320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Peale selle võid olla jackass ja kirjutada suurte trükitähtedega kogu kirja.

    Kommentaar


      Kui Olympic Poker Clubi minna pokkerit mängima siis peab ennast vist regama. Kas need andmed lähevad ka pankadesse või kuhugi ma ei tea kuhu?
      Algselt postitas alehis
      "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
      Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

      Kommentaar


        Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
        Kui Olympic Poker Clubi minna pokkerit mängima siis peab ennast vist regama. Kas need andmed lähevad ka pankadesse või kuhugi ma ei tea kuhu?
        ei lähe. (:
        HA! That's so funny I forgot to laugh... excluding that first Ha.

        Kommentaar


          Algselt postitas metssiga Vaata postitust
          vana hea kartulivõtujutt päästab.
          Ei taha nüüd kuidagi ebaviisakas olla, aga alati on lahendus ka öelda, et on vaja vanaema juurde siga tapma minna...
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            Mida võiks tähendada "B-day" ja "D-day" MSN nime lõpus? Erinevatel inimestel, erinevatel päevadel...

            Kommentaar


              b-day on sünnipäev vist.... d-day... pole kuulnudki




              Aga noored majaomanikud ja muidu klemmid.... kuskohast oleks tallinnas mõistlik tellida turbabriketti... küttekeskus ja diislikeskus ja soov ja KB on läbi tuhnitud... tra... eelmine aasta oli tonni hind 1500 kanti... nüüd naljalt alla 2,2k ei saa... kas päriselt hinnad nii lakke tõusnud... on mõnd tarnijat, kes odavamalt müüks?

              mul mõistus otsas... vaja läheks ühte alust

              Kommentaar


                Algselt postitas taku* Vaata postitust
                b-day on sünnipäev vist.... d-day... pole kuulnudki
                Sünnipäev oleks ka minu pakkumine ja loogika, aga selle inimese sünnipäev on miskise 2 kuu pärast. D-day müsteerium on lahendatud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas taku* Vaata postitust
                  Aga noored majaomanikud ja muidu klemmid.... kuskohast oleks tallinnas mõistlik tellida turbabriketti... küttekeskus ja diislikeskus ja soov ja KB on läbi tuhnitud... tra... eelmine aasta oli tonni hind 1500 kanti... nüüd naljalt alla 2,2k ei saa... kas päriselt hinnad nii lakke tõusnud... on mõnd tarnijat, kes odavamalt müüks?

                  mul mõistus otsas... vaja läheks ühte alust
                  hinnad on üleval, sest kaup on otsas.

                  Kommentaar


                    ma vana munn arvasin, et kütan ära talve... a hui:d nädala pärast on kütus otsas....

                    Kommentaar


                      sa polnud ainuke.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas taku* Vaata postitust

                        Aga noored majaomanikud ja muidu klemmid.... kuskohast oleks tallinnas mõistlik tellida turbabriketti... küttekeskus ja diislikeskus ja soov ja KB on läbi tuhnitud... tra... eelmine aasta oli tonni hind 1500 kanti... nüüd naljalt alla 2,2k ei saa... kas päriselt hinnad nii lakke tõusnud... on mõnd tarnijat, kes odavamalt müüks?

                        mul mõistus otsas... vaja läheks ühte alust
                        Vaata aknast välja ja kraadilaasile, siis näed, et praegu ületab nõudlus pakkumise, mistõttu soodushinnaga sellist kraami hetkel keegi ei taha müüa.

                        EDIT: oops, sai vist send nupule liiga hilja pressitud
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar




                          kultusfilmis "Mis sul viga on", on peategealsel üks kandev fraas "Mis sul viga on?", mitu korda peategelane seda fraasi sõnab?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            Sünnipäev oleks ka minu pakkumine ja loogika, aga selle inimese sünnipäev on miskise 2 kuu pärast. D-day müsteerium on lahendatud.
                            D-Day on vast kõige laialdasemalt tuntud kui päevana, mil leidis aset Normandia Dessant. Muidu on tegu militaarterminiga mille kohta lähemalt loe siit.

                            Kommentaar


                              ID-pilet kaotab kehtivuse veebruari lõpus. Aga Edgar tõstab 1. veebruarist hinda. Kas ma praegu saaks omale vana hinnaga pileti ette osta? Või kuidagi nii, et ostan nö topeltpileti, mis hakkab kehtima veebruari algusest ja siis märts ja aprill on ikkagi vana hinnaga. Väga ei raatsi küll 3 korda rohkem maksta.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas z3ro Vaata postitust


                                kultusfilmis "Mis sul viga on", on peategealsel üks kandev fraas "Mis sul viga on?", mitu korda peategelane seda fraasi sõnab?
                                15 korda minu lugemise järgi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X