320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Shermann Vaata postitust
    Panin Firefoxile ülemparooli peale, et mingid suvalised vellod ei saaks vaadata salvestatud paroole. Nüüd peab seda trükkima ka isegi siis, kui tahan kuhugi sisse logida. Ega seda vähem debiilsemaks ju ei anna muuta?
    selleks see ongi ju - mis tal siis mõtet oleks, kui seda ei küsitaks?
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Algselt postitas elx Vaata postitust
      selleks see ongi ju - mis tal siis mõtet oleks, kui seda ei küsitaks?
      Ma tahaks, et seda parooli küsitaks ainult siis, kui ma salvestatud paroole tahan vaadata.

      Kommentaar


        Kuulge, millal Balti liiga playoffpaaride loosimine toimub?

        Kommentaar


          Algselt postitas $$$ Vaata postitust
          Sest sa tõmbasid uue msni.
          Selliste asjade tegemine on debiilne .
          mul see msn ammu juba, järsku laksust hakkas see jama, ei muutnud midagi.
          Eesti eest !

          Kommentaar


            Miks ma oma soccerneti kasutajanime all sisseloginuna ei näe ei enda avatari ega muid pilte. Kui aga olen lihtsalt külaline, siis kõik nähtaval.

            Kommentaar


              muuda seadeid
              Слава Україні! Героям слава!

              Kommentaar


                las ma guugeldan sinu eest

                google 1 ja google 2
                Little things worry little minds.

                Carlo Ancelotti, 2009

                Kommentaar


                  Kas välismaal(Ukrainas) olevale sõbrale smsi saatmine on võimalik, ja mis hind on. Mõlemad EMT võrgus.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                    Kas välismaal(Ukrainas) olevale sõbrale smsi saatmine on võimalik, ja mis hind on. Mõlemad EMT võrgus.
                    Miks ei peaks saama saata, kui näiteks EMT'l on Ukrainas roamingleping 6 operaatoriga?
                    Sõnumi saatmise hind sõltuv sellest, kelle võrgus sõber seal levis on.
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      ega keegi ei oma või ei tea selle laulu nime, mis on bon jovi laulu baasil ja sõnadega: Mul on bmw ja vinge tsikk...
                      Aitäh

                      Kommentaar


                        Algselt postitas varix Vaata postitust
                        ega keegi ei oma või ei tea selle laulu nime, mis on bon jovi laulu baasil ja sõnadega: Mul on bmw ja vinge tsikk...
                        Aitäh
                        skriimsilm - suitsevad rehvid
                        youtuubis isegi video olemas http://www.youtube.com/watch?v=nGmLTeywTss

                        Kommentaar


                          Hiir (arvuti oma), on hulluks läinud. Klikib ise asjadel (umbes 20 korda järest), kerib ise lehti üles-alla jne. Miks? Kuidas parandada?
                          LFC

                          Kommentaar


                            las ma guugeldan seda sinu eest
                            Little things worry little minds.

                            Carlo Ancelotti, 2009

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Bob_Loblaw Vaata postitust
                              Ei ole vaja ju koguaeg munni mängida ja teistele "ära panna". Võib-olla kodanik ei mõista näiteks inglise keelt või mida iganes. See teema ongi ju rumalate küsimuste jaoks. Seega tõesti, pole vaja alati foorumis kõvatada või mida iganes... See koht on niigit seoses suvevaheajaga alla käinud.
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                kust ma teema 'mida hetkel teete?' võiks leida?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X