320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Mis on kõige kindlam allikas vaatamaks Eesti koondislaste mängude ning löödud kollide arvu? Liidu kodukalt ma ei leia enam seda statistikat. Anyone help? Urmar tule rebi vms. Wikit ärge pakkuge.
    No iseenesest liidu vanal kodukal on see info eelmise aasta seisuga olemas, viimases hädas saab sinna selle aasta mängude info ise juurde liita. Miks seda statistikat uuel kodulehel jätkata ei võinud, on mõistagi teine küsimus.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Hoidke ikka silmad lahti, kõik on kontrolli all. Panen selle uudise lihtsalt varasema kuupäeva alla, kui koondisel mäng on, et see liiga esile ei kerkiks. Nagu näha piisas sellest, et eeldatavamad targemadki pead ei suuda leida.

      Kommentaar


        Jalgpallist veel rääkides, siis kui suur on tõenäosus, et sinise särgi tõmbab veel selga Viikmäe (hüvastijätumäng kindlasti), Allas, Rooba, Smirnov, Leetma, Novikov?
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Lahkumismängu saavad need, kel on 100 mängu täis.

          Kommentaar


            Algselt postitas urmar Vaata postitust
            Hoidke ikka silmad lahti, kõik on kontrolli all. Panen selle uudise lihtsalt varasema kuupäeva alla, kui koondisel mäng on, et see liiga esile ei kerkiks. Nagu näha piisas sellest, et eeldatavamad targemadki pead ei suuda leida.
            http://jalgpall-ee.sn13.zone.eu/news...ss&news_id=726
            Ma võin silmad sinu rõõmuks ka 24h pärani hoida, aga vaat uudiste alt sellist asja otsida kahjuks tõesti ei oska. Kas on mingi tehniline põhjus, miks ta ei saa näiteks koondise rippmenüüs eraldi rubriigis või siis A-koondise all seal parempoolses menüüs olla? Või mõnes muus loogilises kohas?
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              Ma võin silmad sinu rõõmuks ka 24h pärani hoida, aga vaat uudiste alt sellist asja otsida kahjuks tõesti ei oska. Kas on mingi tehniline põhjus, miks ta ei saa näiteks koondise rippmenüüs eraldi rubriigis või siis A-koondise all seal parempoolses menüüs olla? Või mõnes muus loogilises kohas?
              Tegelikult on nad A-koondise uudiste all ka.

              Kommentaar


                Jah, tore. Pidasin siiski silmas seda, et kui kellelgi tekib Tofoa kombel tõesti reaalne soov seda statistikat leida, siis teekond 'A-koondis -> uudised -> arhiiv -> pealkirjade rodu -> otsi sealt õige' on loogiliste valikute reas umbes samal tasemel kui läbi Hiiumaa Tartusse navigeerimine.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  Jah, tore. Pidasin siiski silmas seda, et kui kellelgi tekib Tofoa kombel tõesti reaalne soov seda statistikat leida, siis teekond 'A-koondis -> uudised -> arhiiv -> pealkirjade rodu -> otsi sealt õige' on loogiliste valikute reas umbes samal tasemel kui läbi Hiiumaa Tartusse navigeerimine.
                  Hea küll, aga hea ju seegi, et selline nimekiri olemas on ja operatiivselt uueneb. Kas meie lähinaabrite jalgpalliliitude kodukatelt ka selle nimekirja leiad? Vaevalt.

                  Kommentaar


                    ou niggsid, kle, reaalselt järgm. õppeaasta ja üldiselt gümna suhtes üks tõsine probleem: kuidas end motiveerida stabiilselt õppima? nagu, mõtlen mõtlen, a krt ei leia nagu erilist põhjust, miks täiega pingutada ja häid hindeid saada.

                    tean, et haridust on vaja jne jne jne, aga millegi pärast ei hinda just seda kooliharidust, vbla seetõttu, et kõik teavad seda jne blabla etc.

                    millega end motiveerida?
                    kuidas teie end õppima motiveerisite? paluks näpunäiteid.


