320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    Aga eks üldiselt nende odavate junnidega normaalse pildi saamine sõltub eeskätt pildistajast
    Täpselt. Professionaal teeb 1500 eeki maksva seebikaga ka paremaid pilte kui käpard 25000 eeki maksvaga.

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      ma usun küll jah, aga ei hammusta läbi. Kui suudaksin selle kirillitsasse panna siis oleks google translate abil ära tõlkinud.
      Karina hüüdnimena vist kasutatakse Kariwok. Ei saa kuidagi seotud olla?
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        Eile oli tv6-s saade riskikuller. Mis oli selle saate reklaami taustalugu?

        Kommentaar


          Algselt postitas Maarek Vaata postitust
          Karina hüüdnimena vist kasutatakse Kariwok. Ei saa kuidagi seotud olla?
          äkki tõesti. Suure algustähega ka seega võiks ju nimi olla. Tänud

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            ma usun küll jah, aga ei hammusta läbi. Kui suudaksin selle kirillitsasse panna siis oleks google translate abil ära tõlkinud.
            Järgmiseks korraks: http://vene-eesti.ase.ee/

            Kommentaar


              kaua püsib kanep veres?
              olen kuulnud, et kolm kuud aga samas ka kuus kuud.
              I was raped today. Oh, wait, did I say "raped"? I meant to say someone text messaged me.

              Kommentaar


                Algselt postitas krissu04 Vaata postitust
                Eile oli tv6-s saade riskikuller. Mis oli selle saate reklaami taustalugu?
                See oli film.

                Kommentaar


                  Algselt postitas metsaline Vaata postitust
                  kaua püsib kanep veres?
                  olen kuulnud, et kolm kuud aga samas ka kuus kuud.
                  kuus kuud on ikkagi natuke liig aga mul oli nimodi et 4 kuud peale tarvitamist oli põlvelõikus, suht alles ja siis nad võtsid analüüse verest ja siis andsid mulle ka teada mis nad leidsid. Kuigi räägitakse ju, et kui nad seda verest ei "otsi" siis nad ei leia ka, aga näed.

                  Kommentaar


                    samas on ka peale kahte nädalat tarvitamist kõik puhas old.

                    Kommentaar


                      no... mul enne säärelõikust küsiti, kas ja millal viimati olete drooge teind...

                      ütlesin, et tegin bobi ca. kuu aega tagasi... öeldi, et sellest savi...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        olympostega on vist see, et kui nad perse lähevad, siis garantiiremont on kusagil ladina-ameerikas. Ehk poole aasta pärast saad oma asja tagasi. Kindel ei ole. Ja Canoni sama asja kohta ei oska öelda. Aga kui mingi odav seebikarp siis pole see garantii ju oluline ka. Seega senikaua kuni olympos töötab, on see ok minu meelest.
                        Vale jutt. Saaremaalt saadeti Tallinnasse, nädala ajaga valmis. Ja mure oli kusjuures selle, et suvepäevadel suutsin kaamera objektiivi viltuseks nussida.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                          suvepäevadel suutsin kaamera objektiivi viltuseks nussida.
                          Mees, tegele naistega rohkem , eriti suvepäevadel
                          Algselt postitas alehis
                          "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                          Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                          Kommentaar


                            Olympose garantii on Tallinnas jah, Järvevana tee 9 on aadress, astu aga sisse ja palu saata raibe Ladina-Ameerikasse

                            Kommentaar


                              Algselt postitas lostprophet Vaata postitust
                              Olympose garantii on Tallinnas jah, Järvevana tee 9 on aadress, astu aga sisse ja palu saata raibe Ladina-Ameerikasse
                              Olympuse esindus on jah Järvevana tee 9, kuid kui minu FE seeria fotokas hakkas akusi ja patareisi nussima, siis käis ta ära mitte küll Ladina-Ameeriakas, vaid hoopis Hispaanias. Vähemalt kui ma 2-3a tagasi Olympust müüsin, oli neil see kolimise koht, ning siis oli juttu, et garantii läheb Hispaaniasse. Võibolla on tänaseks midagi muutunud, ent jah ... Minu fotokas oli poolteist kuud ära ja tagasi tulles oli vastus "viga ei leitud" ehk siis kasutegur suht 0. Nüüd vedelebki sahtlinurgas kasutult.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas z3ro Vaata postitust
                                Olympuse esindus on jah Järvevana tee 9, kuid kui minu FE seeria fotokas hakkas akusi ja patareisi nussima, siis käis ta ära mitte küll Ladina-Ameeriakas, vaid hoopis Hispaanias. Vähemalt kui ma 2-3a tagasi Olympust müüsin, oli neil see kolimise koht, ning siis oli juttu, et garantii läheb Hispaaniasse. Võibolla on tänaseks midagi muutunud, ent jah ... Minu fotokas oli poolteist kuud ära ja tagasi tulles oli vastus "viga ei leitud" ehk siis kasutegur suht 0. Nüüd vedelebki sahtlinurgas kasutult.
                                Ok, mingi hetk nad muidugi tegid seal usinalt garantiid kah aga tunnistan oma viga, et mul nendega igasugune kokkupuude muu puudub, kui vaid samas majas töötamise ja paari klemmi teadmine, kes seal tööl olid

                                Kommentaar

                                Working...
                                X