320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Abi\'

    Kuidas oleks võimalik audiofaili lühemaks teha? On selleks mingi proge või midagi säärast?

    edit: leidsin juba

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Abi\'

      Algselt postitas Epic


      Kuidas oleks võimalik audiofaili lühemaks teha? On selleks mingi proge või midagi säärast?
      Mina kasutan Sonic Sound Forge-i. Sellega saab ka kvaliteeti muuta, et telefonis vähem mälu võtaks ja rohkem lugusid mahuks
      “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Abi\'

        Algselt postitas sicmic


        Algselt postitas ek


        Algselt postitas sicmic


        Nii, vahepeal midagi itimeestele.

        Kodus on mul WiFi-ühendus WPA süsteemiga, ent sülearvuti driver toetab vaid WEP süsteemi. Seega ei õnnestu sellega WiFi-võrku saada. Aga oleks vaja. Kuidas saab?
        Wifi ühendus seadista WEP\'i peale siis, Watson.
        Nojaa, aga kuidas seda teha?
        Muudad ruuteri conf-is ära seadistused. Muidugi juhul kui sa kuskilt naabrilt \"laenad\" seda wifit, siis sul see ei õnnestu.
        “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Abi\'

          Algselt postitas Pealik


          Algselt postitas sicmic


          Algselt postitas ek


          Algselt postitas sicmic


          Nii, vahepeal midagi itimeestele.

          Kodus on mul WiFi-ühendus WPA süsteemiga, ent sülearvuti driver toetab vaid WEP süsteemi. Seega ei õnnestu sellega WiFi-võrku saada. Aga oleks vaja. Kuidas saab?
          Wifi ühendus seadista WEP\'i peale siis, Watson.
          Nojaa, aga kuidas seda teha?
          Muudad ruuteri conf-is ära seadistused. Muidugi juhul kui sa kuskilt naabrilt \"laenad\" seda wifit, siis sul see ei õnnestu.
          A ma ei saa ruuteri confile ligi, loobib veateateid pidevalt...
          Which ship has never docked at Liverpool?
          The Premiership.

          "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Abi\'

            Teab keegi mõnd tasuta programmi, millega video faile lõigata? Ainuke, mille ma leidsin on SC Video Cut and Split aga see peksab segast

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Abi\'

              Algselt postitas Epic


              Teab keegi mõnd tasuta programmi, millega video faile lõigata? Ainuke, mille ma leidsin on SC Video Cut and Split aga see peksab segast
              windows movie makeriga saab ka näiteks.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Abi\'

                Algselt postitas sicmic


                blaablaablaa.
                A ma ei saa ruuteri confile ligi, loobib veateateid pidevalt...
                Probleem lahendatud
                Which ship has never docked at Liverpool?
                The Premiership.

                "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Abi\'

                  Algselt postitas manitaaz


                  Algselt postitas Epic


                  Teab keegi mõnd tasuta programmi, millega video faile lõigata? Ainuke, mille ma leidsin on SC Video Cut and Split aga see peksab segast
                  windows movie makeriga saab ka näiteks.
                  nojah, aga see ei rekoniseeri seda faili, mida ma lõigata tahan

                  äkki leidub siis kuskil mingi tasuta värk, millega formaati muuta?

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Abi\'

                    ehk ütled ka mis tüüpi videofaili(de)ga tegu?
                    mina pole movie makeriga lõigata saand ainult mpeg-2 videofaile, teistega on toiminud

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Abi\'

                      Tegu on mov failiga, mis mängib ainult quicktime playeriga.

                      Muidu sain nüüd selle media avulsioni nimelise programmiga movie makerile apsekteeritavaks teha aga pilt liigub liiga kiiresti ja audio puudub :P

                      edit: audio probleem on nüüd lahendatud aga pildiga on ikka jama ning ei saa enam uuesti konvertida ka, kuna nüüd peksab see media avulsion segast

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Abi\'

                        Kui pilt liiga kiire on, siis vaata, kas sa Movie Makeris panid Frame Rate\'i samaks nagu klipil.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Abi\'

                          kergem pole teda lihtsalt .mov to mpg näiteks ja siis cut?

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Abi\'

                            Algselt postitas IndrekL


                            Kui pilt liiga kiire on, siis vaata, kas sa Movie Makeris panid Frame Rate\'i samaks nagu klipil.
                            kust ma seda veel vaadata saan?

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Abi\'

                              Seda ma ei tea, ma ei kasuta seda programmi. Soovitaks Vegas 5.0 triali kasvõi tirida.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Abi\'

                                Algselt postitas IndrekL


                                Seda ma ei tea, ma ei kasuta seda programmi. Soovitaks Vegas 5.0 triali kasvõi tirida.
                                tõmbasin selle, tegin ka midagi aga videofailide asemel on audiofailid

                                Kommentaar

                                Working...
                                X