320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kes see Itaalia koondislane oli, kes tegi debüüdi Eesti vastu, aga mingi aasta pärast seda vähki suri? Mäletasin ja nüüd jäi vaevama, sest ei meenu.

    Kommentaar


      Algselt postitas dannar Vaata postitust
      Kes see Itaalia koondislane oli, kes tegi debüüdi Eesti vastu, aga mingi aasta pärast seda vähki suri? Mäletasin ja nüüd jäi vaevama, sest ei meenu.
      Andrea Fortunato. Nimi on muidugi ultimate saatuse iroonia.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
        vendetta oskab sellele küsimusele vist peast vastata. igatahes, mis aastal oli Lazio hooaja lõppedes tabelis eespool kui linnarivaal AS Roma?
        2000 lazio võitis

        edit: 2002-2003 hooajal oli lazio neljas ja roma kaheksas

        Kommentaar


          Kus saab veel raadiot streemida peale www.listen2myradio.com-i ?

          Kommentaar


            Mis kool asub Sinilille peatuse lähedal?

            Kommentaar


              Haabersti Vene Gümnaasium ja Õismäe Humanitaargümnaasium
              olgem kristlased, vabandused on esitatud

              Kommentaar


                Mis toimub, et absoluutselt ei postitata? Meistriliiga alateemasse tuli viimane post 5 tundi tagasi???
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  Algselt postitas elx Vaata postitust
                  Mis toimub, et absoluutselt ei postitata? Meistriliiga alateemasse tuli viimane post 5 tundi tagasi???
                  Kõik on NYRB foorumisse üle kolinud. Viimane kustutab tule!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas elx Vaata postitust
                    Mis toimub, et absoluutselt ei postitata? Meistriliiga alateemasse tuli viimane post 5 tundi tagasi???
                    Koolivaheaeg on lõppenud ja 2 päeva juba kool käib. A meistriliiga teemas on vaikus enne tormi
                    Algselt postitas alehis
                    "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                    Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
                      Koolivaheaeg on lõppenud ja 2 päeva juba kool käib. A meistriliiga teemas on vaikus enne tormi
                      Ise mõtlesin ka selle variandi peale, et kõik juba õpiuvad/magavad.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar




                        Kust sellist särki saada?

                        Edit.

                        Leidsin selle Siit. Kas keegi on kunagi sealt tellinud ja kui suur on tõenäösus et ma särki kätte ei saa?

                        Kommentaar


                          Õhtuleht – uudised, arvamused ja meelelahutus, lisaks sport, galeriid ja videod.Sõnumid otse elust, veebis, mobiilis ja paberil!

                          siit küsimus, et kuidas said meie kaasfoorumlase seni pudelid Katrin Loo kätte?
                          "Sen-pudelid"

                          Kommentaar


                            Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                            Leidsin selle Siit. Kas keegi on kunagi sealt tellinud ja kui suur on tõenäösus et ma särki kätte ei saa?
                            No paar aastat tagasi tellisin sealt särgi ja sain ilusti kätte.
                            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                            Kommentaar


                              Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                              Leidsin selle Siit. Kas keegi on kunagi sealt tellinud ja kui suur on tõenäösus et ma särki kätte ei saa?
                              Pool aastat tagasi tellisin ja sain kätte. Aga ma tellisin UK siseselt, mitte Eestisse.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                                Leidsin selle Siit. Kas keegi on kunagi sealt tellinud ja kui suur on tõenäösus et ma särki kätte ei saa?
                                Tõenäosus, et sa seda särki kätte ei saa peaks olema üsna olematu, sest kui ma eksi, siis tegu pole ikka päris suvalise ettevõtmisega ja asub Euroopa Liidus.

                                Kohaletoimetamine ei tohiks samuti mingi probleem olla, sest Parcelforce teenusega hiljuti üks pakk ühest UK netipoest tuli.
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X