320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    oot oot mis asja?

    Kommentaar


      Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
      Kui kõrgeks need piletite hinnad kerkivad?
      ja kui mul on alles neid kuue eeguseid pileteid kas siis nendega enam sõita ei saa?
      https://oigusaktid.tallinn.ee/?id=30...ex_akt.akt_vkp

      Lühidalt:

      1 korra talong eelmüügist - 15.-/7.- (täis/soodus)
      1 korra talong juhilt - 25.-/13.-
      30 päeva ID-pilet - 290.-/365.-/105.- (täispilet tallinlasele/täispilet mittetallinlasele(sh sissekirjutust mitteomavad üliõpilased/sooduspilet tallinlasele (sh sissekirjutust omav üliõpilane)

      *Enne 1. veebruari 2010 ostetud sõidu- ja ühiskaardid kehtivad aktiveeritud perioodi või neile märgitud tähtaja lõpuni.

      *Enne 1. veebruari 2010 ostetud talongid kehtivad 31. märtsini 2010. Pärast seda tähtaega võib neid talonge kasutada 2010. aasta lõpuni kombineerituna teiste talongidega nii, et sõidu eest tasumise hind ei oleks sõidutalongi puhul alla 15 krooni, soodustalongi puhul alla 7 krooni.

      Kommentaar


        Algselt postitas taku* Vaata postitust
        Aga noored majaomanikud ja muidu klemmid.... kuskohast oleks tallinnas mõistlik tellida turbabriketti... küttekeskus ja diislikeskus ja soov ja KB on läbi tuhnitud... tra... eelmine aasta oli tonni hind 1500 kanti... nüüd naljalt alla 2,2k ei saa... kas päriselt hinnad nii lakke tõusnud... on mõnd tarnijat, kes odavamalt müüks?

        mul mõistus otsas... vaja läheks ühte alust
        http://www.virumaateataja.ee/?id=215371

        Väga nõutud on Alo Mureli sõnul brikett. "Turbabriketti toodab praegu ainult üks tehas, teine seisab, ja järjekorrad on väga pikad," kõneles ta.

        Nii puit- kui turbabriketi hinnad on aga kerkimas kolme aasta tagustele tipphindadele.

        Inimesi vooris neljapäeval küttelao vahet lakkamatult, pidevalt helises ka Mureli telefon. "Telefonile ei jõua üldse vastata, selleks peaks eraldi inimese palkama," nentis küttelao juht.

        Kommentaar


          kiire küss, et kes esitab, mis loo pealkiri ja mis aastast? veidral kombel ei suuda ise tuvastada... ilmselt on esitaja Nancy või midagi sellist... tänud!

          Jaa jaa nii tore see, et on jälle pühapäev
          Jaa jaa nii tore see, et on jälle pühapäev

          Kauem hommikul magada saab
          ei mul und miski silmist vii
          Päev on nii pikk, aega küll siis käes
          pole kiiret mul kuhugi

          Jaa jaa nii tore see, et on jälle pühapäev
          Jaa jaa nii tore see, et on jälle pühapäev...

          Kommentaar


            peakski pühapäev vms olema.

            KIIRE!: Kus elab Ain aka z3ro ja kuhu smartposti automaati võiks ta oma pakki tahta ?

            Kommentaar


              ain peaks elama muugal.
              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

              Kommentaar


                Algselt postitas JustFeelIt Vaata postitust
                peakski pühapäev vms olema.
                jah, leidsin lõpuks ise kah vaste: Heidy Tamme - Pühapäev

                Kommentaar


                  heidy tamme ei esita seda või? kunagi esitas...

                  aa jõudsid ise juba.
                  Last edited by metssiga; 25.01.10, 23:19. Põhjus: krt seda teab

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
                    Selline küsimus, et olen selline tore külalislahke laps ja rakendan selliseid asju, nagu hospitalityclub ja couchsurfing, nii ise ööbides välismaal ja olen mõnda lasknud enda juurde kah ööbima. ET siis, selline juhtum on, et Algeria-st (inglise keelne sõna muide) päris mingi mehike peilis mind välja ja uuris, et kas ma saan talle selle viisa tarvis vistiting letterit saata vms. Ehk siis ma peaksin nagu ametlikult kuidagi Kodakondsus- ja Migratsiooniameti kaudu ehk, tegema miski kirja ja saatma selle talle vast, et tema edasi toimetaks sellega. Aga lugesin kusagilt, et mina, kui kutsuja võtan ka omale vastutava miski rolli.. et mis kohustused ja jamad ma võin endale kaela tõmmata, kui tüüp otsustab näiteks juveelipoodi röövima tulla eestisse vms.. Ehk siis äkki kellelgi on miskeid kogemusi või mõtteid. Eelkõige asjalikke.
                    al˛eerias elavad rättpead > kõik rättpead on terroristid. ära neid siia küll kutsu!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                      al˛eerias elavad rättpead > kõik rättpead on terroristid. ära neid siia küll kutsu!
                      Mu vanatädi on ka rättpea. Paneb räti pähe ja külmavereliselt mõrvab umbrohtu aias. Sul on õigus. Mitte.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
                        Mu vanatädi on ka rättpea. Paneb räti pähe ja külmavereliselt mõrvab umbrohtu aias. Sul on õigus. Mitte.
                        kuule jube raske on kogu aeg värskeid pilte netist otsida.

                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          kuule jube raske on kogu aeg värskeid pilte netist otsida.

                          Mingi neegrinali?

                          Kommentaar


                            igaks juhuks ütlen vihjeks, et pildil pole mustikad

                            Kommentaar


                              Algselt postitas dannar Vaata postitust
                              Mingi neegrinali?
                              Täpselt nii. Kes sügisel neegri puu otsa jätab, sel tuleb talvel alžeerlane külla.

                              Kommentaar


                                Kui mul on arvutis .mp4 formaadis video landscape-s, siis kuidas ja millise programmiga saaks ma ta portraiti?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X