320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuidas ma tean kas mu telekal on sisseehitatud digiboks või mitte?

    Kommentaar


      Algselt postitas Lambimees Vaata postitust
      Kuidas ma tean kas mu telekal on sisseehitatud digiboks või mitte?
      Kanal 11 ja etv 2 näed vä ?

      Kommentaar


        Jah, ja mul on kaabel hetkel veel.

        Kommentaar


          Algselt postitas Lambimees Vaata postitust
          Kuidas ma tean kas mu telekal on sisseehitatud digiboks või mitte?
          Guugelda enda teleka mudel ja uuri välja.

          Kommentaar


            Ei saa hakkama, Philips 32PFL7603D / 12 kui keegi viitsib siis aitähh.

            Kommentaar


              Algselt postitas Lambimees Vaata postitust
              Ei saa hakkama, Philips 32PFL7603D / 12 kui keegi viitsib siis aitähh.
              Learn more about Philips and how we help improve people’s lives through meaningful innovation in the areas of Health systems, Personal health and Lighting.


              Kui sama telekas, siis on olemas küll (Integrated Digital Tuner for DVB-T reception.) See tähendab, et saad tavaantenniga jätkuvalt Eesti kanaleid näha (v.a TV 6, mida Levira ei edasta).

              Kommentaar


                Sama jah. Et kui ma teen selle digi tv paketi siis sellele pole digiboksi eraldi vaja?

                Kommentaar


                  No põhimõtteliselt on asi nii, et sa saad tavalise antenniga Eesti kanaleid edasi näha. Seega ei peagi sa millegagi liituma, kuna su TV sisaldab juba digiboksi. Lihtsalt ühendad tavaantenni taha ja näed viit Eesti kanalit edasi. Kui aga tahad ka muid kanaleid näha, siis pead ikkagi mõne teenusepakkujaga liituma. Nt Elioniga. Seljuhul aga annavad nad ise omaltpoolt digiboksi. Jama on aga selles, et seljuhul pole su enda teleri digiboksiga enam midagi peale hakata.

                  Kommentaar


                    Pärisd lootusetu ka pole. PIPpi kasutades saad kaht erinevat kanalit siis jälgida. Kui see teler on viimase aasta, pooleteise pealt, siis on ok. Varasemad Philipsid D märgiga omasid MPEG2 dekoodriga digiboxi sees. Kuna aga mudel tundub minu jaoks uus, siis ju sellel on MPEG4.

                    Kommentaar


                      Kas siin keegi isetehtud suitsuahjus sinki on teinud?
                      Nägin hommikust peale hirmsat keppi ja sain ahjuga täitsa hakkama (ladusin tellistest kolde, sealt suunasin umbes pooleteistmeetrise rauast toru kuurist leitud metallist kappi, kuhu eelnevalt relakaga vastava augu sisse tegin jne)... Shaslõkki jõudsin teha, tuli hoopis parem kui tavagrillil.
                      Aga oskab keegi nõua anda, kuidas sinki teha? Selles mõttes, et kas juba eelmisel päeval tasuks lihakäntsakas soolvette panna ja mida veel lisada?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                        Pärisd lootusetu ka pole. PIPpi kasutades saad kaht erinevat kanalit siis jälgida. Kui see teler on viimase aasta, pooleteise pealt, siis on ok. Varasemad Philipsid D märgiga omasid MPEG2 dekoodriga digiboxi sees. Kuna aga mudel tundub minu jaoks uus, siis ju sellel on MPEG4.
                        MPEG4 jah. MPEG2-ga ei tohiks vist Eestis midagi näha.

                        Kommentaar


                          Kuidas on selle väravavahi käega mängimise reegliga? Mul endal see FIFA ametlik reeglite leht ei avane. Teada tuntud tõde on, et väljas pool karistusala ei tohi mängida, aga kas on ka selgeks tehtud, et mitte vastase karistusalas?

                          Inspireerituna sellest Howardi olukorrast.

                          Kommentaar


                            Tänud seletamast. Asi on lihtsalt nii, et kui võtta digi tv siis oleks vaja seda vähemalt 3-le telekale ja kahel vanemal kindlasti ei ole sisseehitatud digiboxi, ning heal juhul vist pidi isegi 2 digiboxi tasuta kaasa saama, ehk kui ühel on siis pole mingit jama.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas allarn Vaata postitust
                              Jama on aga selles, et seljuhul pole su enda teleri digiboksiga enam midagi peale hakata.
                              Sellel teleril paistab olevat Common Interface moodul võimalus. Ehk siis ostad taolise vidina, pistad sinna auku ning siis peaks saama zuumi vaadata teleri enda digiboksiga.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Epic Vaata postitust
                                Kuidas on selle väravavahi käega mängimise reegliga? Mul endal see FIFA ametlik reeglite leht ei avane. Teada tuntud tõde on, et väljas pool karistusala ei tohi mängida, aga kas on ka selgeks tehtud, et mitte vastase karistusalas?

                                Inspireerituna sellest Howardi olukorrast.
                                Ikka ainult enda karistusalas on lubatud käega mängida. Laws of the game ütleb:
                                Outside his own penalty area, the goalkeeper has the same restrictions
                                on handling the ball as any other player.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X