320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    On kellegil tuttavat geodeeti?

    Oleks üks väike haltuura pakkuda. Nii 30 hektari suurune. detailplaneeringu jaoks on vaja see maa ära mõõta.

    PM abiks.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Kas mitte kyps polnud geodeet, kui ei olnud siis on tal tuttavaid selles vallas kindlasti
      Tundmatu - ehk mida mina ka tean

      Kommentaar


        gübsil oli jah mingi maalööve küljes ja sai rahalist ravi ka selle eest.

        Kommentaar




          geoloog Kübaral on tõesti terve pinu geodeetidest sõpru seal firmas
          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
          (Seinfeld, The Pitch)

          Kommentaar


            Kas VLC playeriga on kuidagi võimalik subtiitreid lisada?

            Kommentaar


              Ma vist eelmisel lehel seletasin

              Okei mitte päris eelmine, aga

              Algselt postitas IndrekL Vaata postitust
              Settings -> Preferences -> Video (+) -> Subtitles/OSD

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                On kellegil tuttavat geodeeti?

                Oleks üks väike haltuura pakkuda. Nii 30 hektari suurune. detailplaneeringu jaoks on vaja see maa ära mõõta.
                Pudel viina (1L) ja panen silma järgi paika!
                DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                AD e. Andekas Disainer...

                Kommentaar


                  Kuidas saaks oma pc-l ära blokkida nt mingi teatud saidi nägemise?
                  Et nagu annaks siis et sait not available vms...
                  "Good sex is like good Bridge: if you don't have a good partner, you'd better have a good hand." - Mae West

                  Kommentaar


                    kuidas saaks nii, et oma 1-2 tunnise teleka vaatamise(pigem arvuti kõrvalt kuulamise) jooksul ei pea ma 100 korda seda nõmedat Rooma seriaali reklaami kuulama:@:@:@

                    kaugel roomas
                    tutvustasin vana toomast

                    :@:@:@ nõme riim, võeti suvaline laul kus "rooma" on sees. ja anne veski on ka nõme!

                    ok, sorry, veits teemast väljast
                    ½121½

                    Kommentaar


                      Algselt postitas lume Vaata postitust
                      Kuidas saaks oma pc-l ära blokkida nt mingi teatud saidi nägemise?
                      Et nagu annaks siis et sait not available vms...
                      noored porrihuvilised majja tekkind?

                      aga noh, nali naljaks, on täitsa olemas küll selliseid programme. esmapilgul enamik küll tasulised, aga küllap on freewaret ka. või siis teine variant on nende tasuta prooviaegadega majandada. ise pole kasutanud, ei tea rääkida, aga vaata siit näiteks mõnda linki, sealt edasi leiab juba täpsemat infi.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Või muudad hosts faili.

                        Kommentaar


                          Windows Security Center seletab, et mul Windowsi tulemüür maha võetud. Võtan sealt Security Centerist siis Firewalli alt recommendations ning klõpsan Turn On juures Enable Now-d. Lööb ette sellise kirja:

                          "We're sorry, the Security Center could not turn on Windows Firewall, go to Control Panel and turn it on manually."

                          Olgu nii siis. Kui Control Panel it is, siis Control Panel it is. Kuid ülla-ülla, kaseal lööb ette errori: "Due to unidentified problem, Windows cannot display Windows Firewall settings."

                          Mis värk nagu on? Uut tulemüüri ei taha, vana tahaks korda saada.

                          Ette tänades,
                          abi vajav Saarlane

                          Kommentaar


                            Mul oli ka nii, kuu aja pärast läks lambist korda. Hetkel kasutan ikkagi ZoneAlarmi. Soovitan sulle ka!

                            Kommentaar


                              Mul on see juba rohkem kui kuu aega nii olnud Olgu nii siis. Sa pole esimene, kes ZoneAlarmi soovitab, proovin siis ka.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                                Windows Security Center seletab, et mul Windowsi tulemüür maha võetud. Võtan sealt Security Centerist siis Firewalli alt recommendations ning klõpsan Turn On juures Enable Now-d. Lööb ette sellise kirja:

                                "We're sorry, the Security Center could not turn on Windows Firewall, go to Control Panel and turn it on manually."

                                Olgu nii siis. Kui Control Panel it is, siis Control Panel it is. Kuid ülla-ülla, kaseal lööb ette errori: "Due to unidentified problem, Windows cannot display Windows Firewall settings."

                                Mis värk nagu on? Uut tulemüüri ei taha, vana tahaks korda saada.

                                Ette tänades,
                                abi vajav Saarlane
                                Mul oli sama asi, viirus oli peal. lasin windowsi uuesti peale ja asi korras

                                Kommentaar

                                Working...
                                X