320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas manitaaz
    Oleneb sellest, milline väljund on videokaardil. Kui väljund on s-video siis sinna dvi väljundit ei pane ju.
    Kas ma saan õigesti aru, et kui on S-video, siis ei saa nii teha, et üks ots on s-video ja teine dvi ja kõik toimiks superhästi?
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Algselt postitas Triklosan Vaata postitust
      Kuidas eemaldada arvutist Trooja viirust?
      vana, hea, format c
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas Maarek Vaata postitust
        Milline see mittekohustuslik osa võiks olla?
        Tulumaksu saad sa tagasi makstu intressidelt, pole vahet kas see on sul õppe- või eluasemelaen.
        olen võtnud 3 aastat järjest õppelaenu
        ning alates teisest aastast olen maksnud mingi summa, mis pank tahab. äkki on see tõeti intress, pole kursis
        ise nad ütlevad, et see summa vähendab õppelaenu summat, ning tulevikus on siis vähem tagasi maksta
        see aasta oli summa mingi 3500. kas mul on üldse võimalik selle summa pealt tulumaksu tagasi saada
        Слава Україні! Героям слава!

        Kommentaar


          Tahaks ka aastas 3500.- pangale intresse maksta. Kahjuks tuleb maksta ~30 korda rohkem...
          DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
          Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

          AD e. Andekas Disainer...

          Kommentaar


            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            Kas ma saan õigesti aru, et kui on S-video, siis ei saa nii teha, et üks ots on s-video ja teine dvi ja kõik toimiks superhästi?
            S-video kaudu tuleb analoogsignaal ning kohe kindlasti ei saa sealt HD pilti kätte

            Kommentaar


              Algselt postitas users Vaata postitust
              S-video kaudu tuleb analoogsignaal ning kohe kindlasti ei saa sealt HD pilti kätte
              Okei. Selge.

              Kuid kui mul on need dvi augud olemas, kas siis tõesti heli ei tule telekast? Kas seda ei annaks kuidagi sinna suunata mingi lisaasjandusega?
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                aux auk on olemas siis ikka saab

                Kommentaar




                  endal on selline juhe
                  minu jaoks ajab asja täiesti ära, ning kvaliteet on hea.
                  Слава Україні! Героям слава!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Martin Vaata postitust
                    Okei. Selge.

                    Kuid kui mul on need dvi augud olemas, kas siis tõesti heli ei tule telekast? Kas seda ei annaks kuidagi sinna suunata mingi lisaasjandusega?
                    Heli ja pildi koos saaks ülal postis pildil oleva HDMI juhtme abil, kuid kaldun arvama, et su arvutil pole HDMI väljundit, seega see variant ikkagi ei toimi.

                    Nii et Pildi jaoks:
                    DVI -> DVI

                    Heli jaoks:
                    3,5 stereo -> 2RCA

                    Kommentaar


                      Algselt postitas users Vaata postitust
                      Heli jaoks:
                      3,5 stereo -> 2RCA
                      Mul on mure, seoses selle helikaabliga. Samasugune asjandus ostetud, kuid kui ühendada läpaka ja teleka vahel ära, ei tule enam kummastki häält. Milles see probleem võib seisneda? Peab teleka või arvuti settingutest midagi näppima?

                      Telekas on Sony ja läpakas Samsung
                      308

                      Kommentaar


                        ühenda läppari külge kõrvaklapid ning proovi, kas sealt heli tuleb... kui tuleb, siis ilmselt probleem teleka settingutes

                        võimalik, et telekal on palju erinevaid sisendeid, peaksid need kõik järgi proovima (puldilt nupp "AV" või "SOURCE")

                        Kommentaar


                          Kõrvaklapid ja kõlarid annavad läpakast ilusasti heli välja.

                          Aga eks siis proovin telekal igasuguseid vigureid
                          308

                          Kommentaar


                            Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                            olen võtnud 3 aastat järjest õppelaenu
                            ning alates teisest aastast olen maksnud mingi summa, mis pank tahab. äkki on see tõeti intress, pole kursis
                            ise nad ütlevad, et see summa vähendab õppelaenu summat, ning tulevikus on siis vähem tagasi maksta
                            see aasta oli summa mingi 3500. kas mul on üldse võimalik selle summa pealt tulumaksu tagasi saada
                            See intress ongi, mida maksnud oled ja laenusummat see küll ei peaks sul vähendama, aga põhimõtteliselt see see ongi, millelt tulumaksu tagasi saad. Üldjuhul peaks sinu kullakallis pank need intressid eeltäidetud tulumaksudeklarile juba olema lisanud. Kui sul tööd aga pole ja erilist mõtet pole deklarit vaid sellepärast esitada, võid muidugi oma õppelaenuintressid ka ema või isa deklarile lisada ja nende käest pärast raha sisse nõuda
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              tuludeklaratsioon 2008:

                              ¤Tasutud summa kroonides 3567
                              ¤Deklaratsiooni andmete alusel tagastamisele kuuluv tulumaksusumma on 0 kr.

                              helistamisest pole kasu, sest üksi rott telefoni seal vastu ei võta
                              peab vist tõesti lisama vanemate deklaratsioonile
                              Слава Україні! Героям слава!

                              Kommentaar


                                Kui Kaspersky on tuvastanud viirused, siis kas ta kustutab need automaatselt? Settinguid pole näppinud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X