320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Kas liiklusseadus ütleb midagi "keskkonnasõbralike autode" ja nende parkimiskorralduse kohta?
    Viimane redaktsioon (jõustus 02.07.09) küll parkimise suhtes keskonnasõbralikke autosid kuidagi eraldi välja ei too, aga kuna parkimise koha pealt on üsna vabad käed omavalitsusel, siis võivad nemad välja mõelda igasuguseid trikke.
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      Algselt postitas zaz Vaata postitust
      Mul on kaa parkimisalane küsimus. Rocca Al Mare kaubanduskeskuse juurde on tehtud keskkonnasõbraliku auto parkimiskohad, suht uste juurde 4-6 kohta... Kui ma sinna pargin (tavalise autoga) siis võin ma ka trahvi saada vms? Ja miks seal enamjaolt Lexused, BMW'd ja muud luksusmaasturid seisavad?
      lexusel on hübriidikad... bemmide kohta ei tea.

      Kommentaar


        Palju piimakate eksamid ARKis maksma lähevad umbes kokku, kui autokool on läbitud ja vaja on teha veel teooriaeksam ja sõidueksam? Hetkel tegin netis mingi taotluse ära küll, ja maksin 400eek riigilõivu. Palju nende sõidueksami ja teooriaeksami eest maksma pean?

        Kommentaar


          Nii asi järgmine. Sõlmisin kihlveo, et õpin kuu aja jooksul kitarri mängima. Ehk siis täpsemalt mingi ühe loo. Kes asjast midagi jagab, siis pakkuge välja mingi lihtne lugu, mis samas oleks äge ja kõlaks hästi. Asjaga on kiire. Aitäh

          Kommentaar


            californication
            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

            Kommentaar


              sepapoisid.

              Kommentaar


                Äkki täpsustad on sõpsuga, mis asi on "laul." Kas sa lauda tohid? Siis pole probleemi kui sa laulad ja kahte akkordi taustaks mängid. Kui ei laula, hakkab su sõber arvatavasti bitchima kui sa kahe akordi vahel 3 minutit vahetad.

                Kommentaar


                  Tiigrikutsu ?
                  Smoke on the water ei oleks vist eriti lahe. keegi kunagi kusagil rääkis, et Ameerikas võib selle loo muusikapoes mängimise eest kuuli saada . Nii mängitud lugu lihtsalt .
                  Jalgpall

                  Kommentaar


                    Ei ma ei laula. Ainult tinistan/pinistan

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      Ei ma ei laula. Ainult tinistan/pinistan
                      Alusta siis siit näiteks: http://www.youtube.com/watch?v=XXzWaNZ7ygE

                      Kommentaar


                        Suured tänud kiire vastukaja eest. Trikk on muidugi selles, et ma pean täna kell 9 ajaks pakkuma välja nimekirja, mille hulgast tibin asja välja valib. Seega on vaja midagi lihtsat samas põnevat.

                        Californication tundub äge, kas see on ka lihtne?
                        Knoking on heavens door on mul juba listis

                        Kommentaar


                          Californication on lihtne küll. Vaata selle justini video teist ja kolmandat osa ka. Kõik suht sarnased.

                          Kommentaar


                            Nice. Mis trikk on F akordiga? Miks see keeruline on algajatele?

                            Kommentaar


                              On sul kitarr? Proovi. Üldiselt selle pärast, et seal peab ühe näpuga mitut keelt all hoidma.

                              Kommentaar


                                ühe näpuga jah, pika peale tuleb see asi käppa. oleneb sellest ka mis keeltega pill sul on.
                                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                                Kommentaar

                                Working...
                                X