320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    tõmbasin filmi. Heli pole. Mingi codec vist on puudu. Oskab keegi midagi soovitada?

    EDIT: tänud abistajatele
    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

    Kommentaar


      Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
      tõmbasin filmi. Heli pole. Mingi codec vist on puudu. Oskab keegi midagi soovitada?
      K-Lite codec pack.

      Kommentaar


        Pigem vaata, mis codeciga on tegu ja tiri vaid see, mitte mingi codec pack.

        Kommentaar


          Algselt postitas IndrekL Vaata postitust
          Pigem vaata, mis codeciga on tegu ja tiri vaid see, mitte mingi codec pack.

          Kui codec pack on peal siis lihtsalt ei teki enam probleeme.

          Kommentaar


            Samas tuleb codec packiga kaasa ka selliseid codeceid, mida sul vaja ei ole ja mis võivad konflikti sattuda teistega, mistõttu tulemust ikkagi ei saa.

            Kommentaar


              Selline värk, et kuidas ma saan .rmvb faili söödavaks teha. Sellest peaks lõpuks saama failmifail.

              Kommentaar


                Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                Selline värk, et kuidas ma saan .rmvb faili söödavaks teha. Sellest peaks lõpuks saama failmifail.

                RealMedia Variable Bitrate. Realplayer mängib seda.

                Kommentaar


                  Tänud!

                  1010101010

                  Edit: Aga kuidas sellele supakad peale panna?

                  Kommentaar


                    Fitti, palun aita meelde tuletada, mida ma laupäeva õhtul sulle head rääkisin kah.

                    Ja kas ma seekord sul vetsus ikka lubasin käia?
                    DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                    Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                    AD e. Andekas Disainer...

                    Kommentaar


                      Jaa, sinuga polnd probleemi, aga 1 teine mees magas kabiinis küll tundi-paar, nii et ikka oli pissimisega ikaldus. Kurat teab, millest me rääkisime. Mingit saladust pidin hoidma vist.
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Väga hea. Vaat siis, et välja ei räägi!
                        DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                        Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                        AD e. Andekas Disainer...

                        Kommentaar


                          oleks vaja tõlkeabi. läti keelde oleks tarvis tõlkida kvaliteetnapsu nimi "Riia Balsam tomatimahlaga". Rigas Balzams oskan ise ära tõlkida, aga sealt edasi veab mu läti keel mind alt
                          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                            oleks vaja tõlkeabi. läti keelde oleks tarvis tõlkida kvaliteetnapsu nimi "Riia Balsam tomatimahlaga". Rigas Balzams oskan ise ära tõlkida, aga sealt edasi veab mu läti keel mind alt

                            Rigas balzams ar tomatu sulu.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              super, aitäh
                              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Rigas balzams ar tomatu sulu.
                                Mitme varbaga sa oled?

                                Keegi omal suurpuhastust pole majas teinud ja aastatega kogunenud sodi ära visanud?Kui jah siis kas on tellitud konteiner (kust ja mis hinnaga) või ise transport tellitud ja siis jäätmekäitlusesse või prügilasse veetud (kuhu ja mis hind on)
                                Endal pole aega sukelduda interneti avarustesse,nii et abi oleks teretulnud.
                                INTER ARMA CARITAS

                                Kommentaar

                                Working...
                                X