320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mul on vaja homme Jõhvis päev mööda saata. Mis seal lähiümbruses huvitavat teha on? MIda vaadata, kuhu minna?
    Jah, ma ei viitsi guugeldada

    Kommentaar


      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
      Mul on vaja homme Jõhvis päev mööda saata. Mis seal lähiümbruses huvitavat teha on? MIda vaadata, kuhu minna?
      Jah, ma ei viitsi guugeldada
      Valaste juga, Toila-Oru park koos rannaga, Sinimäed Tuhamäed jne.
      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

      My spell checking is second to nine!

      Kommentaar


        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
        Mul on vaja homme Jõhvis päev mööda saata. Mis seal lähiümbruses huvitavat teha on? MIda vaadata, kuhu minna?
        Jah, ma ei viitsi guugeldada
        Ma olen ühe korra Jõhvis käinud ja jõin kaks päeva. Soovitan sullegi.

        Kommentaar


          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
          Mul on vaja homme Jõhvis päev mööda saata. Mis seal lähiümbruses huvitavat teha on? MIda vaadata, kuhu minna?
          Jah, ma ei viitsi guugeldada
          Kaevandusmuuseum Kohtla-Nõmmel, JEWE kaubanduskeskus ja peaallee tänavaaukude ning konaruste kokku lugemine.

          Kommentaar


            miks on etv sporditoimetus ehk m. kaljuveer forlani persepõrkeka ja maiconi ülejalakuseka top 5 väravate sekka pannud, kuid seal ei ole põhja-korea väravat? loodetavasti puuduvad sloveenia ja usa esimesed väravad vaid seetõttu, et on liiga värsked.

            Kommentaar


              maiconi värava juures on ainuke normaalne asi ainult sööt. neljandas lüüakse iga nv selliseid kolle.
              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

              Kommentaar


                Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                miks on etv sporditoimetus ehk m. kaljuveer forlani persepõrkeka ja maiconi ülejalakuseka top 5 väravate sekka pannud, kuid seal ei ole põhja-korea väravat? loodetavasti puuduvad sloveenia ja usa esimesed väravad vaid seetõttu, et on liiga värsked.
                TOP5 tõrjetes on ka esimesel kohal mingi haige värdi esimesel kohal. Miks seal pole maailma kõige paremat Hollandi suunamist värava ristnurka ja taani mehe tõrjet?

                A muidu võiks Lemps suusatamist edasi kommenteerida...

                ...ja Forlan on kunn ning Korea võitu 1:0 Brasiilia üle võiks kogu maailm rohkem kajastada!
                DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                AD e. Andekas Disainer...

                Kommentaar


                  kuskilt oli kunagi üks video
                  mingi tüüp kes on klubihunt. Selline imelik tüüp, teeb endale ise riided, ning igal peol on eririietus. On suht populaarne jne.
                  keegi teab millest ma räägin? kui jaa, siis kus kohas ma seda näha saaksin.
                  Слава Україні! Героям слава!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                    kuskilt oli kunagi üks video
                    mingi tüüp kes on klubihunt. Selline imelik tüüp, teeb endale ise riided, ning igal peol on eririietus. On suht populaarne jne.
                    keegi teab millest ma räägin? kui jaa, siis kus kohas ma seda näha saaksin.
                    Oli mingi 40-50a vana ehitusmees? Bonny&Clyde klubi tantsukunn? Kui jah, siis mine lappa vanu pealtnägija arhiive.
                    Joga Bonito!!!

                    Kommentaar


                      aa zorro w
                      slimm.ee

                      Kommentaar


                        Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                        kuskilt oli kunagi üks video
                        mingi tüüp kes on klubihunt. Selline imelik tüüp, teeb endale ise riided, ning igal peol on eririietus. On suht populaarne jne.
                        keegi teab millest ma räägin? kui jaa, siis kus kohas ma seda näha saaksin.
                        Jäälõhkuja Tõnu

                        Kommentaar


                          Üks selline küsimus, et kui inimene on surnud vägivaldsesse surma, siis kas tapetu emal on õigus igal juhul oma lapse surnukeha näha? Nimelt ühel tuttaval vanamammil tapeti poeg ära, aga kuna olla üsna sodi, siis ei taheta talle näidata. Vanamammi aga tahab ikka näha, et on's ikka tõesti tema poeg. Kas ja mis seadus seda reguleerib?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas dannar Vaata postitust
                            Üks selline küsimus, et kui inimene on surnud vägivaldsesse surma, siis kas tapetu emal on õigus igal juhul oma lapse surnukeha näha? Nimelt ühel tuttaval vanamammil tapeti poeg ära, aga kuna olla üsna sodi, siis ei taheta talle näidata. Vanamammi aga tahab ikka näha, et on's ikka tõesti tema poeg. Kas ja mis seadus seda reguleerib?
                            Pigem on põhjus võib-olla selles, et enne tahetakse läbi viia kohtuarstlik ekspertiis, et tuvastada täpsed surma põhjused. Ilmselt pärast seda, kui kõik vastavad protseduurid on läbi viidud ning isik kokku lapitud, siis on võimalik ka memmel surnukeha näha.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas allarn Vaata postitust
                              Pigem on põhjus võib-olla selles, et enne tahetakse läbi viia kohtuarstlik ekspertiis, et tuvastada täpsed surma põhjused. Ilmselt pärast seda, kui kõik vastavad protseduurid on läbi viidud ning isik kokku lapitud, siis on võimalik ka memmel surnukeha näha.
                              Homme peaksid matused olema.

                              Kommentaar


                                Aga võibolla ongi hea, kui memm mäletab last nii nagu ta oli, mitte nagu mingi tükkideks hakkitud rõvedust. Eriti, kui visuaalselt pole võimalik kinnitada, kellega tegu, aga DNA või muu meetodiga on juba vettpidav tõend olemas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X