320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mul on täiega probleem! Üks lugu on, mida ma olen otsinud sada aastat, aga ma ei tea selle nime ega esitajat ja nüüd avastasin, et see kõlab hetkeks siin videos - http://www.youtube.com/watch?v=Rrw3jTqe3BY

    See on kohe kõige esimese lauluna alguses, kui poiss ja Zlatan Ibrahimovic kõksivad. Kohe alguses heli ei olegi, ärge laske ennast sellest heidutada. Kõige lõpus on see lugu uuesti korraks, küll aga ilma vokaalita, ainult klaverisaade.

    Kommentaar


      mis kuradi mõtte on sellel reklaamil, kus sepo seemanile pakutakse 250 000!?
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas fitti Vaata postitust
        Kust krt ma saan disable'ida programme, mis koos windowsi launchiga end ise automaatselt käivitavad ja sinna 'tegumiribale' või mis ta on ronivad? Ma ei viitsi igakord mingit quicktime'i või adobe photo manageri või torrentiprogrammi või muid asju, mida ma parasjagu ei kasuta, sealt käsitsi kinni panna..
        teine variant on et võtad start - run ja avad regedit nimelise asja ja sealt võtad hkey_local_machine -> software -> microsoft -> windows -> current version -> run ja seal on registri failid mida võid ära kustutada. seal vist peaks palju rohkem asju olema mitte maha võtta sturupis.

        Kommentaar


          Algselt postitas Tanel Vaata postitust
          mis kuradi mõtte on sellel reklaamil, kus sepo seemanile pakutakse 250 000!?
          See on üks tobe nipp, et tehakse mingi tobe reklaam, kus ei täpsustata, et mida reklaamitakse, inimesed hakkavad mõütlema, et mis värk on. Kõik on rämedalt uudishimulikud ja seega tagatakse lõpuks nö. parem inimeseni jõudmine.

          Kommentaar


            Algselt postitas dannar Vaata postitust
            See on üks tobe nipp, et tehakse mingi tobe reklaam, kus ei täpsustata, et mida reklaamitakse, inimesed hakkavad mõütlema, et mis värk on. Kõik on rämedalt uudishimulikud ja seega tagatakse lõpuks nö. parem inimeseni jõudmine.
            Simpel oli vist esimene, kes kõigepealt oli umbes nädal mingid kuradi reklaamid punaste huultega, siis mingi arvamismäng, seejärel arvamismängu tulemuseks "MUSI" ning lõppkokkuvõttes tuli asjast "Simpel" välja. Samamoodi alustasid ka kõik ülejäänud kõnekaardid.
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              Tere! Mul on kaa väike abipalve. Mul on kodus sellised vanakooli estonia kõlarid ja mingine võim. Kunagi töötasid päris hästi ja mõnus oli kohe. Nüüd aga kui üritan neid tööle saada, siis need ainult jamavad, kõik ära ühendades tuleb seline naljakas sumin vasakpoolsest kõlarist ja kõik! Muutes stereo pealt asja mono peale töötab isegi mingi vaikselt ja kerge sumin käib ikka... Oskab keegi öelda, milles on asi ja kas saab ka parandada?
              olgem kristlased, vabandused on esitatud

              Kommentaar


                Esimene oli minu mäletamist mööda siiksi RX viski, kes oma münte Tallinna linnas laiali loopis. Pärast oli hea vaadata, kuidas vanamutid kõik kasiinod ja pangakontorid läbi käisid, et mündid eek-de vastu vahetada.
                Ma täpselt ei mäleta aastat, kuid 1997/1998 võis see olla
                lahinguväljal kohtume, raisk!!!

                Kommentaar


                  Algselt postitas dannar Vaata postitust
                  See on üks tobe nipp, et tehakse mingi tobe reklaam, kus ei täpsustata, et mida reklaamitakse, inimesed hakkavad mõütlema, et mis värk on. Kõik on rämedalt uudishimulikud ja seega tagatakse lõpuks nö. parem inimeseni jõudmine.
                  Nojah, aint et seekord see ju ei tööta. Kõik on juba ammu väljamaa kanalitelt Deal or No Deal vaadanud.
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas fitti Vaata postitust
                    Nojah, aint et seekord see ju ei tööta. Kõik on juba ammu väljamaa kanalitelt Deal or No Deal vaadanud.
                    mina kusjuures pole.

                    Kommentaar


                      Soome versioon on vist 'Ota tai jätä'. Päris veider loto, midagi teadma ei pea, ainult kohvreid valima, aga võidavad ikka rohkem kui miljonimängus. Enamasti.
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tauri.T Vaata postitust
                        Oskab keegi öelda, kes on Eesti enim teeniv sportlane? Ja umbkaudselt ka ta palganumbri?
                        no m6ni aasta tagasi arvutas Aet
                        niimoodi

                        ____________________

                        2005

                        _____________________

                        sloleht 1998
                        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                        (Seinfeld, The Pitch)

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                          no m6ni aasta tagasi arvutas Aet
                          niimoodi

                          ____________________

                          2005

                          _____________________

                          sloleht 1998
                          Ma tsekkasin huvipärast FM2007 ja seal on Mart Poomi nädalapalgaks 9000 naela, mis teeb kuupalgaks 36000 naela ehk 23.7 korda 36000 võrdub 853 200 eeku ja aasta palk siis 10 238 400
                          AILTON

                          Kommentaar


                            Algselt postitas fitti Vaata postitust
                            Soome versioon on vist 'Ota tai jätä'. Päris veider loto, midagi teadma ei pea, ainult kohvreid valima, aga võidavad ikka rohkem kui miljonimängus. Enamasti.

                            Eestisse tuleb ka see saade, dannar saab ka siis ära näha

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              http://www.postimees.ee/160107/esile.../239412.php?r=
                              Eestisse tuleb ka see saade, dannar saab ka siis ära näha
                              et nagu Imede põld, aga ilma barabani ja arvamiseta? ja looda sa, veebruarist olen ma välismaal ning see saade võetakse niikuini kahe kuu pärast eetrist maha (arvestades TV3-e hüsteerilist saatesulgemispraktikat)

                              Kommentaar


                                Kes tahab saada miljonäriks?
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X