                    mingeid "türa sa oled munn" tofoalikke kommentaare paluks mitte, ei ole vaja langeda minuga samale tasemele. : )
                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      vaata rockyt, seal suht sporditeema aga ehk leiad inspiratsiooni ikka

                      Kommentaar


                        Algselt postitas urmar Vaata postitust
                        Hea küll, aga hea ju seegi, et selline nimekiri olemas on ja operatiivselt uueneb. Kas meie lähinaabrite jalgpalliliitude kodukatelt ka selle nimekirja leiad? Vaevalt.
                        Ei ära saa jumala eest valesti aru, see on siiralt üks väga kasulik nimekiri ja veel eriti spets, et keegi on võtnud seda jooksvalt ka uuendada, aga kui on juba kord hea asi valmis tehtud, kas see ei võiks siis ka olla sellises kohas, kust inimesed selle kerge vaevaga kätte saavad? Vaevalt mina ja Tofoa ainsatena seni selles teadmises elasime, et uuel saidil niisugust asja polegi. Sellepärast ma küsingi, et kas pole seda võimalik palju lihtsamini ja loogilisemalt leitavasse kohta tõsta.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JanK Vaata postitust
                          blablaa õäöü

                          millega end motiveerida?
                          kuidas teie end õppima motiveerisite? paluks näpunäiteid.
                          Nagu tõsiselt õppima, et kõik tehtud ja nii või lihtsalt, et end viisakalt gümnaasiumist läbi lohistada ja eksamid rahulikult 70-90p(oleneb juba kui lahtise peaga oled) peale teha?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas JanK Vaata postitust
                            kuidas end motiveerida stabiilselt õppima? nagu, mõtlen mõtlen, a krt ei leia nagu erilist põhjust, miks täiega pingutada ja häid hindeid saada.
                            Oleneb eesmärgist. Kas eesmärk on heasse ülikooli minna ja selle eest mitte maksta, et häid hindeid on vaja? Head hinded samas ei tähenda ka head haridust. Nagu M. Twain ütles: "I never let my schooling get in the way of my education." Kui ülikool pole eesmärk, siis ma õpiks parem midagi muud, mis aitab elus läbi lüüa.

                            Mina avastasin 25 aastaselt et mul pole ülikooli diplomit vaja. Kahjuks olin selleks ajaks 5 aastat ülikoolis käinud, õppelaene võtnud jne jne. Õnneks sain ma samas palju targemaks ja õppisin palju. Koolis olles ma ei teadnud mida/kas ma tahan õppida ja läksin lihtsalt edasi, tehes neid asju mida arvasin et peaks tegema(pere sundis ka). Samas oleksin varem teadnud mida teha tahan, ei oleks see kindlasti nii läind.

                            Uhh. Pikk jutt, aga point see, et pead enne eesmärgi defineerima ja siis saab keegi sulle alles öelda miks ja kuidas sinna saada.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vincent Vaata postitust
                              Ei ära saa jumala eest valesti aru, see on siiralt üks väga kasulik nimekiri ja veel eriti spets, et keegi on võtnud seda jooksvalt ka uuendada, aga kui on juba kord hea asi valmis tehtud, kas see ei võiks siis ka olla sellises kohas, kust inimesed selle kerge vaevaga kätte saavad? Vaevalt mina ja Tofoa ainsatena seni selles teadmises elasime, et uuel saidil niisugust asja polegi. Sellepärast ma küsingi, et kas pole seda võimalik palju lihtsamini ja loogilisemalt leitavasse kohta tõsta.
                              Toetan vincentit. Isegi paaril korral otsinud seda, kusjuures teadsin, et see on olemas, aga no ei leidnud sealt uudiste juures. Ses suhtes eraldi link rippmenüüsse oleks väga pro (Y)

                              Kommentaar


                                Algselt postitas JanK Vaata postitust
                                tean, et haridust on vaja jne jne jne, aga millegi pärast ei hinda just seda kooliharidust, vbla seetõttu, et kõik teavad seda jne blabla etc.
                                Hahaha. Vähemalt peitub sinus tõeline utopist - tahad teada vaid seda, mida igaüks ei tea. Don't we all.
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X