320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cáñamo Vaata postitust
    Kuidas ma saaks muuta vene keelset Cod2-te inglise keelseks, kui mu it alased teadmised sarnanevad keskmise ameeriklase teadmistega maailmast?
    Äkki aitab language pack'i tõmbamine?

    E. Linki ei oska kahjuks otsida.
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      nahhuij, kui helkurit pole siis, menti ära hääleta!

      Kommentaar


        Miks mul ükskõik kuidas Javat installides erroreid ette peksab? Kellelgi on sama muret olnud?

        Kommentaar


          Miks ma orkutis, kuhugi kommentaare kirjutada ei saa ja sama kehtib ka kommuunidesse postitamisega. Lisaks ei saa ka MSN-i sisse logida, kuigi samas internet töötab väga hästi. Orkut saadab sellise kirja: Hetkel ei lubata sul seda teha. Palun proovi mõne aja pärast uuesti.

          Kommentaar


            Said bänni?

            Kommentaar


              no nüüd ma ei saa gmaili ka enam

              Kommentaar


                Algselt postitas SiimFace Vaata postitust
                no nüüd ma ei saa gmaili ka enam
                John Terry n+ssis ära
                Algselt postitas alehis
                "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                Kommentaar


                  Kas see oli lihtsalt kokkusattumus, et ülemus dannari kuhugi karup...e saatis, samal ajal kui siin vabariigi parimaid ajakirjanikke valiti?
                  DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                  Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                  AD e. Andekas Disainer...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Scooter Vaata postitust
                    Kas see oli lihtsalt kokkusattumus, et ülemus dannari kuhugi karup...e saatis, samal ajal kui siin vabariigi parimaid ajakirjanikke valiti?
                    jah, muidu ma kasutaks jälle purjus naiskolleege ära.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Scooter Vaata postitust
                      Kas see oli lihtsalt kokkusattumus, et ülemus dannari kuhugi karup...e saatis, samal ajal kui siin vabariigi parimaid ajakirjanikke valiti?
                      Muidu oleks igav olnud ju...mõtle ise mis juhtuks kui Dannar kõik auhinnad endale oleks võtnud. Eesti oleks vihaseid ajakirjanikke täis muidu

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ballack Vaata postitust
                        Muidu oleks igav olnud ju...mõtle ise mis juhtuks kui Dannar kõik auhinnad endale oleks võtnud. Eesti oleks vihaseid ajakirjanikke täis muidu
                        Ära naera midagi. Eelmine aasta jäin ühe punktiga auhinnast ilma.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas dannar Vaata postitust
                          Ära naera midagi. Eelmine aasta jäin ühe punktiga auhinnast ilma.
                          Mis teemaga sa auhinnale nii lähedale said?
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                            Mis teemaga sa auhinnale nii lähedale said?
                            Tissid, mis siis muu.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Scooter Vaata postitust
                              Kas see oli lihtsalt kokkusattumus, et ülemus dannari kuhugi karup...e saatis, samal ajal kui siin vabariigi parimaid ajakirjanikke valiti?
                              Ja tegelikult selline täpsustus ka, et ma läksin sinna karupersse oma soovil. Kuna selline asi välja pakuti peastaabi poolt, siis ütlesin selle edasi ülemustele, kes ütlesid, et tavai, võid minna. Lugu pidin kirjutama vaid peastaabi rahustamiseks, sest meie lehte eriti machoteemad ei koti. Meil on teine meelsus.

                              Kommentaar


                                krdi sihuke küsimus, et kes see mees on, kes alo tv-s õhtuti vahel mitu laulu järjest lauluab, endal kuldhammas välkumas ja elutuim kalanägu ees, üks laul mida laulab on veel REM Losing my religioni kaver. no ikka ilge. aga kes see on? kunagi nime ka all ei ole.juba kaks korda olen enne kahteist näinud nädalavahetusel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X