320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ma pole ka nii täpselt uurinud, aga googelda ja leiad õpetuse kuidas ise aku vahetada.

    Sugulasel läks mingit vedelikku sisse ja keeras touch-i pekki. Küsiti mingi 1500- vist remondi eest. Arvestades, et kasutatud ipodi võib veel muidu vigu olla ja 1500 eesti ei pruugi see ka ideaalselt korda saata, siis parem investeerida see raha uue ipodi ostmisse. Vana ise lahti kiskuda ja parandada youtubes/googels leiduvate õpetuste järgi. Kui ei saa asja siis ei saa..kui saab siis saab alles jäänud 1500 eest õlut osta.

    Kommentaar


      Telekas on Sampo panga reklaam, mille taustaks on üks kunagine tuntud Eesti lugu. Refräänis on sellised sõnad: "Ise laulu võin laulda" jne. Tuntud laul, aga ei suuda kuidagi välja mõelda, et mis lugu see oli. keegi aidata oskab?

      Kommentaar


        Regatt - "Mina ise" peaks olema.

        Kommentaar


          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
          Regatt - "Mina ise" peaks olema.
          Tänud.
          xoxo

          Kommentaar


            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
            Regatt - "Mina ise" peaks olema.
            vale vastus, kuna Regatt on selle loo järgi teinud. minu teada esitasid seda lugu algselt Eestis Ele ja Kaja Kõlar. a vbla tolles reklaamis nad seda muidugi võivad esitada.

            Kommentaar


              õhtust, mul on Nokia 5800 express music ja ma tahan sinna sissa kuidagi toppida terve MM-i kava (http://sport.err.ee/jalgpall.php?0550545)

              Ja ma tõesti ei viitsi hakata sinna Note'si neid kirjutama
              Mis võimalusi mul on? Proovisin wordiga arvutist saata moblasse aga tuli kiri et "cant open". 5800 on smartphone= kuidagi peaks ikka saama. Tehnoloogia, tehnoloogia.

              Kommentaar


                Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                vale vastus, kuna Regatt on selle loo järgi teinud. minu teada esitasid seda lugu algselt Eestis Ele ja Kaja Kõlar. a vbla tolles reklaamis nad seda muidugi võivad esitada.
                et päris täpne olla, siis:
                Ele ja Kaja Kõlar & Radar - "Ma ise".
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  et päris täpne olla, siis:
                  Ele ja Kaja Kõlar & Radar - "Ma ise".
                  ja kui veel täpsustada, siis kas ei olnud "Mina ise"?

                  Kommentaar


                    Noh, guugeldades Regati järgi, tuleb vastuseks "Mina ise", originaali ehk Radari esitatu puhul aga "Ma ise." Kui nüüd muidugi täpsustada. Ma usun, et Dannar on tegelikult soovitu juba ammu kätte ka saanud .
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                      õhtust, mul on Nokia 5800 express music ja ma tahan sinna sissa kuidagi toppida terve MM-i kava (http://sport.err.ee/jalgpall.php?0550545)

                      Ja ma tõesti ei viitsi hakata sinna Note'si neid kirjutama
                      Mis võimalusi mul on? Proovisin wordiga arvutist saata moblasse aga tuli kiri et "cant open". 5800 on smartphone= kuidagi peaks ikka saama. Tehnoloogia, tehnoloogia.

                      .txt faili oskab mu vana Nokia ka lugeda. Proovi selles formaadis.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        Noh, guugeldades Regati järgi, tuleb vastuseks "Mina ise", originaali ehk Radari esitatu puhul aga "Ma ise." Kui nüüd muidugi täpsustada. Ma usun, et Dannar on tegelikult soovitu juba ammu kätte ka saanud .
                        Sain jah täitsa esimesest vastusest õige loo välja tuletada. Mäletasin, et see oli 80-ndatest, aga meesvokaal ajas segadusse ja nii seostasin seda Jak Ioalaga.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                          õhtust, mul on Nokia 5800 express music ja ma tahan sinna sissa kuidagi toppida terve MM-i kava (http://sport.err.ee/jalgpall.php?0550545)

                          Ja ma tõesti ei viitsi hakata sinna Note'si neid kirjutama
                          Mis võimalusi mul on? Proovisin wordiga arvutist saata moblasse aga tuli kiri et "cant open". 5800 on smartphone= kuidagi peaks ikka saama. Tehnoloogia, tehnoloogia.
                          Proovi parem telefoniga avada see leht!
                          DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                          Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                          AD e. Andekas Disainer...

                          Kommentaar


                            selline probleem
                            tahan viia läpaka garantiisse, kuid üks leht on kaduma läinud
                            olemas on kõik ostu paberid, liisingulepingud, karp jne jne
                            kuid ainukene asi mis puudub on Samsungi garantiileht. samsung nõuab seda lehte
                            läksin siis O clicki oma asjadega, ning nad ütlesid, et nad ei saa isegi arvutist järele vaadata selle arvuti garantii koodi, sest neil on vahepeal süsteemi uuendus olnud, ning 2008 aasta müüke sellega ei näe
                            ühesõnaga, garantii kehtib augusti lõpuni, ning mul videokaart pekkis, kuid firma ei võta arvutit vastu, sest garantiileht on puudu.
                            kuid on olemas liisinguleping, minu nimel, kus on märgitud ostu kuupäev, toote nimi. ning selle alusel nad ei võta vastu.
                            kas neil on õigus keelduda?
                            Слава Україні! Героям слава!

                            Kommentaar


                              Tahaks Põhja-Korea jalgpallikoondise särki. On see tellimise teema või saab kuidagi muud moodi?
                              Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                              Kommentaar


                                Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                                selline probleem
                                tahan viia läpaka garantiisse, kuid üks leht on kaduma läinud
                                olemas on kõik ostu paberid, liisingulepingud, karp jne jne
                                kuid ainukene asi mis puudub on Samsungi garantiileht. samsung nõuab seda lehte
                                läksin siis O clicki oma asjadega, ning nad ütlesid, et nad ei saa isegi arvutist järele vaadata selle arvuti garantii koodi, sest neil on vahepeal süsteemi uuendus olnud, ning 2008 aasta müüke sellega ei näe
                                ühesõnaga, garantii kehtib augusti lõpuni, ning mul videokaart pekkis, kuid firma ei võta arvutit vastu, sest garantiileht on puudu.
                                kuid on olemas liisinguleping, minu nimel, kus on märgitud ostu kuupäev, toote nimi. ning selle alusel nad ei võta vastu.
                                kas neil on õigus keelduda?
                                Uuri tarbijakaitsest järgi. Nad vastavad sulle ilmselt üsna kiirelt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X