320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ma arvan ta hoidis seda, et suvel sinna sisse metsmaasikaid korjata. tundus selline maiam poiss.muidugi, kui kunagi vinnis mängud toimusid oli asi veel lahedam, siis sai kohtunikule pingi pealt jalaga persse lüüa, ei pidanud ennast liigutamagi.

    Kommentaar


      Mis toitudes on palju magneesiumit? Või mis üldse aitaks krampide vastu? Mul suguvõsas paljudel see probleem olnud, et krambid on tihti ja vanaisal oli näiteks üle keha .. mis nende vastu aitaks? Mängudel annab tunda ikka.

      Kommentaar


        Algselt postitas erxu Vaata postitust
        Mis toitudes on palju magneesiumit? Või mis üldse aitaks krampide vastu? Mul suguvõsas paljudel see probleem olnud, et krambid on tihti ja vanaisal oli näiteks üle keha .. mis nende vastu aitaks? Mängudel annab tunda ikka.
        Oleks nagu kuskilt kuulnud et parapähklites on palju magneesiumi. Siis peaks veel rukkilevas, tatrapudrus ja banaanis seda sisalduma. Proovige neid ja eriti parapähkleid

        Kommentaar


          Algselt postitas erxu Vaata postitust
          Mis toitudes on palju magneesiumit? Või mis üldse aitaks krampide vastu? Mul suguvõsas paljudel see probleem olnud, et krambid on tihti ja vanaisal oli näiteks üle keha .. mis nende vastu aitaks? Mängudel annab tunda ikka.
          Võta aga iga hommik tabletike magneesiumit (Magvit B6 või kasvõi Maximas müüdav kihisev tabletike) ja aitab hästi.
          Ma teen seda suvisel hooajal kolmandat aastat jutti, sest krampidega kuskil võistlustel maadelda on hirmus tüütu.
          Võistluste ajal tuleb muidugi ka joogipoolise eest hoolitseda.
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            Aitäh informatsiooni eest Ema ostis apteegist lahustuvat magneesiumit ja kaltsiumit sisaldavad tabletid - Berocca. Proovin neid algul ja kui raha on ja märkan, siis ostan selle Magvit B6 ka ära, kui vaja.

            Joogiga peaks nagu korras olema, mängudel tavaliselt joon õuna Arctic Sporti... vahest ka vett.

            Kommentaar


              kuhu kadus teema "musahädaabi - let's share" ?

              ilgelt tahaks genialistid - mööda poode
              slimm.ee

              Kommentaar


                Algselt postitas JanK Vaata postitust
                kuhu kadus teema "musahädaabi - let's share" ?
                are you blind

                (otsing ei näita off-topicu teemasid ja poste)
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  kas ma mäletan õigesti, et Spurs polnud suure neliku klubisid mega kaua aega võitnud? kuni eelmise nädalani.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                    kas ma mäletan õigesti?
                    ei.

                    või noh, manku puhul ehk tõesti. viimati oli '01.
                    chelseat võideti alles eelmisel aastal, liigas veel näiteks '06. üks mingi karikafinaal mahub ka vahele.
                    ja noh liverpooli peksmine on ju selline tavaline asi, mida kõik niikuinii iga mõne aasta tagant harrastavad. aga samas sa küsisid ka 'suure neliku' kohta.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Tere.

                      Miks jätavad hiinlased korteri ukse lahti enam vähem terveks päevaks. Näiteks vahest on uks pärani lahti isegi kell 11-12 õhtul ja mööda minnes pean nägema mingit paksu hiinlast alukates diivanil lösutamas. Ukse jätavad lahti mitte ainult üks perekond vaid 2 muud hiina perekonda, kes siin majas elavad.

                      Kas see ongi mingisugune komme voi on nad lihtsalt väikese kiiksuga?

                      Kommentaar


                        Ma küll ei tea, aga pakun, et ühe sellise ukse tagant leiad sa kodanik alvarezi.

                        Kommentaar


                          Millal avaneb Eesti meistri- ja esiliiga suvine üleminekuaken?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Triklosan Vaata postitust
                            Millal avaneb Eesti meistri- ja esiliiga suvine üleminekuaken?
                            Peaks olema 1. Juuli

                            Kommentaar


                              Kas yuutuubil enam "history" kausta ei ole enam?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tumba Vaata postitust
                                Kas yuutuubil enam "history" kausta ei ole enam?
                                oma kasutajanimele klikkides "my videos" ja seal on vasakpoolses menüüs "history" olemas.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X