320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    Kas keegi mulle sellise loo suudab kuskilt sebida nagu BDÖ "Operation B"? Nostalgiahoog tuli peale.
    Ei oska siis keegi aidata?
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas vincent Vaata postitust
      Ei oska siis keegi aidata?

      Kommentaar


        muchas gracias!
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          nii. ma arvan, et see on pirn teile, abistajad. ise olen loobunud pärast paari päevast kaevumist. Selline film oli kunagi TV3.s , kus mängis beyonce näiteks. film rääkis miskist onust. kes pidi gospelkooriga mingi võistluse võitma, et mingit pärandust saada vms. ehk siis, beyonce oli seal pealaulja.. nimel osales seal veel gospelkooris veel 3 vangi. ühe vangi esineja nimi on T-bone. ta räppis ka seal. ehk siis. kas sellelt T-bone.ilt on veel midagi väljas? ja mis nimega, kui üldse on... kus häda kõige suurem, seal... tänan juba ette
          Mai-Tea Vist

          Kommentaar


            Algselt postitas Circa Vaata postitust
            nii. ma arvan, et see on pirn teile, abistajad. ise olen loobunud pärast paari päevast kaevumist. Selline film oli kunagi TV3.s , kus mängis beyonce näiteks. film rääkis miskist onust. kes pidi gospelkooriga mingi võistluse võitma, et mingit pärandust saada vms. ehk siis, beyonce oli seal pealaulja.. nimel osales seal veel gospelkooris veel 3 vangi. ühe vangi esineja nimi on T-bone. ta räppis ka seal. ehk siis. kas sellelt T-bone.ilt on veel midagi väljas? ja mis nimega, kui üldse on... kus häda kõige suurem, seal... tänan juba ette



            Ise küll pole filmi näinud, aga seal on kirjas Beyonce filmid. Vali ise mis film sulle sobib.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              The fighting temptations. Võiks ju ikka imdb-d kasutama õppida. Minut umbes. Mitte paar päeva.

              Plot Outline: A New York advertising executive travels to a small Southern town to collect an inheritance but finds he must create a gospel choir and lead it to success before he can collect.

              Kommentaar


                Algselt postitas skint Vaata postitust
                The fighting temptations. Võiks ju ikka imdb-d kasutama õppida. Minut umbes. Mitte paar päeva.

                Plot Outline: A New York advertising executive travels to a small Southern town to collect an inheritance but finds he must create a gospel choir and lead it to success before he can collect.

                nagu ma juba ütlesin, ei otsi ma filmi nime. see ei tulnud lihtsalt enam hetkel meelde. tõesti.. ei ole väga raske leida filmi nimesid.. eelkõige ikkagi oli minu muretekstis see küsimärk kusagil mujal. nimelt suht jutu lõpus. kas sellel vangi mängival räpparil on veel miskit muusikat olemas.. subtiitrites oli tema nimeks T-Bone . leidsin selle sama laulu, mida sa filmis esitas.. aga midagi muud ei õnnestunud leida. niipalju siis. ärge ole vaenulikud kohe. võiks ju asja ära õppida....
                Mai-Tea Vist

                Kommentaar


                  Võiks ikka. Nii et palun: http://www.jesusfreakhideout.com/artists/TBone.asp. Guuglisse "t-bone hip-hop" ja esimene link. Ja seal on omakorda kodulehe aadress.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Aga see pole ju ikkagi see. Küsimus oli ju selgelt, et kust saaks alla laadida...

                    Ma ise abi ei vaja. Aga tegelt võib uurida ikka: kas keegi teab, ega Eestis ometi pole kuskilt saada selliseid autolippe, mida aknast välja lehvima panna saaks vajadusel. Mis mujal maailmas siis teatud aegadel päris populaarsed on... Lipp võiks siis olla seal otsas miski sinise ja musta ja värgiga. Aga ei ole ju!?

                    Kommentaar


                      viljandis liigub 1 selline auto. ameerika lipuga. niiet, peaks olema kusagil teoreetiliselt.

                      ja ma tõesti olen ka leidnud tema kohta albumeid ja asju.. aga mitte kohta, kust ma saaksin tema muusikat alla laadida..
                      Mai-Tea Vist

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Circa Vaata postitust
                        ja ma tõesti olen ka leidnud tema kohta albumeid ja asju.. aga mitte kohta, kust ma saaksin tema muusikat alla laadida..
                        Piraatlus on paha-paha

                        Kommentaar


                          elu on selline. olen nädala jooksul ostnud 2 originaal plaati. neist ei tule puudust mul. aga katsu siis ise T-bone plaati eestist leida.
                          Mai-Tea Vist

                          Kommentaar


                            netipoode ju mustmiljon

                            http://www.amazon.com/Bone-Fide-T-Bone/dp/B000AV2G7Y kasvõi näiteks

                            ja kindlasti leiab veel, kui otsida.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vincent Vaata postitust
                              netipoode ju mustmiljon

                              http://www.amazon.com/Bone-Fide-T-Bone/dp/B000AV2G7Y kasvõi näiteks

                              ja kindlasti leiab veel, kui otsida.
                              vist ei tule välja minu soovist.. aaga ma tahtsin tõmmata paar laulu kusagilt. et mitte osta põrsast kotis. tahaks teada, missugune mees ta on üldse. ühe soundtracki loo meeldimisega ei tahaks kohe välismaalt plaati osta..
                              Mai-Tea Vist

                              Kommentaar


                                Leidsin ühe koha...Kontakteeru PM-iga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X