320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See Eesti juurtega poiss kes Florasse tuli.

    Kuidas ta on? Sai lepingu? Mänguaega on saanud? Muud olulist tema kohta?

    Kommentaar


      1. nad ajasid ise need ymber. tuli ruumi teha pargile ja presidendil oli igav.
      2. gripid on liikvel ravimiseltside koostööl.. .et rahvaarvu piirata.
      3.mj tahtis rahulikult elu elada... mõtles et kui ta surnud siis rahu majas!
      4.nafta saab otsa umbes 50 aasta pärast.
      5.eestis pole cia salavnglat!!!!
      6. venelased ryndavad 24/7... sa lihtsalt pime!... kui mõtled sõjaväega siis umbes 5 - 10 a pärast
      mul kõikidele vastused olemas... võin rahulikult surra

      Kommentaar


        väga hea. Aga mul on siin teemas kümned vastamata küsimusi veel. Kasvõi hiljuti küsitud: Kuidas on kiirem/odavaim viis Montenegrosse raha saata. Nii umbes 500EEK näiteks

        Kommentaar


          Algselt postitas FUZZU Vaata postitust
          Mitu erinevat neljakohalist numbri kombinatsiooni on võimalik teha? Kuidas teeb pangaautomaat kaartidel vahet, kui koodid on näiteks samad?
          õnnitlen, see on vist esimene küsimus siin teemas, mis pole päris off-topic.

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            väga hea. Aga mul on siin teemas kümned vastamata küsimusi veel. Kasvõi hiljuti küsitud: Kuidas on kiirem/odavaim viis Montenegrosse raha saata. Nii umbes 500EEK näiteks
            ümbrikus. üle kümneka vist maksma ei pea.

            Kommentaar


              Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
              ümbrikus. üle kümneka vist maksma ei pea.
              Eesti Post, rahakaart?
              Või lihtsalt panna rahatähed mingise kaardi vms vahele, et mingid seadmed kontrolli käigus raha ei tuvastaks?

              Kommentaar


                mina olen kunagi inglismaale saatnud ümbrikus ning raha oli kirja vahel. kohale see igatahes läks. ja kui kardad kirja kadumist, siis võid tähitud kirjana saata, aga hind on muidugi veidi kallim.

                Kommentaar


                  Selline hale küsimus, et kas näiteks hispaanias on vahetusmeeste pingi nn "auk" vett täis ka jooksnud, kui vihma on palju tulnud? Välismaal on ju vahetusmeeste pingid mõnel maapinnast madalamal ja siis loogiliselt võttes voolaks vesi ju sinna, aga kas on juhtunud ka seda?
                  http://www.udalmeriasad.com/udalmeri...0banquillo.jpg näiteks selline vahetuspink

                  // hehe okkei, aitähh

                  Kommentaar


                    Algselt postitas erxu Vaata postitust
                    Selline hale küsimus, et kas näiteks hispaanias on vahetusmeeste pingi nn "auk" vett täis ka jooksnud, kui vihma on palju tulnud? Välismaal on ju vahetusmeeste pingid mõnel maapinnast madalamal ja siis loogiliselt võttes voolaks vesi ju sinna, aga kas on juhtunud ka seda?
                    http://www.udalmeriasad.com/udalmeri...0banquillo.jpg näiteks selline vahetuspink
                    raudselt on silme ees mingid kaadrid ärajäänud mängust, kus plats ujus ja täpselt sellisesse betoonauku oleks võinud vabalt peakat hüpata. küll aga ei ole kindel, kas see just Hispaanias oli.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Siin on vanureid muidugi vähe, aga äkki keegi suudab meenutada, mis asus Rocca Al Mares varem selle praeguse hiiglasliku küproklennujaama asemel? No nii umbes 15-20 aastat tagasi. Lihtsalt tühermaa? Mingid hooned? Mitte ei mäleta.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        mitte midagi vist. kui siis mingid üksikelamud.

                        Kommentaar


                          Parkla asemel olid porgandipõllud, tagapool olid vist mõned vanad majad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Siin on vanureid muidugi vähe, aga äkki keegi suudab meenutada, mis asus Rocca Al Mares varem selle praeguse hiiglasliku küproklennujaama asemel? No nii umbes 15-20 aastat tagasi. Lihtsalt tühermaa? Mingid hooned? Mitte ei mäleta.
                            Vanuriks ennast ei tembeldaks hea meelega, aga võin vastata küll. Tühermaa on ilmselt jah kõige parem vastus... siuke heinamaa taoline tühimaa seal oligi ja siis väike mets kaa (samas puud on siiani Rocca Al Mare keskuse taga olemas, aga ehk oli mõneti rohkem isegi neid... ei mäleta täpselt seda)
                            Sellega on hea meenutada ka minu mõistmatust Haabersti peatuse kui sellise olemasolu üle. Lihtsalt üks post trollipeatuse märgiga ja kõik, ümber heinamaa ja ei midagi muud, no milleks seda peatust vaja?!
                            olgem kristlased, vabandused on esitatud

                            Kommentaar


                              Aga millal kerkis ja millal kadus sealt lõbustuspark, kus ma veel 8 aastat tagasi suvel ameerika mägedel töötades aegajalt pidurdada unustasin ja ohtu mitte aimavatel kastomeeridel ninad ära veristasin?
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                1996-2006
                                0000000

                                Kommentaar

                                Working...
                                X