320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas krizto Vaata postitust
    kuidas saab esitada apellatsiooni eksami punktide ülevaatamiseks? Ei tea kas mängib rolli, kuid tegu on riikliku eksami ja kirjandiga
    http://www.hm.ee/index.php?045226
    Apelleerimisega tuleb ettevaatlik olla. Üldjuhul kärbivad nad punkte hoopis vähemaks.

    Kommentaar


      Algselt postitas -madli- Vaata postitust
      Üldjuhul kärbivad nad punkte hoopis vähemaks.
      kellegile ei meeldi kui omasid kepitakse
      Слава Україні! Героям слава!

      Kommentaar


        Algselt postitas allarn Vaata postitust
        Tänud. Ja aasta tiitel tõesti sulle.
        Algselt postitas elx Vaata postitust
        Palju õnne! Võid rivvi võtta.
        Rõõm on minupoolne!
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          Algselt postitas Nohik Vaata postitust
          Just sai vaadatud Unforgiven. Milliseid westerne peaks kindlasti veel nagema?
          kindlasti vaata seda

          Kommentaar


            Kallid gümnaasiumilõpetajad. Kas teist mõni läheb nüüd tööle ka? Kui jah, siis üks tubli ja noor ajakirjanik otsib teid. Võtke minuga PM ühendust, kui sellisesse kirjeldusse sobite.

            Kommentaar


              Algselt postitas dannar Vaata postitust
              Kallid gümnaasiumilõpetajad. Kas teist mõni läheb nüüd tööle ka? Kui jah, siis üks tubli ja noor ajakirjanik otsib teid. Võtke minuga PM ühendust, kui sellisesse kirjeldusse sobite.
              Ainuke asi mida sa kirjeldasid oli iseennast. Kui just see gümnaasiumilõpetamine kirjeldus polnud.

              Kommentaar


                Nii, härrased. Mul kadus firefoxil järjehoidjariba ära, tahaks kuidagi tagasi saada. Aga kuidas?

                Kommentaar


                  Kõige kergem viis saada tallinna bussijaamast rongi jaama.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tumba Vaata postitust
                    Nii, härrased. Mul kadus firefoxil järjehoidjariba ära, tahaks kuidagi tagasi saada. Aga kuidas?
                    View -> Toolbars -> Bookmarks Toolbar

                    Kommentaar


                      Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
                      Kõige kergem viis saada tallinna bussijaamast rongi jaama.
                      Mina kui mitte tallinlane kasutan seda viisi, et kõnnin bussijaamast hobujaama trammi peatusesse ja sealt lähen kopli trammi peale, mis viib otse balti jaama.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas erxu Vaata postitust
                        Mina kui mitte tallinlane kasutan seda viisi, et kõnnin bussijaamast hobujaama trammi peatusesse ja sealt lähen kopli trammi peale, mis viib otse balti jaama.
                        selle asemel, et poolmaraton maha kõndida, mine bussijaamast nr 2 trammi peale ja halleluuja!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas erxu Vaata postitust
                          Mina kui mitte tallinlane kasutan seda viisi, et kõnnin bussijaamast hobujaama trammi peatusesse ja sealt lähen kopli trammi peale, mis viib otse balti jaama.
                          Tallinlane läheks kohe autobussijaama trammipeatusest trammile number 2 ja sõidaks baltasse

                          E: 17 sai ette
                          Last edited by salajane33; 16.06.10, 23:49. Põhjus: näpukas

                          Kommentaar


                            okei.. Tänan

                            Kommentaar


                              Algselt postitas 17 Vaata postitust
                              selle asemel, et poolmaraton maha kõndida, mine bussijaamast nr 2 trammi peale ja halleluuja!
                              Kurat, ajasin peatused sassi - see on see kui ei ole kaua sõitnud seal kandis. Ma mõtlesingi seda samust peatust mis seal New York Pizza juures on, see on siis Autobussijaama peatus jah? Kus see hobujaama peatus siis veel oli?

                              Kommentaar


                                hobujaama on kesklinnas, viru juures.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X