320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    on kitarr. Proovisin. Ei õnnestu. Point well taken

    Kommentaar


      Algselt postitas Even Vaata postitust
      ühe näpuga jah, pika peale tuleb see asi käppa. oleneb sellest ka mis keeltega pill sul on.
      Pika peale? mul on kuu aega. Metall keeled



      Hotell California?

      Kommentaar


        mul endal läks umbes poolteist-kaks nädalat, et F selgeks saada, aga see oli ka, et järjepidevalt harjutasin ainult laule kus F sees oli.
        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          Pika peale? mul on kuu aega. Metall keeled



          Hotell California?
          See on sutsu raskem, liiga palju akkorde. Pigem võta mõni kus on ainult C, G ja D ja harjuta seda. Knocking on Heaven's Door on väga hea variant.

          Kommentaar


            bossanova rütmid on tavaliselt suht kerged
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              oasise live forever ja don't look back in anger on päris lihtsad.
              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

              Kommentaar


                Kahjuks ei tead kumbagi lugu, vähemalt nime järgi mitte. See teeks kindlasti raskemaks mu elu. Siiski tänan pakkumast.


                Everybody Hurts - REM?

                Kommentaar


                  kui akordid selgeks saad, siis REMi on päris lihtne täitsa õigesti ka mängida.
                  forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                  Kommentaar


                    Mõne nädalaga? arvestades et ma ei tea muusikast midagi ja mul pole mingit muusikalist kuulmist. Elevant on mõlema kõrva peale korduvalt astunud.

                    Edit:Selles loos on muidugi mingi F# mis on füüsiliselt võimatu

                    Kommentaar


                      Alkaline Trio - Radio

                      Kommentaar


                        Terminaator peaks olema ka vist suht lihtne mängida?

                        Lugu See ei ole saladus
                        Bm G D A
                        Ref: Bm A D G D A

                        ?

                        Aga samas nagu Jürvi ütles, siis see on jube imal ilma lauluta ilmselt...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          Mõne nädalaga? arvestades et ma ei tea muusikast midagi ja mul pole mingit muusikalist kuulmist. Elevant on mõlema kõrva peale korduvalt astunud.
                          pmst, nagu mu manastirska izbasse uppunud mõistus kinnitada võib, vaevalt sul õnnestub ühtegi sellist lugu käppa saada, mis elementaarsete duuride plönnimisest enamat kujutaks ja ilma lauluta kuidagi veenev oleks. need G-d ja C-d ja D-d ja E-d medikaga strum'ides on ikkagi selline taustmuusika lõkke ääres faking terminaatori või, tõepoolest, 'hotel california' ettekandmiseks, mitte tervik iseeneses. aga vaevalt su tibin nuriseks. teine variant oleks mõni klassikalise kitarri pala selgeks õppida, a' see eeldaks juba nailonkeeltega pilli.

                          Kommentaar


                            Eino selge. Küsin veel sellise loo kohta... Timbaland/One Republic - Apologize. Toodaks ära?

                            Kommentaar


                              Kui ma tahan kahte või rohkem lugusid kokku mixida, siis kas tavaline programm näiteks Audacity või Mixxx toodavad? Ehk kas tuleb hea kvaliteediga? Olen ka kuulnud programmist nimega Tarctor vms. Soovitage!
                              Aitäh.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                Eino selge. Küsin veel sellise loo kohta... Timbaland/One Republic - Apologize. Toodaks ära?
                                ükskõik mis laulu toodab ära akordidega, aga ise asi kas see ilusti kõlama jääb.
                                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                                Kommentaar

                                Working...
                                X