320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ikka toimub!

    Kommentaar


      Veerpalu sõidab.
      20 LEGEND

      Kommentaar


        Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
        Kas see aasta toimub üldse jaanuaris Otepääl maailmakarika etapp? Ei viitsi ise otsida ja ausaltöeldes pole ühtegi reklaami ka selle kohta kuulnud..

        ja küsimus 2: kas veerpalu sõidab täna?

        1. Otepää mk etapp on 16-17 jaanuar
        2. jah, veerpalu stardib.
        E: ette jõuti

        Kommentaar


          selline rumal küsimus, et kas maailmas on olemas päeva, mil pole veel kunagi keegi sündinud?

          Kommentaar


            kahtlen sügavalt

            Kommentaar


              Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
              selline rumal küsimus, et kas maailmas on olemas päeva, mil pole veel kunagi keegi sündinud?
              Igas sekundis sünnib umbes kaks last... Seega ei ole.
              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
              Algselt postitas taku*
              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

              Kommentaar


                Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                selline rumal küsimus, et kas maailmas on olemas päeva, mil pole veel kunagi keegi sündinud?
                Arvestades seda, et Jumal lõi inimese kuuendal päeval, siis esimesel viiel päeval ei sündinud kedagi.

                Kommentaar


                  esimesel viiel päeval tegi jumal sõnajalad

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eika Vaata postitust
                    Arvestades seda, et Jumal lõi inimese kuuendal päeval, siis esimesel viiel päeval ei sündinud kedagi.
                    Arvestades seda, et Chuck Norris lõi jumalat jalaga, ja seda esimesel päeval, siis võib öelda, et jumal ei löönud esimest inimest kuuendal päeval, kuna ta ei olnud veel löögi tagajärjel 2 kuud võimeline ise midagi luua ja lüüa. Ehk see teooria ei vasta tõele.

                    EDIT: Sõnajalad ei ole kunagi ise väitnud, et nemad ei ole jumalad. Mõttekoht..

                    Kommentaar


                      Keegi arvutispets võiks öelda milles asi on, et kui ma trükin IE's www.seb.ee, siis sinna lehele ta läheb, aga www.swedbank.ee siis ei lähe. Ja kui neti avalehelt lähen klikkides panka, siis jookseb IE üldse kokku. Ärge soovitage Mozillat sest see ka mul ei tööta ID-kaardiga.

                      Kommentaar


                        firefoxi jaoks saab tõmmada mingi asja juurde mis paneb tööle. Vist www.id.ee lehelt isegi.

                        Kommentaar


                          Jap tean, aga mul on nii et kui ma selle firefoxi draiveri tööle panen, siis ta ühe osa tõmbab ära ja järgmisel hetkel jookseb kokku kogu firefox ja kui firefoxi tööle panen, siis ta ei lähegi tööle. Ja kui tahan käsitis lisada seda moodulit, siis jookseb ka kokku.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas erxu Vaata postitust
                            Keegi arvutispets võiks öelda milles asi on, et kui ma trükin IE's www.seb.ee, siis sinna lehele ta läheb, aga www.swedbank.ee siis ei lähe. Ja kui neti avalehelt lähen klikkides panka, siis jookseb IE üldse kokku. Ärge soovitage Mozillat sest see ka mul ei tööta ID-kaardiga.
                            Aga mis siis juhtub, kui trükid www.swedbak.ee? Üldiselt võib probleem olla nii mitmetes kohtades, et raske lihtsalt niisama midagi öelda.
                            Muidu, kui sul firefox olemas on, kas siis see avab swebanki lehe?
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Jah, Firefox avab ilusti Swedbank lehe. Kuid firefoxis omakorda ei tööta ID-kaardilugeja, ja kui peale tahan installida siis jookseb firefox igaveseks kokku ja aitab ainult re-install.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas erxu Vaata postitust
                                Jah, Firefox avab ilusti Swedbank lehe. Kuid firefoxis omakorda ei tööta ID-kaardilugeja, ja kui peale tahan installida siis jookseb firefox igaveseks kokku ja aitab ainult re-install.
                                oskad ehk IE versiooni öelda? 6, 7, 8?
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X