320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas sziczinche Vaata postitust

    Üleüldse küsiks, et kas kaaskodanikel ja Elioni austajatel on viimase kuuaja netiühendus laitmatus korras olnud ?
    Märstis oli viimati probleeme, peale seda tõesti peab sülitama kolm korda üle õla, aga ideaalne.
    Tundmatu - ehk mida mina ka tean

    Kommentaar


      Algselt postitas yheksa Vaata postitust
      Aga omab keegi infot, millal neid saab muudi moodi osta kui posti teel? Ma tahan enne jalga proovida, mitte saada mingeid vale suurusega tennasid.
      Kas sellest siis pole abi "NB! Enne tellimist vaata papude mõõtusid"?

      Hästi ei tahaks uskuda, et Mardil seal Niine tänaval (Velvet'i kontor) laua all hunnik erinevaid papusi ootamas, kuid võib ju iga kell ühendust võtta uurida. A kui on tõesti kohapeal olemas, siis tasuks kindlasti läbi käia, sest neil kõige lahedam kontor Eestis (isegi seal töötanud).
      DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
      Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

      AD e. Andekas Disainer...

      Kommentaar


        Algselt postitas Scooter Vaata postitust
        Kas sellest siis pole abi "NB! Enne tellimist vaata papude mõõtusid"?
        Ei piisa kui aus olla, sest nii mönegi koha pealt on lugeda olnud, et need möödud pole just väga adekvaatset. Ikka saadakse, kas liiga suur kets vöi siis liiga pisike.
        Mis müük see üldse selline on, mis ehitatakse üles vaid postimüügile? Kui ma tahan postimüüki, siis ma tellin Hoby Hallist.

        Kommentaar


          Algselt postitas yheksa Vaata postitust
          Ei piisa kui aus olla, sest nii mönegi koha pealt on lugeda olnud, et need möödud pole just väga adekvaatset. Ikka saadakse, kas liiga suur kets vöi siis liiga pisike.
          Mis müük see üldse selline on, mis ehitatakse üles vaid postimüügile? Kui ma tahan postimüüki, siis ma tellin Hoby Hallist.
          Palun väga!
          DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
          Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

          AD e. Andekas Disainer...

          Kommentaar


            ⤵️Download the free Dash Radio app for 24/7 commercial-free music! ⤵️Mobile: https://dashradio.app/Desktop: https://dashradio.comThe Game & Young Buck fight....


            Mis lugu selle video alguses on?
            Algselt postitas Cule
            Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

            Kommentaar


              Algselt postitas magnisco Vaata postitust
              lugesin 1 minut kommentaare ja young jeezy - i luv it

              Kommentaar


                Kas raudkorkidega puutsasid alla 800 kr saab ?
                Algselt postitas -RoMaRiO-
                Välimuselt Cristiano Ronaldo, mänguoskustelt Arnold Oksmaa.

                Kommentaar


                  jah .

                  Kommentaar


                    Kes on see naine Fizz Gold reklaamis?
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Kes on see naine Fizz Gold reklaamis?
                      Näita pilti parem, siis parem tuvastada.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                        Ei piisa kui aus olla, sest nii mönegi koha pealt on lugeda olnud, et need möödud pole just väga adekvaatset. Ikka saadakse, kas liiga suur kets vöi siis liiga pisike.
                        Mis müük see üldse selline on, mis ehitatakse üles vaid postimüügile? Kui ma tahan postimüüki, siis ma tellin Hoby Hallist.

                        Laulupidudele mine kohale ja saad ju osta ka ilma postita!
                        Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa
                          Kes on see naine Fizz Gold reklaamis?
                          Algselt postitas sziczinche Vaata postitust
                          Näita pilti parem, siis parem tuvastada.
                          Äkki mõtleb seda? Mina kahjuks vastust küll ei tea.

                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                            Äkki mõtleb seda?
                            Just nii!
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Kas teil on ka kõik Trio raadiogrupi jaamad tummad?
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Tartus oli elekter sealt majast ära läinud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X