320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JustFeelIt Vaata postitust
    Miks Eliisa superstaarist välja kukkus ?
    (aga) Ke siis veel?
    Sellist tõmblemist nii rahuliku loo saatel pole minu silmad veel näinud.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Siin teiselpool maakera käib ka sama saade. Eilses saate alguses tuli huvitava avaldusega välja üks osaleja, isane osaleja. Peale teda oli veel 3 isast ja üks emane. Lühidalt- vennike loobus edasisest võistlemisest kuna ta arvas, et talle ei sobi selline muusiku elu. Respect mehele, kuigi mul oli kahu, et ta sellise otsuse tegi. Minu aravates oli ta nendest allesjäänutest kõige parem. Eestis vaevalt keegi sellist vigurit teeks, RESPECT!!!

      Edit: Martin, tee pliis sellest lugu elu24 lehele, kuti nimi on Toby ja Saagimile ta kindlasti ka meeldib!!!
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Martin pole enam elu24-s
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Algselt postitas elx Vaata postitust
          Martin pole enam elu24-s
          Miks?

          kymme

          Kommentaar


            erxu kle kes türil mentidega kaklesid?

            Kommentaar


              Vastan sulle privaatsõnumisse..

              Kommentaar


                danke...

                Kas foorumlane Gay Fish on see see vene noormees, kes mingit Keskerakonna laulu laulis kusagil Superstaari eelvoorus M. Raua nõudmisel?

                Kommentaar


                  Mis kellani täna Viru tänava mäkk lahti on?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                    Mis kellani täna Viru tänava mäkk lahti on?
                    McDonald's (Viru), Viru 24, 10140, Harjumaa, Tallinn, Kesklinn,
                    Avatud ETKNP 8-24 RL 8-0
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      danke...

                      Kas foorumlane Gay Fish on see see vene noormees, kes mingit Keskerakonna laulu laulis kusagil Superstaari eelvoorus M. Raua nõudmisel?
                      Ükskord küsis keegi ühel peolt mu käest, kas ma olen soccernetis Gay Fish. Vastus on... võibolla

                      Kommentaar


                        Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                        Miks?

                        kymme
                        See on ilmselt küsimus Martinile, igal juhul temalt on info, et ta teistel radadel ja http://www.elu24.ee/?id=2943 on ka tema nimi puudu.
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          Oskab keegi öelda, kust oleks võimalik saada selle aasta "Kooli Ruudud"(jaanuari, veebruari, märtsi ning mai numbrid)?
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Algselt postitas elx Vaata postitust
                            See on ilmselt küsimus Martinile, igal juhul temalt on info, et ta teistel radadel ja http://www.elu24.ee/?id=2943 on ka tema nimi puudu.
                            oli jah Martinile. lihtsalt sinu jutust tulenev.

                            Kommentaar


                              Oleks ühe loo nime teada vaja, aga mul pole teile tõesti palju infot anda. Väga tuntud uuemat sorti võimas ja hoogne tümmilugu. Laulja on mees ning vahepeal lausutakse mehise häälega ka mingeid sõnu. Vahel võib seda kuulda Spin FM'ist.

                              Tegelikult ei ole see üldse minu küsimus ning see on kogu info, mis mulle anti. Aga igasugused pakkumised on teretulnud
                              20 LEGEND

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vtp Vaata postitust
                                Oleks ühe loo nime teada vaja, aga mul pole teile tõesti palju infot anda. Väga tuntud uuemat sorti võimas ja hoogne tümmilugu. Laulja on mees ning vahepeal lausutakse mehise häälega ka mingeid sõnu. Vahel võib seda kuulda Spin FM'ist.

                                Tegelikult ei ole see üldse minu küsimus ning see on kogu info, mis mulle anti. Aga igasugused pakkumised on teretulnud
                                rap das armas?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X