320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    hätta ei jää tõesti, vastupidav ka veel raisk. bensu tuli põleb enamuse ajast, aga läbi ikka ei lähe.
    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

    Kommentaar


      Algselt postitas Even Vaata postitust
      hätta ei jää tõesti, vastupidav ka veel raisk. bensu tuli põleb enamuse ajast, aga läbi ikka ei lähe.
      pane paar tükikest musta teipi peale, siis ehk seda enam ei näe

      Kommentaar


        Algselt postitas ballack Vaata postitust
        Austraalias ka ZILid?

        3,8 liitrine V8 Holden ja kuna ma sõidan ainult siin enda kandis, siis siin on valgusfoore palju ja sujuvat liiklusvoolu kui sellist siin ei eksisteeri, siis loomulikult võtab ta 20 liitrit sajale. Maanteel rahulikult 110 lastes võtab ainult 9 liitrit.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas vtp Vaata postitust
          See ei tohiks päris tõsi olla, ühtlase sõidu puhul minu teada ei tohiks ka pöörded alla 1,5k mootorile haiget teha. Vahetavad ju ka aut. kastid käiku võimalikult vara ja ei hoia pöördeid üle 1,5k iga hinna eest. Kunagi küsiti sama asja Autolehes ka, siis miski "ekspert" lükkas igatahes selle väite ümber, et madalad pöörded kuidagi haiget võivad teha. Üldiselt soovitatakse 50-st alates viiendaga sõita, kui liiklus on ühtlane, ja minu autol tähendab see umbkaudu 1,2k pööret minutis.
          Fail. Käisin just linnas ja mul vahetas küll käike 2000-2200 pealt. 1500 peal kohe kuidagi ei vahetanud, isegi siis mitte kui gaasi andsin väga rahulikult ja automaadiga linnas sõites pöörded naljalt alla 1500 ei lähe. Juhul muidugi kui sa jalga gaasi pealt täitsa ära ei võta.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            3,8 liitrine V8 Holden ja kuna ma sõidan ainult siin enda kandis, siis siin on valgusfoore palju ja sujuvat liiklusvoolu kui sellist siin ei eksisteeri, siis loomulikult võtab ta 20 liitrit sajale. Maanteel rahulikult 110 lastes võtab ainult 9 liitrit.
            Austraalias on need mega naglad pillid, mis on nagu sõiduautod, aga kastiga. Kuidas muidu autohinnad on? Palgatase võrdluses autohindadega?
            AILTON

            Kommentaar


              Uued autod on mu arust Eestiga võrreldes odavamad, kasutad samuti. Muidugi kui tegu pole Mersu, BMW või Audiga. Need on võrreldes Eestiga ikka tunduvalt kallimad. Neil mu arust isegi mingi luksusautodemaks olemas. Seda maksad siis kui su auto uuestpärast ostes maksab üle teatud summa.
              Minu 97 aasta Holden Commodore(universaal) maksis 9 kuud tagasi 2500 dollarit ehk tollase kursi järgi kuskil 18 000 eesti raha. Praeguse kursi järgi natuke rohkem. Ei midagi hullu.
              Need kastiga on lahedad tõesti ja aru ma ei saa miks Euroopas sellised Opeli mudeleid ei tehta nagu siin. Siin on nende nimetuseks muidugi Holden. Eks vaadake ise- http://www.holden.com.au/home
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Uued autod on mu arust Eestiga võrreldes odavamad, kasutad samuti. Muidugi kui tegu pole Mersu, BMW või Audiga. Need on võrreldes Eestiga ikka tunduvalt kallimad. Neil mu arust isegi mingi luksusautodemaks olemas. Seda maksad siis kui su auto uuestpärast ostes maksab üle teatud summa.
                Minu 97 aasta Holden Commodore(universaal) maksis 9 kuud tagasi 2500 dollarit ehk tollase kursi järgi kuskil 18 000 eesti raha. Praeguse kursi järgi natuke rohkem. Ei midagi hullu.
                Need kastiga on lahedad tõesti ja aru ma ei saa miks Euroopas sellised Opeli mudeleid ei tehta nagu siin. Siin on nende nimetuseks muidugi Holden. Eks vaadake ise- http://www.holden.com.au/home
                Tundub et seal on ta Opel ja Chevy pooleks, kuna üle poolte auto nimedest on meie mõistes Chevrolet´i nime kandvad. See miks meil neid ei tehta? Ei oska öelda, võib-olla, siis astutaks liialt "päris" kastikate kandadele ja ohustataks liialt nende turgu.
                AILTON

                Kommentaar


                  Mis värk Michael Jacksoniga on? 4 kuud tagasi suri ära, aga siiamaani jahutakse temast. Muusikakanalites lastakse ka teda söögi alla ja söögi peale. Nüüd on moodne olla Jacksoni fänn?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                    Tundub et seal on ta Opel ja Chevy pooleks, kuna üle poolte auto nimedest on meie mõistes Chevrolet´i nime kandvad. See miks meil neid ei tehta? Ei oska öelda, võib-olla, siis astutaks liialt "päris" kastikate kandadele ja ohustataks liialt nende turgu.
                    USA ja Austraalia on kõige suuremad saastajad üldse. Euroopas ja Aasias on "liiga" karmid nõuded nende autode joaks.

                    Hea film vaatamiseks (tuli ükspäev just ETV2'st ka): An Inconvenient Truth
                    DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                    Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                    AD e. Andekas Disainer...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                      Mis värk Michael Jacksoniga on? 4 kuud tagasi suri ära, aga siiamaani jahutakse temast. Muusikakanalites lastakse ka teda söögi alla ja söögi peale. Nüüd on moodne olla Jacksoni fänn?
                      Mis värk Elvise või John Lennoniga on?
                      Või mis värk inimestel enda surnud lähedastega on? Põletavad küünlaid ja käivad haudu korrastamas.
                      Mõikad?
                      AILTON

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Minu 97 aasta Holden Commodore(universaal) maksis 9 kuud tagasi 2500 dollarit ehk tollase kursi järgi kuskil 18 000 eesti raha. Praeguse kursi järgi natuke rohkem. Ei midagi hullu.
                        Need kastiga on lahedad tõesti ja aru ma ei saa miks Euroopas sellised Opeli mudeleid ei tehta nagu siin. Siin on nende nimetuseks muidugi Holden. Eks vaadake ise- http://www.holden.com.au/home
                        holden ikka täitsa opel ei ole. need kastikad ehk uted on nende enda looming, kuigi muidugi müüakse ka opeli mudeleid seal holdeni märgiga.

                        Kommentaar


                          Kust võiks ETV kokku hoida?

                          Kommentaar


                            Aunaste saate pealt.

                            Kommentaar


                              täiesti nõus! aunaste koondamine oleks normaalne ja täiesti tervitatav plaan!

                              Kommentaar


                                mis oleks parim allatõmmatav proge, millega saaks muusikafaile lõikuda
                                Слава Україні! Героям слава!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X