu faasid

                              Kommentaar


                                kõik majandusanalüütikud ja muidu igast muud surutiste huvilised...on mingeid linke pakkuda või infot, et kus riigis see tööpuuduse jama väiksem(või üldse puudub?). Ühesõnaga mõte väljapoole liikuda eetist, aga uuringi maad, et mis sihtkohad oleks sobivad, kuhu jääda pikemaks ajaks ja tööd teha, nii, et ära elada(soovitavalt väljas pool euroopat)...

                                ANDKE KUUMA!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X