320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    tänud vintsule. Kuna asi töötab siin siis küsin aga järgmise...

    Kuidas ma saan touchpadi seadistada? Dell Latitude D531, Win XP

    Kommentaar


      Aga mida sa seal seadistada tahad? Puuteplaat kas töötab või ei tööta, muud seaded on ..
      Kas sul muidu need igasugu Delli vidinad installeeritud on?

      Ülalolevalt lingilt saad kõik driverid ja softi.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        mingid driverid mul itivend on peale pannud. Aga sealt sain selle touchpadi oma ka. Tänud.

        Kommentaar


          Algselt postitas jaamu
          Selline probleem, et Nokia X3-00 mobiiltelefonil oleks nagu screensaver peal, ehk siis ekraan läheb mustaks, kui teda mitte kasutada. Häiriv on see sellepärast, et kui telefoni juures kogu aeg ei ole ja vahepeal keegi helistab, siis vastamata kõnest saad teada alles siis, kui endal on vaja telefoni näppida.

          On kellelgi X-seeriaga kogemusi ja oskab öelda, kuidas ma sellest screensaverist lahti saan?
          See ülifakingeniaalne "säästurežiim" on paljudel uutel Nokiatel peal ja pean sind kurvastama, aga paraku sellest lahti ei saagi. Nokia insenerid lihtsalt arvavad, et see pole kasutaja otsustada, kas ta ta tahab aku pikka pidamist või on nõus leppima sagedasema laadimisega, et samas telefonil pidevalt pilt ees oleks. Ja läheb see ekraan muide samamoodi mustaks ka kõne ajal - klahve siis ju ei näpi -, mis on veel eriti häiriv, kui tahad nt kellelgi numbrit otsida vms. Ajasin pärast endale uue telefoni ostmist netist sama probleemi lahendamise jälgi ja tuleb välja, et vaatamata korduvatele pöördumistele Nokia seda softijuppi, mis probleemi lahendaks, pmtslt lihtsalt keeldub välja töötamast. Selge muidugi, et akude kestvused langeksid siis päris tugevalt, aga ajab ikka ilgelt närvi küll, kui hakatakse niimoodi ostja eest otsustama. Isiklikult kaalun tõsiselt, kas järgmist telefoni ostes mitte marki vahetada. Ainus põhjus seejuures.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Selline probleem, et Nokia X3-00 mobiiltelefonil oleks nagu screensaver peal, ehk siis ekraan läheb mustaks, kui teda mitte kasutada. Häiriv on see sellepärast, et kui telefoni juures kogu aeg ei ole ja vahepeal keegi helistab, siis vastamata kõnest saad teada alles siis, kui endal on vaja telefoni näppida.

            On kellelgi X-seeriaga kogemusi ja oskab öelda, kuidas ma sellest screensaverist lahti saan?
            Vähemalt minu natuke uuemal Nokia 6760'l on "teate tuli", mis selle screen saveri ajal märku annab, et midagi toimunud on (vastamata kõne, sõnum jne. vastavalt enda valikule). Paned ta ekraaniseadete all paika, et vilgutagu sulle nupukesi 5 minutit kuni 2 tundi, kui midagi juhtunud on.
            Ma muidugi ei tea, kas päris kõigil uutel sedaviisi on.

            Selle screen saveri eemaldamise võimalust pole ma samuti leidnud.
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              Kas poleks mitte veidi kahtlane, kui su telefon taskus koguaeg helendaks ? Minuarust on see nn. screensaver päris asjalik, sest telefon ei peaks koguaeg helendama, minuarust see peaks kõikidel telefonidel niimoodi olema. Ka sony ericsonid ja muud jaapanlased lähevad ju ''tuttu'', kui neid hetkel ei kasutata. Ka minu N78-l on niiöelda teateandur, mis toimunust märku annab, päris edev asjake teine.

              Kommentaar


                Loomulikult ei pea ta helendama, jutt on ikka pildi ees püsimisest ju, mitte pidevalt töötavast taustavalgusest. Kui kõne ajal läheb ekraan mustaks, kust otsast see kasutusmugavust suurendab? Või paljudel on näiteks kombeks telefoni pealt kella vaadata, jälle mulju iga kord mingit klahvi selleks. Muidugi harjub pikapeale kõigega, aga ikkagi. Odavama otsa nokkijatel mingit notification lighti funktsiooni ka peal pole.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  tõsine probleem
                  läpakas ütles üle. samsun r70
                  panin ta "sleep" asendisse, ning võtsin laadija tagant ära
                  jõuan koju, lülitan arvuti sisse
                  ainukene asi mis teeb, on kolm piiksu, ning kuvar jääb mustaks
                  lükkasin ka lauaarvuti monitori taha, kuid ka siis ei tule pilti
                  milles probleem võiks olla? teenindusse viia?
                  Слава Україні! Героям слава!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                    tõsine probleem
                    läpakas ütles üle. samsun r70
                    panin ta "sleep" asendisse, ning võtsin laadija tagant ära
                    jõuan koju, lülitan arvuti sisse
                    ainukene asi mis teeb, on kolm piiksu, ning kuvar jääb mustaks
                    lükkasin ka lauaarvuti monitori taha, kuid ka siis ei tule pilti
                    milles probleem võiks olla? teenindusse viia?
                    ilmselt jah. videokaart küllap, kui pilti ette ei võta.

                    või ehk on see diagnoosimisel abiks:

                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      ilmselt jah. videokaart küllap, kui pilti ette ei võta.

                      või ehk on see diagnoosimisel abiks:

                      http://www.pchell.com/hardware/beepcodes.shtml
                      jep
                      Display adapter problem (MDA, CGA)
                      tänud
                      Слава Україні! Героям слава!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                        jep
                        Display adapter problem (MDA, CGA)
                        tänud
                        funny shit
                        kui lasen arvuti käima vaid aku pealt, läheb tööle
                        kui aga adapter on taga, siis ei tule pilti ette
                        remonti läheb nagunii
                        Слава Україні! Героям слава!

                        Kommentaar


                          Miks mängitakse tennises vahest kahe seti võiduni ja siis teinekord jälle kolme seti võiduni?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Epic Vaata postitust
                            Miks mängitakse tennises vahest kahe seti võiduni ja siis teinekord jälle kolme seti võiduni?
                            naised mängivad kahe võiduni ning mehed kolme setivõiduni, easy
                            olgem kristlased, vabandused on esitatud

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zaz Vaata postitust
                              naised mängivad kahe võiduni ning mehed kolme setivõiduni, easy
                              No ei. Gulbis on ka sel nädalal kahe seti võiduni mänginud.

                              Või on need kolm setti siis mingi spets Wimbledoni asi?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Epic Vaata postitust
                                No ei. Gulbis on ka sel nädalal kahe seti võiduni mänginud.

                                Või on need kolm setti siis mingi spets Wimbledoni asi?
                                Kolme setti võiduni mängitakse suurte slämmi turniiridel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X